Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Piątek, 25 września 2020
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (47471)
AGD (207)
Biznes (4973)
Budownictwo (2137)
Dom (1538)
Dziecko (1249)
Edukacja (1820)
Elektronika (968)
Film (119)
Finanse (1786)
Internet (2974)
Komputery (2471)
Książki (216)
Kulinaria (990)
Kultura i sztuka (1223)
Media (615)
Moda i Styl (1004)
Motoryzacja (1167)
Muzyka (267)
Nieruchomości (1011)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2435)
Polityka (369)
Praca i kariera (978)
Prawo (930)
Reklama i PR (978)
RTV (196)
Sport (840)
Telekomunikacja (526)
Turystyka (1198)
Transport (515)
Uroda (513)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1694)
Zwierzęta (83)
Życie (1398)
Inne (2669)
Dolnośląskie (242)
Kujawsko-pomorskie (1187)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1624)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (395)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (101)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

IAR


Portfel.pl


ŚTV


vpress


TVP


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Firma Kaspersky zdobyła wyróżnienie Gartner Peer Insights Customers' Choice
Dodano: 03.12.2019, godzina: 14:12
Firma Kaspersky zdobyła wyróżnienie Gartner Peer Insights Customers' Choice
Firma Kaspersky, lider branży w zakresie ochrony punktów końcowych, po raz kolejny otrzymała wyróżnienie Gartner Peer Insights Customers' Choice w kategorii „platformy ochrony punktów końcowych”.
Firma zdobyła wysoką ocenę satysfakcji klientów na poziomie 4,6 (maksymalna możliwa ocena to 5) i zdobyła tytuł „Wybór Klientów” we wszystkich trzech latach, w których kandydowała do niego.

Gartner Peer Insights to neutralna w stosunku do producentów platforma, na której klienci mogą przedstawić swoje pozytywne lub negatywne opinie odnośnie do produktów, których używają na różnych rynkach, jak również wystawić im ocenę. Wyróżnienie „Wybór Klientów” przyznawane jest na podstawie liczby klientów, którzy zrecenzowali dany produkt, oraz wystawionych przez nich ocen.

Firma została również wyróżniona w następujących kategoriach plebiscytu: usługi, rząd, przedsiębiorstwo globalne, przedsiębiorstwo średniego rozmiaru, sektor publiczny, edukacja, Azja/Pacyfik, Ameryka Północna, Europa, Środkowy Wschód i Afryka oraz Ameryka Łacińska. Firma Kaspersky jest jedynym producentem wyróżnionym we wszystkich czterech regionach.

W rocznym okresie poprzedzającym 31 października 2019 r. – z którego pochodzą oceny – firma Kaspersky nieustannie rozwijała możliwości swojego rozwiązania do ochrony punktów końcowych przeznaczonego dla firm, udoskonalając jego kluczowe funkcje w celu zapewnienia większej kontroli oraz automatycznego wykrywania zagrożeń. Na przykład, możliwości EDR (wykrywanie i reagowanie) oferują identyfikowanie nietypowego zachowania w systemie, automatycznie wykrywając i neutralizując ukryte zagrożenia, w szczególności te bezplikowe. Inne udoskonalenia obejmują usprawnioną ochronę przed kryptokoparkami oraz zagrożeniami sieciowymi. Konsola administracyjna oferowana wraz z produktami zapewnia zespołom ds. bezpieczeństwa IT większą elastyczność oraz kontrolę nad cyberbezpieczeństwem, zwiększając efektywność ochrony.

Do tej pory rozwiązanie Kaspersky Endpoint Security for Business zrecenzowało na platformie Gartner Peer Insights 1 747 zweryfikowanych klientów, którzy przyznali swoją ocenę. Poniżej przedstawiono wybrane komentarze klientów w ramach tych recenzji:

Produkt konsekwentnie przewyższa stosowane przez nas dotychczas rozwiązania dostarczane przez innych producentów oraz zidentyfikowało szkodliwe pliki, które zostały uznane za czyste przez wiele rozwiązań wyposażonych w silnik antywirusowy oraz piaskownicę oceniających plik, zanim trafi do punktu końcowego – specjalista ds. cyberbezpieczeństwa w branży usługowej.

