Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Poniedziałek, 26 sierpnia 2019
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (46498)
AGD (207)
Biznes (4848)
Budownictwo (2135)
Dom (1536)
Dziecko (1236)
Edukacja (1799)
Elektronika (907)
Film (113)
Finanse (1729)
Internet (2765)
Komputery (2300)
Książki (215)
Kulinaria (989)
Kultura i sztuka (1218)
Media (612)
Moda i Styl (1001)
Motoryzacja (1157)
Muzyka (259)
Nieruchomości (1007)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2286)
Polityka (368)
Praca i kariera (967)
Prawo (926)
Reklama i PR (972)
RTV (195)
Sport (834)
Telekomunikacja (519)
Turystyka (1187)
Transport (513)
Uroda (513)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1681)
Zwierzęta (80)
Życie (1359)
Inne (2661)
Dolnośląskie (242)
Kujawsko-pomorskie (1181)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1623)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (393)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (100)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

BPiR "Generalczyk"


Sportbiznes.pl


Warszawska Gazeta


CD.pl


DGP


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Firma DCB na katowickiej uczelni
Dodano: 06.12.2012, godzina: 14:48
Firma DCB na katowickiej uczelni
Firma DCB – ekspert z dziedzinie wykrywania fałszywych pieniędzy i dokumentów – już w dniach 7-8 grudnia 2012 roku odwiedzi Wyższą Szkołę Bankowości i Finansów w Katowicach, gdzie przez dwa dni kształcić będzie śląskich żaków w temacie rozpoznawania autentyczności banknotów, monet i dokumentów.

Grudniowe spotkanie jest częścią cyklu kilkunastu zwiastunów promujących profesjonalne szkolenia organizowane przez olsztyńską firmę. Wykłady przygotowywane we współpracy z polskimi uczelniami mają zachęcić studentów do bliższego poznania rodzimej i europejskiej  waluty oraz rodzajów i zabezpieczeń dokumentów, a przede wszystkim nauczyć ich prawidłowego postępowania z fałszerzami pieniędzy, oszustami oraz złodziejami tożsamości.

Zwiastuny skierowane są głównie do osób pracujących lub planujących karierę w branży finansowej, bankowej, usługowej i handlowej. Jednak każdy, kto pragnie nabyć cenne umiejętności w zakresie wykrywania fałszywych pieniędzy i dokumentów powinien wziąć udział w tego typu spotkaniu. Podczas wykładów słuchacze poznają m.in. historię i budowę pieniądza oraz zgłębią motywy i sposoby działania fałszerzy pieniędzy oraz złodziei tożsamości.

„W dzisiejszych czasach umiejętność odróżnienia falsyfikatu od oryginału jest czymś naprawdę cennym. Robiąc zwykłe zakupy często nie zdajemy sobie sprawy, że nawet nieświadome wprowadzanie fałszywych pieniędzy do obiegu może być dla nas bolesne w skutkach. Organizowane przez nas zwiastuny mają uświadomić ogrom problemu oraz zachęcić studentów do nabycia nowych i praktycznych umiejętności” – mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB. 

W ofercie przygotowanej specjalnie dla studentów znajdują się trzy interesujące warsztaty. Pierwszy z nich poświęcony jest rozpoznawaniu autentyczności waluty polskiej i europejskiej. Drugi z kolei obejmuje zagadnienia z zakresu sprawdzania autentyczności dokumentów tożsamości, firmowych i urzędowych i skierowany jest szczególnie do osób, które biorą udział w transakcjach kupna – sprzedaży, udzielania kredytów, zawierania umów.  Ostatnim warsztatem jest kurs kasjera złotowego, na zakończenie którego każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Więcej informacji o wykładach i dostępnych szkoleniach znajdą Państwo na stronie www.dcb.com.pl.

Informacje o firmie:

Firma DCB S.A. jest ekspertem w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów. Udziałowcami spółki są: Remedium - Doradcy Finansowi Sp. z o.o., fundusz inwestycyjny BIO-MED Investors SA z Wrocławia oraz inwestorzy prywatni. Przedsiębiorstwo jest wyłącznym dystrybutorem Lampy Kasjerskiej DeCoBa 1085. Urządzenie cechuje bardzo wysoki współczynnik wykrywalności fałszywych banknotów i papierów wartościowych. DCB S.A. prowadzi również szkolenia dla banków i firm handlowych w tym zakresie.

Firma intensywnie rozwija się i buduje sieci dystrybucji i sprzedaży swoich produktów na terenie całej Polski. Plany rozwojowe spółki przewidują debiut na rynku alternatywnym New Connect w 2012 roku. Do głównych założeń inwestycyjnych spółki należą przede wszystkim dynamiczny rozwój działalności, zdobywanie nowych klientów oraz pozyskiwanie nowych źródeł finansowania.

W marcu 2010 roku firma DCB otrzymała nagrodę „Innowacja Handlu” w kategorii Ochrona i Systemy Zabezpieczeń dla innowacyjnej lampy kasjerskiej DeCoBa 1085. W kwietniu 2010 roku spółka została również wyróżniona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich dla najlepszego produktu prezentowanego podczas Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń Securex 2010. W styczniu 2011 spółka została uhonorowana prestiżowym Certyfikatem Polish Product w kategorii Firma Roku 2010, a w 2012 roku otrzymała certyfikat Polish Product 2011.


KOMENTARZE
Pisanie i czytanie komentarzy pod tą informacją prasową zostało udostępnione wyłącznie zalogowanym dziennikarzom prasowym.

 

O AUTORZE
  
DCB
www.decoba.pl

Firma

Orchidea PR
Agencja PR
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Boże Narodzenie? Uważaj na fałszerzy pieniędzy i złodziei tożsamościBoże Narodzenie? Uważaj na fałszerzy pieniędzy i złodziei tożsamości
Firma DCB powraca na gdańskie uczelnieFirma DCB powraca na gdańskie uczelnie
Firma DCB dla warszawskich żakówFirma DCB dla warszawskich żaków
Firma DCB ponownie na polskich uczelniachFirma DCB ponownie na polskich uczelniach
Firma DCB kształci polskich żakówFirma DCB kształci polskich żaków
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Boże Narodzenie? Uważaj na fałszerzy pieniędzy i złodziei tożsamości
 
Firma DCB powraca na gdańskie uczelnie
 
Firma DCB dla warszawskich żaków
 
Firma DCB ponownie na polskich uczelniach
 
Firma DCB kształci polskich żaków