Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Piątek, 22 marca 2019
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (45856)
AGD (207)
Biznes (4767)
Budownictwo (2134)
Dom (1530)
Dziecko (1222)
Edukacja (1782)
Elektronika (871)
Film (108)
Finanse (1690)
Internet (2665)
Komputery (2200)
Książki (210)
Kulinaria (978)
Kultura i sztuka (1208)
Media (612)
Moda i Styl (995)
Motoryzacja (1140)
Muzyka (254)
Nieruchomości (1007)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2215)
Polityka (366)
Praca i kariera (963)
Prawo (924)
Reklama i PR (968)
RTV (192)
Sport (827)
Telekomunikacja (515)
Turystyka (1179)
Transport (511)
Uroda (512)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1661)
Zwierzęta (80)
Życie (1339)
Inne (2652)
Dolnośląskie (240)
Kujawsko-pomorskie (1158)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (78)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1623)
Opolskie (22)
Podkarpackie (57)
Podlaskie (236)
Pomorskie (152)
Śląskie (390)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (100)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

dom.pl, modny-dom.pl


ap.pl


CzasNaWnetrze.pl


Polskapresse


helper24


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Bitdefender ogłasza wsparcie dla Microsoft Azure na Microsoft Ignite 2018
Dodano: 06.11.2018, godzina: 13:40
Bitdefender ogłasza wsparcie dla Microsoft Azure na Microsoft Ignite 2018
Dzięki Bitdefender GravityZone, zespoły IT, DevOps i zespoły zajmujące się obsługą biznesu zyskują zabezpieczenia następnej generacji, które są szybkie w dostarczaniu i łatwe w zarządzaniu, przyspieszając czas na wartość przy zachowaniu zgodności i silnej pozycji bezpieczeństwa.

Bitdefender, wiodąca globalna firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem, która chroni 500 milionów użytkowników na całym świecie, ogłosiła dziś, że ich  flagowa platforma bezpieczeństwa pracująca w chmurze, Bitdefender GravityZone, obecnie ma możliwość integrowania się z Microsoft Azure. Dzięki Bitdefender GravityZone, zespoły IT, DevOps i zespoły zajmujące się obsługą biznesu zyskują zabezpieczenia następnej generacji, które są szybkie w dostarczaniu i łatwe w zarządzaniu, zwiększając efektywność przy zachowaniu zgodności i silnej pozycji w kwestii bezpieczeństwa.
Obsługa Azure przez Bitdefender GravityZone jest częścią ciągle wprowadzanych innowacji i inwestycji Bitdefendera w bezpieczeństwo centrów danych i chmur oraz uzupełnia integrację z innymi platformami wirtualizacyjnymi i chmurowymi. Ten rozszerzony zasięg pomaga firmom w rozwiązywaniu problemów z zabezpieczeniem środowisk prywatnych, hybrydowych i multi-chmurowych w celu poprawy wydajności i elastyczności ich operacji bezpieczeństwa, przy jednoczesnym zapewnieniu spójności polityk w obrębie ich heterogenicznej infrastruktury.

GravityZone komunikuje się z Azure, aby uzyskać aktualny inwentarz maszyn wirtualnych (VM) i hierarchię infrastruktury, a także dane w czasie rzeczywistym na temat tworzenia, likwidacji i przemieszczenia maszyny wirtualnej. Umożliwia to zautomatyzowanie żmudnych zadań, takich jak wdrażanie narzędzi bezpieczeństwa, przydzielanie szczegółowych strategii zabezpieczeń opartych na VM na dużą skalę oraz odzyskiwanie licencji bezpieczeństwa z wycofanych z użytku instancji. Dzięki GravityZone można wdrażać usługi bezpieczeństwa, a zasady są stosowane automatycznie, dzięki czemu maszyny wirtualne platformy Azure są "chronione od chwili narodzin". Ponadto integracja zapewnia przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w odniesieniu do maszyn wirtualnych podczas ich przemieszczania w chmurze i umożliwia raportowanie zgodności specyficzne dla infrastruktury.

"Organizacje stają w obliczu wyzwań związanych z bezpieczeństwem w chmurze, które nie ograniczają się do zgodności i ochrony przed zaawansowanymi zagrożeniami. Względy operacyjne są również niezwykle ważne "- powiedział Harish Agastya, wiceprezes ds. Rozwiązań korporacyjnych w Bitdefender. "Natywna integracja GravityZone z platformą zarządzania Microsoft Azure pomaga rozwiązać oba te problemy, łącząc ochronę w chmurze ze scentralizowanym, zautomatyzowanym zarządzaniem, pojedynczym panelem zarządzającym i usprawnieniem raportowania zgodności na platformie Azure."
Adwait Joshi, dyrektor ds. Marketingu produktów, Azure Security, Microsoft Corp., powiedział: "Microsoft Azure zapewnia klientom elastyczną, sprawną i bezpieczną infrastrukturę chmury. Rozwiązania takie jak Bitdefender GravityZone pomagają chronić serwery i VDI działające na platformie Azure. Integracja pomiędzy GravityZone i Azure pozwala klientom na automatyzację zadań związanych z bezpieczeństwem, dzięki czemu mogą skupić się na wdrażaniu inicjatyw strategicznych i dostarczaniu aplikacji generujących przychody. "

Aby zobaczyć, w jaki sposób Bitdefender GravityZone chroni Azure, odwiedź stanowisko nr 848 na  Microsoft Ignite  w Orlando, Floryda, w dniach 24-28 września. Aby dowiedzieć się więcej o GravityZone i jego obsłudze środowisk Azure, odwiedź ten link.


KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 16 + 19:


 

O AUTORZE
  
Bitdefender Polska
www.bitdefender.pl

Firma

Marken
Rzecznik
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Urządzenia mobilne  to najlepsze punkty wejścia dla hakerów. Ransomware nadal groźnyUrządzenia mobilne to najlepsze punkty wejścia dla hakerów. Ransomware nadal groźny
Hakowalne alarmy samochodowe narażają 3 mln pojazdów na kradzież Hakowalne alarmy samochodowe narażają 3 mln pojazdów na kradzież
Bitdefender nadal w czołówce!Bitdefender nadal w czołówce!
450 tys. nazw użytkowników i haseł wykradzionych od brokera kryptowalut Coinmama450 tys. nazw użytkowników i haseł wykradzionych od brokera kryptowalut Coinmama
Walentynki mogą być... złośliweWalentynki mogą być... złośliwe
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Najbardziej kompleksowy test bezpieczeństwa IT w biznesie
 
Lek na wirusa
 
Facebook zwiększa nagrodę za odkrycie błędów w zabezpieczeniach do 40 tys. USD i łagodzi...
 
Uber ukarany grzywną 492 tys. USD. Gdyby naruszenie nastąpiło po 25 maja tego roku, kara...
 
Samochodowe systemy multimedialnej rozrywki mogą zostać wykorzystane do kradzieży danych z...