Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Środa, 18 lipca 2018
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (44974)
AGD (206)
Biznes (4644)
Budownictwo (2131)
Dom (1520)
Dziecko (1201)
Edukacja (1754)
Elektronika (853)
Film (107)
Finanse (1635)
Internet (2558)
Komputery (2094)
Książki (199)
Kulinaria (947)
Kultura i sztuka (1194)
Media (610)
Moda i Styl (984)
Motoryzacja (1130)
Muzyka (247)
Nieruchomości (1004)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2114)
Polityka (360)
Praca i kariera (946)
Prawo (923)
Reklama i PR (962)
RTV (192)
Sport (814)
Telekomunikacja (512)
Turystyka (1176)
Transport (503)
Uroda (510)
Wnętrze (817)
Zdrowie (1591)
Zwierzęta (79)
Życie (1298)
Inne (2644)
Dolnośląskie (238)
Kujawsko-pomorskie (1138)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (78)
Małopolskie (150)
Mazowieckie (1622)
Opolskie (22)
Podkarpackie (56)
Podlaskie (235)
Pomorskie (152)
Śląskie (379)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (98)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

Praca za Granicą


Super Fakty


Kurier Polski


www.szybkajazda.pl


www.dom.eu


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Pełna wersja oprogramowania Bitdefender Total Security na rok w PC Format!
Dodano: 03.11.2014, godzina: 11:22
Pełna wersja oprogramowania Bitdefender Total Security na rok w PC Format!
Producent oprogramowania Bitdefender przygotował dla czytelników bieżącego numeru PC Format roczną, pełną ochronę antywirusową Bitdefender Total Security 2015. Zarejestrowaną w tym wydaniu wersję oprogramowania można wydłużyć do roku korzystając z unikatowych kodów, które będą nadrukowywane co kwartał na płytach znajdujących się w PC Format.

Od kilku lat oprogramowanie firmy Bitdefender stale znajduje się na podium testów, zdobywa nagrody i wyróżnienia, takie jak: "Wybór redakcji" PC Mag, wyróżnienia recenzentów takich jak CNET, Laptop Magazine, PCPro, Webuser, PC Achat i Micro Actuel, polskich czasopism takich jak PC World oraz PC Format i najlepsze wyniki w testach wiodących organizacji branżowych łącznie z AV-Comparatives i VB100 oraz AV-Test.

Bitdefender 2015 to nie tylko unowocześnione silniki skanowania. Całość interfejsu Bitdefender została przeprojektowana w ten sposób, aby działała płynnie na każdym urządzeniu z ekranem dotykowym i błyskawicznie dostosowywała się do różnych rozdzielczości. Główne zadania - szybkie skanowanie, aktualizacja, Safepay i Optymalizacja PC - są dostępne za pomocą jednego kliknięcia.

W nowej wersji, oprócz znanych już użytkownikom funkcji takich jak autopilot, ochrona przelewów i blokada antykradzieżowa znajdziemy także ulepszone opcje optymalizacji wydajności oprogramowania. Bitdefender One-click Optimizer to nowa funkcja, która umożliwia zwolnienie miejsca na dysku, optymalizuje przeglądarkę i naprawia wpisy rejestru, a wszystko to robi w mgnieniu oka. Unowocześnione zostały także opcje ochrony przelewów bankowych, ochrony rodzicielskiej i inne.

Wersja Total Security pozwala na zaawansowane działania na plikach - szyfrowanie najważniejszych plików użytkownika i ich trwałe niszczenie (bez możliwości odzyskania usuniętego pliku). Bitdefender Total Security dzięki aplikacji Bitdefender Safebox™ umożliwia także stworzenie kopii zapasowych najważniejszych danych i przechowanie ich na serwerze producenta. 

Producent postawił także na rozbudowaną ochronę rodzicielską, dzięki której można ograniczyć dostęp do wybranych stron, które nie powinny być oglądane przez dzieci. Filtry Bitdefender Safego™ chronią przed konkretnymi e-zagrożeniami skanując odnośniki otrzymywane od znajomych na Facebooku, monitorują ustawienia prywatności, i wiele więcej! Bitdefender Total zawiera funkcje kontroli rodzicielskiej, które pozwalają na śledzenie aktywności dziecka na portalach społecznościowych – także na Facebooku.

Nowością w programie są profile Bitdefender – które działają na rzecz poprawy komfortu użytkowania komputera. Profile te dostosowują wydajność systemu do aktywności użytkownika, gdy ten pracuje, ogląda film czy gra. W czasie pracy na laptopie bez podłączonego zasilania optymalizuje system Windows i oprogramowanie zabezpieczające, aby oszczędzić energię.

Promocyjny numer PC Format od 3 listopada w kioskach.

Załą…czniki dostą™pne są… bezpłatnie dla zarejestrowanych rzeczników, dziennikarzy i wydawców mediów (portale, wortale, blogi, fora, prasa, radio, TV) oraz Internautów niezalogowanych, o ile rzecznik prasowy, agencja PR lub biuro prasowe nie zaznaczyli inaczej.
Nie masz konta? Zarejestruj się!

IMG 1

KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 10 + 16:


 

O AUTORZE
  
Bitdefender Polska
www.bitdefender.pl

Firma

Marken
Rzecznik
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Podatność urządzeń inteligentnych na ataki: HTTP Response SplittingPodatność urządzeń inteligentnych na ataki: HTTP Response Splitting
Inteligentny dzwonek „Ring” zagraża prywatności swoich użytkowników.Inteligentny dzwonek „Ring” zagraża prywatności swoich użytkowników.
Sieć restauracji Chili’s zaatakowana: dane kart płatniczych klientów wykradzione.Sieć restauracji Chili’s zaatakowana: dane kart płatniczych klientów wykradzione.
Senatorowie USA wzywają Google przed Federalną Komisję Handlu. Powód: sposób zbierania danych...Senatorowie USA wzywają Google przed Federalną Komisję Handlu. Powód: sposób zbierania danych...
16-latek aresztowany za phishing. Chciał poprawić swoje oceny w szkole.16-latek aresztowany za phishing. Chciał poprawić swoje oceny w szkole.
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Za czerwony pasek lody za złotówkę
 
InsERT z tytułem IT CHAMPION 2018
 
Polska wśród najczęściej atakowanych państw w maju!
 
Podatność urządzeń inteligentnych na ataki: HTTP Response Splitting
 
Inteligentny dzwonek „Ring” zagraża prywatności swoich użytkowników.