Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Środa, 03 czerwca 2020
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (47267)
AGD (207)
Biznes (4948)
Budownictwo (2137)
Dom (1538)
Dziecko (1248)
Edukacja (1813)
Elektronika (962)
Film (118)
Finanse (1771)
Internet (2935)
Komputery (2439)
Książki (216)
Kulinaria (989)
Kultura i sztuka (1222)
Media (614)
Moda i Styl (1004)
Motoryzacja (1162)
Muzyka (267)
Nieruchomości (1010)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2400)
Polityka (369)
Praca i kariera (976)
Prawo (927)
Reklama i PR (976)
RTV (196)
Sport (838)
Telekomunikacja (525)
Turystyka (1194)
Transport (514)
Uroda (513)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1689)
Zwierzęta (83)
Życie (1388)
Inne (2665)
Dolnośląskie (242)
Kujawsko-pomorskie (1187)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1624)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (395)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (101)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

e-biznes.pl


ChP


X-cross


OCG Sp. z o.o.


Mitsubishi Motors Polska


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

KOJA poszerza swoją ofertę
Dodano: 08.08.2017, godzina: 17:28
KOJA poszerza swoją ofertę
Trudno sobie wyobrazić pracę w polu bez wykorzystywania pługu. Maszyny tego rodzaju powinny odznaczać się trwałością, stabilnością pracy i wydajnością. I takie właśnie są pługi wytwarzane przez podlaską firmę KOJA, która sukcesywnie poszerza swoją ofertę asortymentową właśnie o ten rodzaj maszyn. Choć konkurencja na rynku w tym segmencie jest spora, przedsiębiorstwo...

Firma Koja to rodzinne przedsiębiorstwo, której zakład mieści się w Stawiskach niedaleko Łomży. Firma rozpoczynała swoją działalność od produkcji kabin do ciągników rolniczych. I choć dziś należy do ścisłej czołówki krajowych podmiotów specjalizujących się w tej dziedzinie, właściciele sukcesywnie dywersyfikują ofertę wprowadzając na rynek nowe kategorie maszyn. Od niedawna z hal produkcyjnych wyjeżdżają nowoczesne pługi.

- Proponujemy pługi obrotowe oraz zagonowe. Oferta w tym zakresie jest stale poszerzana. Nasi konstruktorzy pracują aktualnie nad zupełnie nowym asortymentem i najprawdopodobniej jeszcze jesienią tego roku trafi on na rynek – mówi Andrzej Konopka, szef firmy Koja i podkreśla, że dostępne obecnie pługi, w zasadzie przez cały czas poddawane są kolejnym modyfikacjom i zmianom konstrukcyjnym tak, aby w najlepszy możliwy sposób zadowolić klientów.

Pług orny – obrotowy przeznaczony jest do wykonywania orki zagonowej na polach płaskich o niewielkim nachyleniu. Posiada resorowe zawieszenie i dzięki temu może być stosowany na rożnych rodzajach gleb. Maszyna jest bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy naprawdę kilka regulacji i jest gotowa do pracy.

- Klient otrzymuje od nas produkt kompletnie zmontowany i gotowy do pracy. Jego podstawowym elementem jest rama nośna, do której za pośrednictwem głowic przymocowane są zespoły robocze pługa. Regulację szerokości pierwszej skiby wykonuje się poprzez przestawienie belki zaczepowej za pomocą specjalnej śruby – mówi Andrzej Konopka.

Szerokość bruzdy może być regulowana na dwa sposoby: płynnie za pomocą systemu  hydraulicznego lub mechanicznie, używając do tego celu specjalnych śrub, w zakresie od 30 cm do 50 cm. Rama główna wraz z zespołami roboczymi przymocowana jest do głowicy z dwustopniowymi łożyskami. Nietypowy sposób zawieszenia pługa na dwóch łożyskach o różnej średnicy gwarantuje ponadstandardową sztywność konstrukcji i pozytywnie wpływa na trwałość maszyny. Jednocześnie prosty demontaż belki zaczepowej ułatwia podpięcie pługa do ciągnika.

