Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Poniedziałek, 26 sierpnia 2019
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (46498)
AGD (207)
Biznes (4848)
Budownictwo (2135)
Dom (1536)
Dziecko (1236)
Edukacja (1799)
Elektronika (907)
Film (113)
Finanse (1729)
Internet (2765)
Komputery (2300)
Książki (215)
Kulinaria (989)
Kultura i sztuka (1218)
Media (612)
Moda i Styl (1001)
Motoryzacja (1157)
Muzyka (259)
Nieruchomości (1007)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2286)
Polityka (368)
Praca i kariera (967)
Prawo (926)
Reklama i PR (972)
RTV (195)
Sport (834)
Telekomunikacja (519)
Turystyka (1187)
Transport (513)
Uroda (513)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1681)
Zwierzęta (80)
Życie (1359)
Inne (2661)
Dolnośląskie (242)
Kujawsko-pomorskie (1181)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1623)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (393)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (100)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

Recykling


MotoFocus


turystyka.wp.pl


Royal Audit


Fakt


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Firma DCB ponownie na polskich uczelniach
Dodano: 23.11.2012, godzina: 12:48
Firma DCB ponownie na polskich uczelniach
Firma DCB – ekspert z dziedzinie wykrywania fałszywych pieniędzy i dokumentów – ponownie wraca na polskie uczelnie, aby kształcić żaków w zakresie rozpoznawalności oryginalnej polskiej i zagranicznej waluty oraz różnych rodzajów dokumentów. Najbliższe spotkanie ze studentami już 23 i 24 listopada w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku.

Gdańskie spotkania to kolejne zwiastuny profesjonalnych szkoleń organizowanych przez firmę DCB z rozpoznawania autentyczności banknotów, monet i dokumentów. Podczas spotkań studenci będą mogli przekonać się, jak duże znaczenie ma umiejętność określania oryginalności zabezpieczeń zastosowanych w walutach i dokumentach tożsamości, firmowych czy urzędowych. Wykłady skierowane są przede wszystkim do osób planujących karierę w branży finansowej, bankowej i handlowej, jak i już pracujących.

W trakcie zwiastunów słuchacze poznają historię pieniądza i jego ewaluacji w czasie, zgłębią motywy i sposoby działania fałszerzy pieniędzy oraz dowiedzą się o surowych konsekwencjach prawnych związanych z posługiwaniem się falsyfikatami znaków pieniężnych i dokumentów. Ponadto, eksperci firmy DCB pokażą, jak rozróżnić falsyfikat od oryginału, tak aby uchronić się przed działaniem oszustów.

„Cykl nowych zwiastunów skierowanych do polskich studentów jest zachętą do poznania bliżej narodowej i europejskiej waluty oraz uzmysłowienia sobie, jak ważna jest wiedza dotycząca dokumentów, ich typów, zastosowanych zabezpieczeń, sposobów fałszerstw i niebezpieczeństw płynących z używania ich w sposób nielegalny. Spotkania na uczelniach są wstępem do profesjonalnych szkoleń, które w kompleksowy sposób przygotują słuchaczy do  bezpiecznej i odpowiedzialnej pracy z pieniędzmi i dokumentami. Każdy, kto pracuje lub planuje podjąć zatrudnienie w branży finansowej, bankowej, usługowej i handlowej powinien wziąć udział w tego typu zajęciach, aby wspólnie z organami prawa walczyć z oszustami, złodziejami tożsamości i fałszerzami pieniędzy” – mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB. 

W ofercie przygotowanej specjalnie dla studentów znajdują się trzy wyjątkowe warsztaty. Pierwszy z nich poświęcony jest rozpoznawaniu autentyczności waluty polskiej i europejskiej. Drugi z kolei obejmuje zagadnienia z zakresu sprawdzania autentyczności dokumentów tożsamości, firmowych i urzędowych i skierowany jest szczególnie do osób, które biorą udział w transakcjach kupna – sprzedaży, udzielania kredytów, zawierania umów.  Ostatnim warsztatem jest kurs kasjera złotowego, na zakończenie którego każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Więcej informacji o wykładach i dostępnych szkoleniach znajdą Państwo na stronie www.dcb.com.pl.

Informacje o firmie:

Firma DCB S.A. jest ekspertem w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów. Udziałowcami spółki są: Remedium - Doradcy Finansowi Sp. z o.o., fundusz inwestycyjny BIO-MED Investors SA z Wrocławia oraz inwestorzy prywatni. Przedsiębiorstwo jest wyłącznym dystrybutorem Lampy Kasjerskiej DeCoBa 1085. Urządzenie cechuje bardzo wysoki współczynnik wykrywalności fałszywych banknotów i papierów wartościowych. DCB S.A. prowadzi również szkolenia dla banków i firm handlowych w tym zakresie.

Firma intensywnie rozwija się i buduje sieci dystrybucji i sprzedaży swoich produktów na terenie całej Polski. Plany rozwojowe spółki przewidują debiut na rynku alternatywnym New Connect w 2012 roku. Do głównych założeń inwestycyjnych spółki należą przede wszystkim dynamiczny rozwój działalności, zdobywanie nowych klientów oraz pozyskiwanie nowych źródeł finansowania.

W marcu 2010 roku firma DCB otrzymała nagrodę „Innowacja Handlu” w kategorii Ochrona i Systemy Zabezpieczeń dla innowacyjnej lampy kasjerskiej DeCoBa 1085. W kwietniu 2010 roku spółka została również wyróżniona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich dla najlepszego produktu prezentowanego podczas Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń Securex 2010. W styczniu 2011 spółka została uhonorowana prestiżowym Certyfikatem Polish Product w kategorii Firma Roku 2010, a w 2012 roku otrzymała certyfikat Polish Product 2011.


KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 18 + 6:


 

O AUTORZE
  
DCB
www.decoba.pl

Firma

Orchidea PR
Agencja PR
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Boże Narodzenie? Uważaj na fałszerzy pieniędzy i złodziei tożsamościBoże Narodzenie? Uważaj na fałszerzy pieniędzy i złodziei tożsamości
Firma DCB na katowickiej uczelniFirma DCB na katowickiej uczelni
Firma DCB powraca na gdańskie uczelnieFirma DCB powraca na gdańskie uczelnie
Firma DCB dla warszawskich żakówFirma DCB dla warszawskich żaków
Firma DCB kształci polskich żakówFirma DCB kształci polskich żaków
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Drogowskazy Kariery ze wsparciem podlaskiej Krynki
 
Języka obcego nauczymy się w każdym wieku
 
Warsztaty językowe, czyli chwila uśmiechu dla rodzeństwa nieuleczalnie chorych dzieci
 
Zanurzenie w języku i kulturze, czyli zagraniczne obozy dla dzieci i młodzieży
 
Jak wspierać dziecko w nauce języka angielskiego?