Wraz z wdrożeniem rozwiązania Kaspersky Endpoint Security bezpieczeństwo naszych systemów komputerowych znacząco wzrosło. Rozwiązanie sprawuje się znakomicie i nie zakłóca innych działań użytkowników. Najlepsze w nim jest to, że ułatwia użytkownikom wykrywanie najnowszego szkodliwego oprogramowania. Ponadto oferuje świetną pomoc online. Mimo że produkt nie jest najtańszy, jeżeli porównamy jego funkcjonalność z innymi rozwiązaniami, okazuje się naprawdę bezkonkurencyjny – menedżer projektów w sektorze usługowym.

Przez dwanaście miesięcy od uzyskania ostatniego wyróżnienia od klientów na platformie Gartner Peer Insights nadal pracowaliśmy nad naszym rozwiązaniem do ochrony punktów końcowych, aby dotrzymać kroku nie tylko ewolucji cyberzagrożeń, ale również oczekiwaniom zespołów IT w zakresie zarządzania i ochrony swoich firm. Uważamy, że zdobycie wyróżnienia „Wybór Klientów” trzeci rok z rzędu świadczy o kluczowych usprawnieniach, jakich dokonaliśmy w zakresie wykrywania zagrożeń oraz zarządzania ochroną, aby ułatwić życie naszym klientom i ochronić ich przed coraz poważniejszymi zagrożeniami, na jakie narażone są ich firmy – skomentował Dmitrij Aleszin, dział marketingu produktów w firmie Kaspersky.

Więcej informacji na temat najnowszych funkcji oferowanych przez Kaspersky Endpoint Security for Business znajduje się na stronie https://r.kaspersky.pl/BQe72.

Oświadczenie organizacji Gartner

Gartner Peer Insights Customers' Choice obejmuje obiektywne opinie zawarte w recenzjach indywidualnych użytkowników końcowych, oceny oraz dane wykorzystane zgodnie z udokumentowaną metodologią; nie stanowią one opinii ani poparcia firmy Gartner lub jej podmiotów zależnych.          

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe są dostępne na stronie https://www.kaspersky.pl/nowosci.


KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 12 + 6:


 

O AUTORZE
  
Kaspersky Lab Polska
www.kaspersky.pl

Firma

Kupczyk Piotr
Rzecznik
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Wzrost liczby cyberataków na sektor automatyzacji budynków i naftowo-gazowyWzrost liczby cyberataków na sektor automatyzacji budynków i naftowo-gazowy
Film dokumentalny: wzrost cyberprzestępczości wymierzonej w służbę zdrowia w obliczu...Film dokumentalny: wzrost cyberprzestępczości wymierzonej w służbę zdrowia w obliczu...
Biurokracja główną barierą dla inicjatyw cyberbezpieczeństwa w przemyśleBiurokracja główną barierą dla inicjatyw cyberbezpieczeństwa w przemyśle
Cybergangi aktywnie atakują stacje robocze i serwery oparte na systemie LinuxCybergangi aktywnie atakują stacje robocze i serwery oparte na systemie Linux
Liczba ataków DDoS na zasoby edukacyjne zwiększyła się tej wiosny o ponad 350%Liczba ataków DDoS na zasoby edukacyjne zwiększyła się tej wiosny o ponad 350%
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Wzrost liczby cyberataków na sektor automatyzacji budynków i naftowo-gazowy
 
Film dokumentalny: wzrost cyberprzestępczości wymierzonej w służbę zdrowia w obliczu...
 
Biurokracja główną barierą dla inicjatyw cyberbezpieczeństwa w przemyśle
 
Cybergangi aktywnie atakują stacje robocze i serwery oparte na systemie Linux
 
Liczba ataków DDoS na zasoby edukacyjne zwiększyła się tej wiosny o ponad 350%