Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Poniedziałek, 26 sierpnia 2019
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (46498)
AGD (207)
Biznes (4848)
Budownictwo (2135)
Dom (1536)
Dziecko (1236)
Edukacja (1799)
Elektronika (907)
Film (113)
Finanse (1729)
Internet (2765)
Komputery (2300)
Książki (215)
Kulinaria (989)
Kultura i sztuka (1218)
Media (612)
Moda i Styl (1001)
Motoryzacja (1157)
Muzyka (259)
Nieruchomości (1007)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2286)
Polityka (368)
Praca i kariera (967)
Prawo (926)
Reklama i PR (972)
RTV (195)
Sport (834)
Telekomunikacja (519)
Turystyka (1187)
Transport (513)
Uroda (513)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1681)
Zwierzęta (80)
Życie (1359)
Inne (2661)
Dolnośląskie (242)
Kujawsko-pomorskie (1181)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1623)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (393)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (100)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

floors


CzasNaWnetrze.pl


LodzDeLuxe


Super Fakty


Decydent


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Firma DCB powraca na gdańskie uczelnie
Dodano: 01.12.2012, godzina: 09:04
Firma DCB powraca na gdańskie uczelnie
Umiesz odróżnić fałszywe pieniądze od oryginału? Znasz mechanizmy działania oszustów? A może wiesz, jaka jest kara za wprowadzanie do obrotu podrobionych banknotów? Na te i inne pytania odpowiedzą specjaliści z firmy DCB – eksperta w dziedzinie wykrywania fałszywych pieniędzy i dokumentów.

Już 2 grudnia 2012 roku w Gdańskiej Szkole Wyższej odbędzie się kolejny zwiastun szkoleń organizowanych przez olsztyńską spółkę.

Spotkanie promujące profesjonalne szkolenia z zakresu rozpoznawania autentyczności pieniędzy i dokumentów odbędzie się w Gdańsku już po raz drugi. Tym razem studenci Gdańskiej Szkoły Wyższej będą mieć okazję przekonać się, jak istotne znaczenie ma umiejętność wykrywania fałszywych pieniędzy i dokumentów. Warsztaty skierowane są przede wszystkim do osób pracujących lub rozpoczynających swoją karierę w branży finansowej, bankowej i handlowej.

W trakcie spotkania, każdy będzie mógł poznać nie tylko historię, ale i skomplikowaną budowę pieniądza. Eksperci firmy DCB zaprezentują motywy i metody działania fałszerzy oraz sposoby walki z oszustami. Pokażą także, jak szybko i sprawnie rozpoznać fałszywki.

„Już po raz kolejny nasza firma zawita do Gdańska, aby pokazać studentom jak duże znaczenie ma znajomość zarówno zabezpieczeń krajowej i europejskiej waluty oraz różnych dokumentów, ale także zachowań przestępców. Zwiastuny to nie tylko praktyczna wiedza, która przydaje się w codziennym życiu, ale przede wszystkim zachęta do zgłębienia tematu podczas profesjonalnych szkoleń. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto wiąże swoją przyszłość z pieniądzem, dokumentami i bezpiecznym sposobem zawierania transakcji powinien przejść specjalistyczne szkolenie, które uzbroi go w potrzebną wiedzę i umiejętności” – mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB. 

W propozycji przygotowanej specjalnie dla studentów znajdują się trzy interesujące warsztaty. Pierwszy z nich poświęcony jest rozpoznawaniu autentyczności waluty polskiej i europejskiej. Drugi z kolei obejmuje zagadnienia z zakresu sprawdzania autentyczności dokumentów tożsamości, firmowych i urzędowych i skierowany jest szczególnie do osób, które biorą udział w transakcjach kupna – sprzedaży, udzielania kredytów, zawierania umów.  Ostatnim warsztatem jest kurs kasjera złotowego, na zakończenie którego każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Kolejny wykład zorganizowany zostanie w dniach 7-8 grudnia 2012 roku w Wyższej Szkole Bankowości i Finansów w Katowicach.

Więcej informacji o wykładach i dostępnych szkoleniach znajdą Państwo na stronie www.dcb.com.pl.

Informacje o firmie:

Firma DCB S.A. jest ekspertem w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów. Udziałowcami spółki są: Remedium - Doradcy Finansowi Sp. z o.o., fundusz inwestycyjny BIO-MED Investors SA z Wrocławia oraz inwestorzy prywatni. Przedsiębiorstwo jest wyłącznym dystrybutorem Lampy Kasjerskiej DeCoBa 1085. Urządzenie cechuje bardzo wysoki współczynnik wykrywalności fałszywych banknotów i papierów wartościowych. DCB S.A. prowadzi również szkolenia dla banków i firm handlowych w tym zakresie.

Firma intensywnie rozwija się i buduje sieci dystrybucji i sprzedaży swoich produktów na terenie całej Polski. Plany rozwojowe spółki przewidują debiut na rynku alternatywnym New Connect w 2012 roku. Do głównych założeń inwestycyjnych spółki należą przede wszystkim dynamiczny rozwój działalności, zdobywanie nowych klientów oraz pozyskiwanie nowych źródeł finansowania.

W marcu 2010 roku firma DCB otrzymała nagrodę „Innowacja Handlu” w kategorii Ochrona i Systemy Zabezpieczeń dla innowacyjnej lampy kasjerskiej DeCoBa 1085. W kwietniu 2010 roku spółka została również wyróżniona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich dla najlepszego produktu prezentowanego podczas Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń Securex 2010. W styczniu 2011 spółka została uhonorowana prestiżowym Certyfikatem Polish Product w kategorii Firma Roku 2010, a w 2012 roku otrzymała certyfikat Polish Product 2011.


KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 13 + 8:


 

O AUTORZE
  
DCB
www.decoba.pl

Firma

Orchidea PR
Agencja PR
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Boże Narodzenie? Uważaj na fałszerzy pieniędzy i złodziei tożsamościBoże Narodzenie? Uważaj na fałszerzy pieniędzy i złodziei tożsamości
Firma DCB na katowickiej uczelniFirma DCB na katowickiej uczelni
Firma DCB dla warszawskich żakówFirma DCB dla warszawskich żaków
Firma DCB ponownie na polskich uczelniachFirma DCB ponownie na polskich uczelniach
Firma DCB kształci polskich żakówFirma DCB kształci polskich żaków
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Krajowy Fundusz Szkoleniowy – są pieniądze na 2018 rok!
 
F-gazy: ustawa zgodna z prawem unijnym, nowe wymagania
 
Nowa sala konferencyjna w krynickim Hotelu SPA Dr Irena Eris
 
Szkolenia pracodawców i pracowników z dofinansowaniem, czyli KFS
 
Przydatne szkolenia dla każdego