Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Niedziela, 21 stycznia 2018
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (44222)
AGD (205)
Biznes (4520)
Budownictwo (2126)
Dom (1508)
Dziecko (1184)
Edukacja (1723)
Elektronika (842)
Film (107)
Finanse (1605)
Internet (2472)
Komputery (2019)
Książki (196)
Kulinaria (921)
Kultura i sztuka (1182)
Media (606)
Moda i Styl (973)
Motoryzacja (1120)
Muzyka (245)
Nieruchomości (1003)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2042)
Polityka (359)
Praca i kariera (929)
Prawo (917)
Reklama i PR (954)
RTV (192)
Sport (797)
Telekomunikacja (506)
Turystyka (1174)
Transport (496)
Uroda (509)
Wnętrze (816)
Zdrowie (1531)
Zwierzęta (78)
Życie (1279)
Inne (2629)
Dolnośląskie (237)
Kujawsko-pomorskie (1100)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (78)
Małopolskie (150)
Mazowieckie (1609)
Opolskie (22)
Podkarpackie (56)
Podlaskie (234)
Pomorskie (151)
Śląskie (376)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (97)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

Twój Kurier Regionalny


EUROSTYL


Rzecznikprasowy.pl


Forbes.pl


Rzecznikprasowy.pl


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Tańsze ubezpieczenie z dobrą historią kredytową
Dodano: 11.07.2017, godzina: 14:13
Tańsze ubezpieczenie z dobrą historią kredytową
Biuro Informacji Kredytowej we współpracy z Europ Assistance Polska i BeforeYouGo przygotowało dla swoich klientów promocyjne pakiety ubezpieczeń. Wszystkie osoby z dobrą historią kredytową w BIK mają zagwarantowane zniżki na zakup ubezpieczenia turystycznego, rowerowego, car assistance i home assistance.

Każda osoba, która chociaż raz zaciągnęła kredyt lub wzięła pożyczkę, rozpoczęła budowanie swojej historii kredytowej. Biuro Informacji Kredytowej gromadzi i udostępniania informacje o tym, jak uczestnicy rynku – osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze, spłacają swoje zobowiązania kredytowe. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi, które przekazują do BIK informacje o udzielanych i spłacanych kredytach oraz pożyczkach, możliwe jest monitorowanie historii kredytowej każdego z nas. Na podstawie historii kredytowej kredytobiorcy, BIK wylicza ocenę punktową. Ma na nią wpływ wiele czynników, jednak największe znaczenie ma terminowość spłacania rat kredytowych. Punkty prezentowane są dodatkowo w formie gwiazdek (1-5 gwiazdek). Im więcej gwiazdek BIK, tym lepszy scoring oraz wyższa wiarygodność kredytowa.

Ubezpieczenie na 5 gwiazdek

Właśnie dla klientów z najlepszą historią kredytową, posiadających 4 i 5 gwiazdek oceny punktowej, BIK we współpracy z partnerami proponuje specjalne oferty ubezpieczeń ze zniżką, które dowodzą, że posiadanie pozytywnej historii kredytowej po prostu się opłaca.

- Proponując naszym klientom zniżki na oferty partnerów, chcemy udowodnić, że pozytywna historia kredytowa to nie tylko szansa na uzyskanie kolejnego kredytu, ale również realne korzyści w innych obszarach, np. ubezpieczenia czy produkty assistance – mówi Marcin Gozdek, Dyrektor Departamentu Rynku Detalicznego w Biurze Informacji Kredytowej.

- Warto więc dbać o  pozytywną historię kredytową, a tym samym o swoją wiarygodność finansową. Klient wiarygodny finansowo, to osoba, której można zaufać i zaoferować konkretne rabaty. Z oferty może skorzystać klient, który założy konto w portalu BIK.pl i sprawdzi w swoim raporcie ocenę punktową oraz liczbę gwiazdek, wymaganą do skorzystania z oferty – dodaje Marcin Gozdek.

Klienci mogą skorzystać z 20% zniżki na ubezpieczenie „Pomoc Rowerowa”, które zapewnia profesjonalną i kompleksową pomoc w razie awarii lub uszkodzenia roweru, nieszczęśliwego wypadku lub kradzieży z włamaniem. Z kolei Pomoc w Domu i Pomoc na Drodze to assistance, który Klienci mogą zakupić ze zniżką 10%. Pakiety te przydadzą się w sytuacji awarii pralki, popsutego telewizora, pękniętej opony, czy problemów z silnikiem auta.

