Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Piątek, 24 maja 2019
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (46169)
AGD (207)
Biznes (4810)
Budownictwo (2134)
Dom (1533)
Dziecko (1229)
Edukacja (1789)
Elektronika (890)
Film (111)
Finanse (1709)
Internet (2711)
Komputery (2249)
Książki (213)
Kulinaria (985)
Kultura i sztuka (1215)
Media (612)
Moda i Styl (998)
Motoryzacja (1145)
Muzyka (258)
Nieruchomości (1007)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2255)
Polityka (367)
Praca i kariera (966)
Prawo (924)
Reklama i PR (969)
RTV (195)
Sport (827)
Telekomunikacja (515)
Turystyka (1182)
Transport (512)
Uroda (512)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1670)
Zwierzęta (80)
Życie (1348)
Inne (2659)
Dolnośląskie (240)
Kujawsko-pomorskie (1167)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1623)
Opolskie (22)
Podkarpackie (57)
Podlaskie (236)
Pomorskie (152)
Śląskie (391)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (100)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

Sportowa Historia.PL


eRadomianki.pl


MotoFocus


mmp


PPR.PL


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Cateromarket z nowym partnerem biznesowym
Dodano: 13.03.2019, godzina: 14:12
Cateromarket z nowym partnerem biznesowym
Cateromarket zyskał stabilnego partnera biznesowego i już wkrótce wprowadzi na rynek usługę zamawiania diet pudełkowych online.

Cateromarket.pl to największa wyszukiwarka cateringów dietetycznych w Polsce. Umożliwia przeglądanie ofert oraz kontakt z firmami z ponad 400 miast naszego kraju. Niedługo, za sprawą inwestycji spółki Hermax, Cateromarket znacząco rozszerzy zakres działalności. Właściciele planują odświeżyć wygląd serwisu i zaproponować klientom nową jakość.

Catering dietetyczny online – wygodne zamawianie to główna potrzeba tego rynku

Na czym ma polegać zmiana? Przede wszystkim za pośrednictwem cateromarket.pl będzie można porównać propozycje różnych diet pudełkowych, zamówić usługę, a także dokonać płatności online. Wszystko w jednym miejscu, bez konieczności wchodzenia na strony poszczególnych firm i dokonywania przelewów.

–  Z informacji od naszych klientów wiemy, że jedną z największych bolączek konsumentów na rynku diet pudełkowych jest brak wygodnych form płatności. Z drugiej strony wprowadzenie ich przez mniejsze firmy cateringowe wiąże się z dużymi kosztami – tłumaczy Łukasz Sot, współwłaściciel marki Cateromarket. – Dlatego idealnym rozwiązaniem wydaje się być ogólnopolska, nowoczesna wyszukiwarka diet pudełkowych, która będzie pośredniczyła w transakcjach. Klient wygodnie i szybko zapłaci na intuicyjnej stronie internetowej, a pieniądze trafią bezpośrednio na konto firmy cateringowej. Minimum formalności, maksimum wygody.

Naturalny kierunek rozwoju 

Współpraca Cateromarketu z Hermaxem wydaje się być naturalnym etapem w rozwoju obu firm. Spółka Cateromarket od dłuższego czasu rozważała bowiem pozyskanie wsparcia inwestycyjnego, a Hermax zwiększenie obecności na rynku cateringów dietetycznych.

Hermax ma obecnie pod swoimi skrzydłami sześć prężnie rozwijających się marek związanych z żywieniem. Ich flagowym produktem jest Kcalmar.pro – aplikacja dla dietetyków do zarządzania gabinetem, układania jadłospisów i kontaktu z klientami. Oprócz tego działają także serwis i aplikacja Kcalmar.com przeznaczone dla osób szukających dietetyka oraz Instytut Edukacji Żywieniowej – oferujący szkolenia i konferencje. Kolejnym produktem Hermaxu jest Kcalmar Catering, czyli oprogramowanie do kompleksowego zarządzania cateringiem.

W październiku 2018 roku spółka podjęła współpracę z Cateromarketem, tym samym powiększając portfolio swoich dietetycznych marek o popularną wyszukiwarkę zdrowych cateringów.

–  Zdecydowaliśmy się na ten krok, ponieważ widzimy korzyści, które możemy osiągnąć razem, a których najprawdopodobniej nie mielibyśmy szans osiągnąć osobno – tłumaczy Łukasz Sot i dodaje: – W pierwszej kolejności chcemy udoskonalić nasze produkty, aby jak najlepiej edukować Polaków w obszarze odżywiania. Obecnie pracujemy nad tym, aby stworzyć największą w Polsce grupę o charakterze dietetyczno-sprzedażowym.

Technologia w służbie dietetyki

Kluczowym aspektem funkcjonowania obu spółek jest zaplecze technologiczne. Oferowane przez obie firmy usługi łączą w sobie wiedzę na temat dietetyki z najnowszymi osiągnięciami z branży IT. Dzięki temu zarówno Cateromarket, jak i Kcalmar mogą oferować klientom rozwiązania skrojone do potrzeb współczesnego człowieka.

– Nowoczesna dietetyka powinna łączyć to, co najlepsze w wizytach w stacjonarnych gabinetach z wygodą internetu – mówi Łukasz Sot. – Dzięki współpracy możemy dotrzeć do różnych grup klientów – oferując gotowe i sprawdzone jadłospisy, konsultacje dietetyczne z indywidualnie rozpisanymi dietami i przepisami do samodzielnego przygotowania w domu, czy wreszcie kompleksową usługę wyboru i zakupu cateringu dietetycznego. Pokazujemy w ten sposób, że istnieje wiele dróg do osiągnięcia jednego celu – zmiany nawyków żywieniowych i zdrowszego trybu życia. 

Załą…czniki dostą™pne są… bezpłatnie dla zarejestrowanych rzeczników, dziennikarzy i wydawców mediów (portale, wortale, blogi, fora, prasa, radio, TV) oraz Internautów niezalogowanych, o ile rzecznik prasowy, agencja PR lub biuro prasowe nie zaznaczyli inaczej.
Nie masz konta? Zarejestruj się!

IMG 2

KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 20 + 15:


 

O AUTORZE
  
Cateromarket
https://cateromarket.pl/

Firma

Agencja Publicum
Agencja PR
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Cateromarket.pl wprowadził usługę zamawiania diet pudełkowych onlineCateromarket.pl wprowadził usługę zamawiania diet pudełkowych online
Czy zdarza ci się wyrzucać jedzenie?Czy zdarza ci się wyrzucać jedzenie?
Jak niedziele wolne od handlu zmieniają nawyki Polaków?Jak niedziele wolne od handlu zmieniają nawyki Polaków?
Święta w wersji fit, czyli jak odchudzić wigilijną rybę?Święta w wersji fit, czyli jak odchudzić wigilijną rybę?
Internetowa porównywarka cateringów dietetycznych Cateromarket.pl w nowej odsłonieInternetowa porównywarka cateringów dietetycznych Cateromarket.pl w nowej odsłonie
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Polski duet egzotyczny
 
Noc Sushi w Grudziądzu
 
Współczesne Wyzwania Dietetyka – relacja z konferencji
 
Cateromarket.pl wprowadził usługę zamawiania diet pudełkowych online
 
Lokalizacja kluczem do sukcesu – jak wybrać miejsce pod lodziarnię?