Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Piątek, 24 maja 2019
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (46169)
AGD (207)
Biznes (4810)
Budownictwo (2134)
Dom (1533)
Dziecko (1229)
Edukacja (1789)
Elektronika (890)
Film (111)
Finanse (1709)
Internet (2711)
Komputery (2249)
Książki (213)
Kulinaria (985)
Kultura i sztuka (1215)
Media (612)
Moda i Styl (998)
Motoryzacja (1145)
Muzyka (258)
Nieruchomości (1007)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2255)
Polityka (367)
Praca i kariera (966)
Prawo (924)
Reklama i PR (969)
RTV (195)
Sport (827)
Telekomunikacja (515)
Turystyka (1182)
Transport (512)
Uroda (512)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1670)
Zwierzęta (80)
Życie (1348)
Inne (2659)
Dolnośląskie (240)
Kujawsko-pomorskie (1167)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1623)
Opolskie (22)
Podkarpackie (57)
Podlaskie (236)
Pomorskie (152)
Śląskie (391)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (100)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

EM


LodzDeLuxe


Portfel.pl


MP.pl


wnp.pl


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Okablowanie strukturalne MMC w ofercie C&C Partners
Dodano: 13.02.2012, godzina: 11:10
Okablowanie strukturalne MMC w ofercie C&C Partners
Kompletna oferta okablowania strukturalnego produkowanego przez lidera francuskiego rynku firmę Multimedia Connect (MMC) od lutego br dostępna jest już w sieci C&C Partners. Firma projektuje i wytwarza kompletny system okablowania strukturalnego: miedzianego oraz światłowodowego, jak również szafy teleinformatyczne.

C&C Partners, jeden z największych w Polsce dostawców kompleksowych rozwiązań w dziedzinie telekomunikacji, teleinformatyki i bezpieczeństwa rozszerzył swoją ofertę o kompletną platformę okablowania strukturalnego produkowaną przez lidera francuskiego rynku firmę Multimedia Connect (MMC).

Multimedia Connect od lat oferuje system okablowania strukturalnego, znany i rozpoznawalny niemal na całym świecie. Firma projektuje i wytwarza kompletny system okablowania strukturalnego: miedzianego oraz światłowodowego, jak również szafy teleinformatyczne. Szeroki zakres innowacyjnych produktów oraz wieloletnie doświadczenie gwarantują najwyższe dopasowanie systemu do wymagań i potrzeb różnych środowisk IT, takich jak biurowce, zakłady przemysłowe, budynki użyteczności publicznej oraz centra przetwarzania danych.

Multimedia Connect nadaje 25-letnią gwarancję niezawodności, dającą użytkownikowi pewność, że wszystkie aplikacje w sieci, którą posiada będą działały bezproblemowo.

Wieloletnie doświadczenie w powiązaniu z najwyższą jakością produktów zadecydowało, że Multimedia Connect jest od lat partnerem Air France. W budynkach administracyjnych i handlowych Air France zainstalowanych jest ponad 50 000 łączy kat. 6 U/FTP Ponadto, systemy okablowania strukturalnego MMC działają m.in. w zakładach Peugeot (kat. 6 A F/FTP), hypermarketach Leclerc i Mediamarkt we Francji i Holandii (kat. 6U/FTP), na lotnisku w Brukseli, a także na paryskich lotniskach Charles De Gaulle i Orly (kat. 6 F/FTP).

„Okablowanie strukturalne firmy MMC wprowadziliśmy ze względu na coraz większe oczekiwania klientów co do funkcjonalności, zastosowań oraz wymogów aplikacyjnych” mówi Łukasz Jankowski, Dyrektor Działu Marketingu C&C Partners. „Obserwowane zmiany rynkowe w zakresie produktów okablowania strukturalnego jednoznacznie podytkowane są zmianami polityki techniczno –dystrybucyjnej producentów. Tendencja przejścia od produktu do rozwiązania w tym sektorze rynku jest nadzwyczaj widoczna” dodaje Łukasz Jankowski.

Potwierdzeniem wysokiej jakości i niezawodności okablowania MMC są certyfikaty z niezależnych laboratoriów badawczych Delta, ETL oraz Instytutu Łączności świadczące o zgodności z najnowszymi standardami okablowania strukturalnego ISO/IEC 11801, EN 50173, TIA/EIA 568.

Na rynku polskim C&C Partners będzie oferować wszystkie dostępne kategorie (klasy) okablowania skrętkowego: 5(e), 6, 6A, 7 oraz 7A, które w zależności od potrzeb użytkownika pozwalają na transmisję Ethernet z przepływnościami, zależnie od kategorii, od 100Mb/s do 100Gb/s oraz wspierające aplikacje PoE oraz PoEP. W wielu rozwiązaniach produkty MMC przewyższają standardowe wymagania norm, np. Multimedia Connect oferuje kable skrętkowe kat. 6 o paśmie przenoszenia 350MHz, kat. 6A 555MHz oraz kat. 7A 1500MHz.

Na świecie MMC słynie również z tego, że posiada pełen zakres łączy światłowodowych: wielomodowych (ang. MM – Multimode) klasy OM1, OM2, OM3, OM4 oraz jednomodowych (ang. SM – Singlemode) klasy OS1, OS2. W zależności od potrzeb użytkownika pozwalają one na transmisję Ethernet z przepływnościami, zależnie od klasy włókna, od 100Mb/s do 100Gb/s.

