Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Piątek, 24 maja 2019
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (46169)
AGD (207)
Biznes (4810)
Budownictwo (2134)
Dom (1533)
Dziecko (1229)
Edukacja (1789)
Elektronika (890)
Film (111)
Finanse (1709)
Internet (2711)
Komputery (2249)
Książki (213)
Kulinaria (985)
Kultura i sztuka (1215)
Media (612)
Moda i Styl (998)
Motoryzacja (1145)
Muzyka (258)
Nieruchomości (1007)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2255)
Polityka (367)
Praca i kariera (966)
Prawo (924)
Reklama i PR (969)
RTV (195)
Sport (827)
Telekomunikacja (515)
Turystyka (1182)
Transport (512)
Uroda (512)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1670)
Zwierzęta (80)
Życie (1348)
Inne (2659)
Dolnośląskie (240)
Kujawsko-pomorskie (1167)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1623)
Opolskie (22)
Podkarpackie (57)
Podlaskie (236)
Pomorskie (152)
Śląskie (391)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (100)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

Koncept


FPI


Radio Kraków


Tanie-Loty.pl


MotoFocus


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

TaniaKsiazka.pl biega! 6. PKO Białystok Półmaraton ze wsparciem znanej księgarni
Dodano: 13.05.2018, godzina: 19:51
TaniaKsiazka.pl biega! 6. PKO Białystok Półmaraton ze wsparciem znanej księgarni
Z książką biega się trudno. Ale tak się składa, że ci, którzy biegają zazwyczaj też czytają. Choć nie w tym samym momencie. Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl zdecydowała się zostać głównym sponsorem 6. PKO Białystok Półmaratonu.

Zawodnicy wystartują 13 maja spod Pałacu Branickich. Będą mieli do pokonania dystans półmaratonu czyli 21,097 kilometra. Biegacze mniej zaawansowani mogą wybrać trasę pięciokilometrową. Wszyscy spotkają się na mecie, na Rynku Kościuszki przy ratuszu. Tam będzie można się zrelaksować i... poczytać, a przy okazji skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez księgarnię.

- To może się wydawać nietypowe, że jako księgarze, preferujący raczej siedzące formy wypoczynku, zdecydowaliśmy się na sponsorowanie biegów sportowych - mówi Łukasz Kierus, właściciel księgarni TaniaKsiazka.pl. - Ale wbrew pozorom jest wiele punktów stycznych. I do biegania i do czytania trzeba mieć zamiłowanie. Nie są to czynności obowiązkowe, konieczne do życia. To pasje, a ludzie którzy się im oddają, chcą od życia czegoś więcej. Chcą się uczyć, pokonywać bariery, rozwijać się, iść do przodu. Pcha ich entuzjazm, wyzwalają się endorfiny.

Półmaraton z roku na rok się rozrasta. W pierwszej edycji wystartowało 600 osób, w ostatniej ponad cztery tysiące. Biegacze reprezentowali wiele krajów, nie tylko Europy. Bezkonkurencyjni zazwyczaj są Kenijczycy, którzy jako pierwsi przekraczają metę. Od lat organizowane są także biegi dla dzieci. Majowe zawody wpisały się już w kalendarz miejskich imprez. Białystok z tej okazji odwiedza wielu gości.

TaniaKsiazka.pl jest jednym z trzech złotych sponsorów tegorocznego PKO Białystok Półmaraton, obok marki Hyundai i firmy Alex Optima.

- Poza zwykłą sympatią czytających i biegających do siebie nawzajem, za kooperacją przemawia też interes obydwu stron. Dla nas zdobycie partnera - księgarni internetowej, jednej z największych w Polsce, której stronę rocznie odwiedza ponad 7 milionów osób, jest dodatkowo znakomitą promocją - podkreśla Grzegorz Kuczyński, prezes Fundacji Białystok Biega, od początku organizującej PKO Białystok Półmaraton.

TaniaKsiazka.pl obecna będzie w mieście już od piątku. Tego dnia, a także w sobotę, księgarnia zaprasza wszystkich miłośników literatury, a w szczególności osoby łączące obie pasje – czytanie i bieganie - na specjalne stoisko na dziedzińcu Pałacu Branickich, gdzie będzie można zaopatrzyć się w unikatowe „tanioksiążkowe” gadżety ale też… literaturę poświęconą bieganiu! Nie zabraknie również propozycji dla dzieci. Natomiast w niedzielę, specjalny namiot Taniej Książki zostanie zlokalizowany na Rynku Kościuszki, gdzie na najmłodszych czekać będzie szereg przygotowanych atrakcji.

Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl to firma z Białegostoku, która działa na rynku od 12 lat. Przez ten czas z małej, rodzinnej firmy, mieszczącej się w jednym ciasnym pokoiku, przeistoczyła się w prężnie działającą księgarnię, która wysyła zamówienia na cały świat. Poza książkami papierowymi sprzedaje też dużo audiobooków, a te da się „czytać” nawet biegając.

Załą…czniki dostą™pne są… bezpłatnie dla zarejestrowanych rzeczników, dziennikarzy i wydawców mediów (portale, wortale, blogi, fora, prasa, radio, TV) oraz Internautów niezalogowanych, o ile rzecznik prasowy, agencja PR lub biuro prasowe nie zaznaczyli inaczej.
Nie masz konta? Zarejestruj się!

TXT 1IMG 2

KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 16 + 13:


 

O AUTORZE
  
Tania Książka
www.taniaksiazka.pl/

Firma

Agencja Publicum
Agencja PR
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
13. urodziny jednego z największych sklepów internetowych w naszym regionie!13. urodziny jednego z największych sklepów internetowych w naszym regionie!
TaniaKsiazka.pl na Targach Książki w Białymstoku rozpocznie świętowanie 13. urodzin!TaniaKsiazka.pl na Targach Książki w Białymstoku rozpocznie świętowanie 13. urodzin!
Najpopularniejsi polscy pisarze – sprawdź, kogo warto czytać!Najpopularniejsi polscy pisarze – sprawdź, kogo warto czytać!
Spółka Glosel na pierwszym miejscu w województwie podlaskim w rankingu Gazele Biznesu 2018Spółka Glosel na pierwszym miejscu w województwie podlaskim w rankingu Gazele Biznesu 2018
Księgarnia TaniaKsiazka.pl zdobyła Laur OpineoKsięgarnia TaniaKsiazka.pl zdobyła Laur Opineo
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Porcja Dobra podzieli się dobrem
 
13. urodziny jednego z największych sklepów internetowych w naszym regionie!
 
Co powinna zawierać zdrowa przekąska dla dzieci
 
Biegacze nie powinni mieć „stopy atlety”
 
Rehabilitacja poporodowa