W ofercie firmy KOJA znajdują się również pługi zagonowe.

- Wyróżniają je doskonałe proporcje wytrzymałości w stosunku do wagi.

Naszym konstruktorom udało się na tyle zmniejszyć jego wagę, co w konsekwencji nie przekłada się na jego cenę i ergonomię użytkowania, jednocześnie nie tracąc nic ze swej wytrzymałości – dodaje szef przedsiębiorstwa ze Stawisk.

Stabilność pracy urządzenia gwarantuje konstrukcja ramy o wymiarach 180 x 120 [mm], która jest w stanie przeciwstawić się wszelkim obciążeniom wynikającym z różnorodności gleb.

Największą zaletą maszyny jest system zabezpieczenia resorowego. To rozwiązanie cechuje się większą efektywnością pracy na glebach zawierających znaczną ilość kamieni.

- Przed zakupem konkretnego modelu, warto rozważyć wybór urządzenia w wariancie do rozbudowy. Decydując się na pług 3 lub 4 skibowy w wersji „plus”, w przyszłości będziemy mieli możliwość zamontowania kolejnego korpusu. Oznacza to że w przypadku wymiany ciągnika na inny, o większej mocy, nie będziemy zmuszeni do jednoczesnej wymiany pługa na większy – radzi przedstawiciel firmy KOJA.

Przedsiębiorstwo istnieje od 1992 roku. Mieści się w Stawiskach w powiecie kolneńskim i w tej okolicy jest  jednym z największych pracodawców. Aktualnie zatrudnia blisko 170 osób. Od początku produktem sztandarowym były kabiny do ciągników rolniczych. Dziś rocznie z taśmy produkcyjnej wyjeżdża przeszło 1000 kabin. Większość z nich wykonywana jest według własnych projektów na zlecenie czołowych producentów ciągników – m.in. Zetor i Farmtrac Tractors Europe. KOJA Oprócz kabin i pługów wytwarza też innych maszyn, dedykowanych nie tylko dla rolnictwa ale też dla firm z branży usług komunalnych.

Załą…czniki dostą™pne są… bezpłatnie dla zarejestrowanych rzeczników, dziennikarzy i wydawców mediów (portale, wortale, blogi, fora, prasa, radio, TV) oraz Internautów niezalogowanych, o ile rzecznik prasowy, agencja PR lub biuro prasowe nie zaznaczyli inaczej.
Nie masz konta? Zarejestruj się!

IMG 1

KOMENTARZE
05.03.2019, 13:50 Anonymous
[url=http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/]Buy Amoxicillin Online[/url] Amoxicillin Online http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
05.03.2019, 14:22 Anonymous
[url=http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/]Amoxicillin[/url] Amoxicillin 500 Mg http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
05.03.2019, 19:40 Anonymous
[url=http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/]Amoxicillin[/url] Buy Amoxil 500mg http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

Dodaj komentarz:

Ile to jest 7 + 14:


 

O AUTORZE
  
KOJA
koja.com.pl/

Firma

Agencja Publicum
Agencja PR
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Zmodernizowane kosiarki SLZmodernizowane kosiarki SL
Certyfikowany obciążnik do traktoraCertyfikowany obciążnik do traktora
Koja wprowadza do oferty kultywatorKoja wprowadza do oferty kultywator
Pług na miarę oczekiwańPług na miarę oczekiwań
Koja wyprodukowała serię specjalistycznych naczepKoja wyprodukowała serię specjalistycznych naczep
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Agrobiznes też przenosi się do internetu. Unikalna internetowa platforma Agralan do handlu...
 
Credit Agricole wspiera przedsiębiorców
 
Zostań w domu i ucz się za pół ceny. Biznesowy e-learning od Insertu
 
Eksperckie wskazówki dla bezpiecznego przemysłu
 
Gotowe sposoby na bezpieczeństwo w przemyśle