MMC jako jeden z nielicznych producentów na rynku zapewnia:

  • szeroki zakres dostępnych kabli przewyższających standardy: kat.6 350MHz, kat.6 F/UTP, kat.6A 555MHz, kat.6A U/FTP, kat.6A PUR
  • duży wybór złączy: moduły RJ45 STP każdej kategorii mieszczą 2 obok siebie w gnieździe 45x45mm, moduły RJ45 dla kat. 6 i 6A w dwóch wersjach, montowane narzędziowo seria BC i beznarzędziowo seria MK, złącza RJ45 z osłoną przeciwkurzową, moduły RJ45, keystone na płytce PCB, wtyki RJ45 z blokadą wypięcia, gniazda przemysłowe hermetyczne IP67
  • panele dostępne dwóch wersje (Keystone lub PCB)
  • kolorowe oznaczniki portów RJ45.

Dostępność: System okablowania strukturalnego MMC jest dostępny w Polsce w sieci C&C Partners od lutego 2012 roku.

Informacje o firmie:

C&C Partners

C&C Partners działa w Polsce już od 20 lat. Jako członek holenderskiej grupy TKH, dynamicznie rozwijającego się koncernu, który zbudował od podstawlub stworzył przy współpracy z istniejącymi podmiotami 65 firm na świecie. C&C oferuje komplementarne rozwiązania w sektorach telekomunikacyjnym, teleinformatycznym i zabezpieczeń.

W obszarze telekomunikacji posiada kompleksowe rozwiązanie ACE oparte na tradycyjnych kablach światłowodowych oraz nowoczesnych kablach modularnych, mikro- i minikablach światłowodowych. Dla teleinformatyki C&C zapewnia nowoczesne systemy pasywne i urządzenia aktywne najwyższej generacji, które współtworzą sieć LAN. W segmencie zabezpieczeń firma dysponuje szeroką ofertą systemów zarządzania bezpieczeństwem (SMS), kontrolą dostępu (KD), system sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), analizą obrazu, CCTV, systemami interkomowymi, telefonię Dect oraz okablowaniem dla systemów zabezpieczeń. Technologia większości rozwiązań została opracowana przez grupę TKH. Koncern jest między innymi twórcą systemu iProtect, platformy DIVA, rozwiązań Siqura.

Przedmiotem największej dumy C&C jest fakt, że wykorzystując własne portfolio stworzył komplementarne rozwiązania dla obiektów takich jak, szpitale, autostrady, lotniska, stadiony, magazyny, biurowce ifabryki.

Przychód w roku 2010 – 73,2 mln PLN.

Liczba pracowników – 78.

Liczba dostawców – 20.

Więcej informacji na www.ccpartners.pl">www.ccpartners.pl/">www.ccpartners.pl

Multimedia Connect (MMC)

Multimedia Connect, wchodząca obecnie w skład Grupy TKH została założona w 1997r. MMC to francuski producent okablowania strukturalnego. Szeroki zakres produktowy, wyspecjalizowane systemy dla wymagających użytkowników oraz bardzo wysoka jakość produktów powodują, że takie rozwiązania doskonale uzupełniają całościową ofertę instalacji budynkowych firmy C&C.

Więcej informacji na www.multimedia-connect.com

TKH

Grupa TKH NV(TKH) to międzynarodowa grupa firm specjalizujących się w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych systemów i sieci wykorzystywanych do przekazywania informacji, telekomunikacji, inzynierii elektrotechnicznej i produkcji przemysłowej.

Grupa skupia się przede wszystkim na rozwojowych sektorach, takich jak służba zdrowia, bezpieczeństwo, wydajność i komunikacja. U podstaw jej stategicznego rozwoju leży innowacja: co najmniej 20 procent obrotów pochodzi z produktów innowacyjnych.

TKH działa w 20 krajach, gdzie posiada 70 filli. Na całym świecie zatrudnia 3706 pracowników. Główna siedziba mieści się w Haaksbergen (Holandia).

TKF, spółka grupy TKH, stanowi zaplecze technologiczne C&C Partners. Jako jeden z nielicznych producent kabli światłowodowych na świecie kontroluje cały proces produkcji światłowodów od pre-form przez włókno po kable światłowodowe.

Więcej informacji na http://www.multimedia-connect.com.


KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 18 + 12:


 

O AUTORZE
  
Comm Start
www.commstart.pl

Firma

Comm Start
Agencja PR
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
System Mobileye® trzeciej generacjiSystem Mobileye® trzeciej generacji
Freelancer.com przejmuje największą polską giełdę zleceń on-lineFreelancer.com przejmuje największą polską giełdę zleceń on-line
Co zrobić, aby jeździć bezpieczniej i płacić mniej za ubezpieczenie? Co zrobić, aby jeździć bezpieczniej i płacić mniej za ubezpieczenie?
Polska firma z Leszna stworzyła innowacyjną platformę do zarządzania bezpieczeństwem obiektówPolska firma z Leszna stworzyła innowacyjną platformę do zarządzania bezpieczeństwem obiektów
Klienci szukają kompletnych rozwiązań, a nie poszczególnych kabliKlienci szukają kompletnych rozwiązań, a nie poszczególnych kabli
 
Zobacz wszystkie »