Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Wtorek, 26 marca 2019
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (45868)
AGD (207)
Biznes (4770)
Budownictwo (2134)
Dom (1530)
Dziecko (1222)
Edukacja (1783)
Elektronika (871)
Film (108)
Finanse (1690)
Internet (2667)
Komputery (2202)
Książki (210)
Kulinaria (978)
Kultura i sztuka (1209)
Media (612)
Moda i Styl (995)
Motoryzacja (1140)
Muzyka (255)
Nieruchomości (1007)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2216)
Polityka (366)
Praca i kariera (963)
Prawo (924)
Reklama i PR (968)
RTV (192)
Sport (827)
Telekomunikacja (515)
Turystyka (1179)
Transport (511)
Uroda (512)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1661)
Zwierzęta (80)
Życie (1339)
Inne (2652)
Dolnośląskie (240)
Kujawsko-pomorskie (1159)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (78)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1623)
Opolskie (22)
Podkarpackie (57)
Podlaskie (236)
Pomorskie (152)
Śląskie (390)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (100)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

Dwie Szpilki


Itezone


ap.pl


Real Estate Monitor


Sportbiznes.pl


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Nowe „Konto dla Ciebie” w Credit Agricole
Dodano: 11.04.2018, godzina: 10:30
Nowe „Konto dla Ciebie” w Credit Agricole
Credit Agricole wprowadza do swojej oferty Konto dla Ciebie. To zupełnie nowa propozycja z wieloma atrakcyjnymi funkcjonalnościami i promocjami. Posiadacze Konta dla Ciebie będą mogli korzystać m.in. z płatności Blik i karty wielowalutowej, a także pakietu ubezpieczeniowego „Pomoc dla Ciebie” i największego w Polsce Klubu Rabatowego. Wraz z nowym kontem bank proponuje aż 3% na...

- Jesteśmy bankiem, do którego klienci najczęściej przenoszą swoje konta, co potwierdzają dane Krajowej Izby Rozliczeniowej. Niezależne badania Millward Brown pokazują z kolei, że jesteśmy najlepszym bankiem w rekomendacjach klientów. To zobowiązuje. Uważnie wsłuchujemy się w to, co mówią klienci. Nowa oferta jest precyzyjną odpowiedzią na ich potrzeby i oczekiwania, dlatego proponujemy znacznie więcej niż standardowe na rynku cztery zera – mówi Jędrzej Marciniak, wiceprezes zarządu Credit Agricole. - Klientom owszem zależy na niskich opłatach za prowadzenie rachunku, coraz częściej jednak zwracają uwagę na to, jak szerokie możliwości otwiera przed nimi konto oraz jak atrakcyjne są promocje. Konto dla Ciebie skonstruowaliśmy biorąc pod uwagę właśnie te trzy różne elementy – wyjaśnia wiceprezes Marciniak.

Pod jedną wspólną nazwą „Konto dla Ciebie” – kryje się rodzina czterech rachunków osobistych: konto flagowe, konto dla Klientów VIP a także konta dla młodzieży i nastolatków. Prowadzenie Konta dla Ciebie jest bezpłatne, podobnie jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, korzystanie z karty a także przelewy przez Internet oraz w aplikacji CA24 Mobile. Wystarczy, że klient spełni bardzo proste warunki (1 tys. zł wpływów miesięcznie, 1 płatność kartą lub BLIKIEM).

Kartą debetową do Konta dla Ciebie można płacić na całym świecie w złotówkach, dolarach, funtach lub euro bez kosztów przewalutowania. Karta w wersji standardowej ma nowoczesny design, a dodatkowo klient sam może wybrać jej wygląd spośród 50 różnych grafik i zdjęć dostępnych w katalogu banku.