Assistance to realna pomoc, na której można polegać  w przypadku zdarzenia, które jest objęte ubezpieczeniem. Polega ona na zorganizowaniu i pokryciu kosztów natychmiastowej, konkretnej pomocy, potrzebnej w danym przypadku.

Zarówno Pomoc w Domu, jak i Pomoc na Drodze dostępne są w trzech wariantach. Assistance domowy gwarantuje pomoc m.in. ślusarza, hydraulika, elektryka, technika urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych. W ramach assistance samochodowego Klienci mogą liczyć na pomoc w każdy miejscu w Polsce lub Europie, w tym m.in. na usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie auta, dostarczenie paliwa, czy pomoc przy wymianie opon.

Dzięki przygotowanej ofercie ubezpieczenia, Klienci mogą dopasować produkt do swoich potrzeb i otrzymać gwarancję realnej pomocy, zawsze wtedy, gdy tego potrzebują. Mając pod ręką polisę ubezpieczenia assistance, zyskujemy poczucie bezpieczeństwa i możemy liczyć na szybkie wsparcie wykwalifikowanych specjalistów – mówi Urszula Szwarc, Zastępca Dyrektora Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska

Z kolei dla osób, które lubią podróżować, przygotowana została specjalna zniżka (30%) na ubezpieczenie turystyczne od BeforeYouGo. Ubezpieczenie jest pomocne dla wszystkich osób, które wybierają się w podróż zagraniczną. Klienci mogą liczyć na pomoc w sytuacji nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku, a także w sytuacji zgubienia bagażu. Ponadto objęci zostają ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym (OC). Oferta dostępna jest w trzech wariantach Eco, Premium i VIP. Ubezpieczenie można kupić w specjalnej aplikacji, która pozwala zawierać polisy w szybki i łatwy sposób, a to wszystko z poziomu telefonu komórkowego.

Aplikacja BeforeYouGo to najszybszy i najprostszy sposób, aby ubezpieczyć się na czas podróży zagranicznej.  Aplikacja została przygotowana specjalnie z myślą o osobach, które chciałyby w prosty sposób, bez konieczności wypełniania pliku dokumentów, zakupić ubezpieczenie turystyczne. Dzięki BeforeYouGo można w każdej chwili kupić polisę za pomocą urządzenia mobilnego – dodaje Krzysztof Michałek z BeforeYouGo Sp. z o.o.

Oferta produktowa została przygotowana przez Europ Assistance Polska, która ma ponad 20- letnie doświadczenie w świadczeniu usług assistance na polskim rynku. Firma od dwóch dekad niesie pomoc w każdej sytuacji związanej z życiem codziennym swoich Klientów, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Osoby, które zakupią polisę, mogą skorzystać z pomocy w bardzo prosty sposób, wystarczy jeden telefon do Centrum Alarmowego. Szkodę można zgłosić 24 h na dobę, 365 dni w roku, z każdego miejsca na świecie. Koordynatorzy Pomocy, dokonają weryfikacji polisy oraz zaproponują i zorganizują odpowiedni rodzaj pomocy.


KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 14 + 11:


 

O AUTORZE
  
Europ Assistance Polska
www.europ-assistance.pl

Firma

Europ Assistance Polska
Biuro prasowe
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Sezon narciarski koniecznie z polisą Sezon narciarski koniecznie z polisą
Europ Assistance wspiera klientów w sytuacji cyberatakuEurop Assistance wspiera klientów w sytuacji cyberataku
Pakiet Niezawodny dla Klientów Getin BankPakiet Niezawodny dla Klientów Getin Bank
Europ Assistance, Falck, RAC i VHD utworzyły ERA Automotive – nową koalicję firm z  branży...Europ Assistance, Falck, RAC i VHD utworzyły ERA Automotive – nową koalicję firm z branży...
Europ Assistance  partnerem merytorycznym IX Kongresu BancassuranceEurop Assistance partnerem merytorycznym IX Kongresu Bancassurance
 
Zobacz wszystkie »