W Koncie dla Ciebie udostępniana jest też Indywidualna Linia Kredytowa oraz pakiet ubezpieczeń Pomoc dla Ciebie. - To rozwiązanie znane z naszej dotychczasowej oferty, ale wzbogacone o nowe propozycje – mówi Grzegorz Górski, dyrektor pionu zarządzania produktami i segmentami w Credit Agricole. - W pakiecie podstawowym ochrona obejmuje m.in. ochronę telefonu na wypadek uszkodzenia wyświetlacza lub kradzieży, zgubienie kluczy lub dokumentów, a także domowe wizyty lekarza lub fachowców (ślusarz, hydraulik) itp. W pakiecie rozszerzonym dodatkowo ochrona obejmuje przypadki awarii domowego sprzętu komputerowego lub cyberataku, a także assistance w przypadku wypadku lub awarii samochodu. Przez pierwsze sześć miesięcy korzystanie z pakietu Pomoc dla Ciebie jest bezpłatne – zachęca Grzegorz Górski.

Posiadacze konta mogą korzystać z Rachunku Oszczędzam o wysokim oprocentowaniu (do kwoty 100 000 PLN oprocentowanie wynosi 3% przez cztery  miesiące od otwarcia konta), a także oszczędzać na zakupach w największym w Polsce Klubie Rabatowym. Bank współpracuje z blisko 10 tys. sklepów i punktów usługowych - płacąc w nich kartą Credit Agricole można dostać nawet do 55 proc. zniżki. Klienci mogą odkładać także drobne kwoty podczas zakupów dzięki usłudze CAsaver, która zaokrągla płatności i „końcówki” przenosi z konta na Rachunek Oszczędzam. Dodatkową funkcjonalnością uruchamianą wraz z Kontem dla Ciebie są przelewy natychmiastowe Express Eliksir i płatności Blik.

Klienci otwierający Konto dla Ciebie zyskują dodatkowo atrakcyjne bonusy – bank udostępnia trzy różne opcje do wyboru. Klient, który przeniesie do Credit Agricole konto z innego banku wraz z miesięcznym wynagrodzeniem, może otrzymać do 200 zł premii. Dla klientów płacących rachunki za media z Konta dla Ciebie (np. wodę, prąd, gaz) bank proponuje do 300 zł zwrotu kosztów tych rachunków. Natomiast klienci często korzystający z karty mogą wybrać 50-procentowy bonus do środków uzbieranych dzięki usłudze CAsaver, który maksymalnie wynosi 300 zł.

Konto dla Ciebie promowane jest w ramach nowej kampanii Credit Agricole z udziałem Dawida Podsiadło. - Zarówno tą kampanią, jak i nową ofertą odświeżamy wizerunek i podkreślamy unikalne cechy naszego banku. Wyróżnia nas to, że z uwagą słuchamy naszych klientów i oferujemy im takie rozwiązania, jakich naprawdę potrzebują. W ten sposób budujemy wartościowe i długoterminowe relacje - dodaje wiceprezes Jędrzej Marciniak.

Załą…czniki dostą™pne są… bezpłatnie dla zarejestrowanych rzeczników, dziennikarzy i wydawców mediów (portale, wortale, blogi, fora, prasa, radio, TV) oraz Internautów niezalogowanych, o ile rzecznik prasowy, agencja PR lub biuro prasowe nie zaznaczyli inaczej.
Nie masz konta? Zarejestruj się!

IMG 3

KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 2 + 11:


 

O AUTORZE
  
Credit Agricole
www.credit-agricole.pl

Firma

Przemyslaw Przybylski
Rzecznik
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Credit Agricole ponownie zaprasza studentów do programu MaksymalniCredit Agricole ponownie zaprasza studentów do programu Maksymalni
New forms of mobile payments implemented by CABPNew forms of mobile payments implemented by CABP
Nowe formy płatności mobilnych w CABPNowe formy płatności mobilnych w CABP
Prezes CABP wśród ekspertów na Forum BankowymPrezes CABP wśród ekspertów na Forum Bankowym
Kredyt gotówkowy Credit Agricole najlepszy w  rankingu FinAiKredyt gotówkowy Credit Agricole najlepszy w rankingu FinAi
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Credit Agricole ponownie zaprasza studentów do programu Maksymalni
 
New forms of mobile payments implemented by CABP
 
Nowe formy płatności mobilnych w CABP
 
Prezes CABP wśród ekspertów na Forum Bankowym
 
Kredyt gotówkowy Credit Agricole najlepszy w rankingu FinAi