Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Wtorek, 25 czerwca 2019
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (46291)
AGD (207)
Biznes (4826)
Budownictwo (2134)
Dom (1535)
Dziecko (1233)
Edukacja (1793)
Elektronika (894)
Film (112)
Finanse (1716)
Internet (2722)
Komputery (2263)
Książki (215)
Kulinaria (989)
Kultura i sztuka (1218)
Media (612)
Moda i Styl (999)
Motoryzacja (1152)
Muzyka (259)
Nieruchomości (1007)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2267)
Polityka (367)
Praca i kariera (966)
Prawo (924)
Reklama i PR (969)
RTV (195)
Sport (829)
Telekomunikacja (515)
Turystyka (1185)
Transport (512)
Uroda (512)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1676)
Zwierzęta (80)
Życie (1355)
Inne (2659)
Dolnośląskie (241)
Kujawsko-pomorskie (1173)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1623)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (392)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (100)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

MotoFocus


śląskiePozytywnie.pl


Kurier Brzeski


nowości budowlane


www.dom.eu


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Meble Kulczyka i ekolampy idą pod młotek – Kompania Piwowarska znów gra z WOŚP
Dodano: 03.01.2013, godzina: 12:50
Meble Kulczyka i ekolampy idą pod młotek – Kompania Piwowarska znów gra z WOŚP
Klasyczna, biznesowa elegancja czy awangarda w stylu eko? Dla fanów obu tych trendów w wyposażeniu wnętrz szykuje się wspaniała okazja – od początku stycznia kilka pięknych przedmiotów można licytować w szlachetnym celu. Kompania Piwowarska przekazała na aukcję meble Jana Kulczyka oraz ekologiczne lampy, po raz kolejny wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Udział Kompanii Piwowarskiej w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy to już tradycja. W 2013 r. firma po raz trzeci przekazała na aukcję cenne przedmioty. W poprzednich edycjach licytowane były m.in. dzieła sztuki, zabytkowe meble oraz… motocykl żużlowca Tomasza Golloba. W tym roku KP znów postawiła na stylowe wyposażenie wnętrz, pod młotek pójdą bowiem meble Jana Kulczyka oraz designerskie, ekologiczne lampy.

W ubiegłym roku przekazaliśmy WOŚP elegancki komplet – stół włoski z krzesłem – stanowiący wyposażenie gabinetu Jana Kulczyka oraz 7 obrazów z cyklu „Toskania”. Przedmioty te cieszyły się dużym zainteresowaniem i dzięki temu udało nam się zebrać sporą sumę pieniędzy. W tym roku chcielibyśmy zakończyć licytację na podobnym poziomie, by pomóc w zakupie sprzętu medycznego ratującego życie dzieci i wspomagającego opiekę medyczną seniorów – mówi Wojciech Mrugalski, kierownik ds. komunikacji w Kompanii Piwowarskiej.

Być jak Jan Kulczyk

W tym roku można wylicytować dwie sztuki mebli, które zdobiły wnętrze gabinetu Jana Kulczyka w czasach, kiedy był Przewodniczącym Rady Nadzorczej Kompanii Piwowarskiej. Dzięki tym przedmiotom będzie można poczuć się jak jeden z najbogatszych Polaków, dlatego warto zainwestować w nie swoje fundusze, szczególnie że pieniądze zostaną przekazane na szczytny cel.

Do wylicytowania jest szafa o strzelistym kształcie ostrosłupa zbudowana ze szlachetnego drewna i szkła oraz niski drewniany stolik, idealny do kawy i herbaty. W komplecie ze stolikiem znajduje się również taca z oryginalnymi uchwytami. Meble te były świadkami wielu ważnych spotkań biznesowych – a już teraz można odtworzyć ich atmosferę we własnym domu lub biurze!

Szczegóły aukcji można znaleźć tutaj:

http://aukcje.wosp.org.pl/niezwykla-szafa-z-gabinetu-jana-kulczyka-i702745

http://aukcje.wosp.org.pl/ekskluzywny-stolik-z-taca-z-gabinetu-jana-kulczyka-i702651

Ekologicznie znaczy modnie

Ponieważ w Kompanii Piwowarskiej tradycja idzie w parze z nowoczesnością, na tegoroczną aukcję WOŚP zostały przekazane również bardziej awangardowe obiekty. Są to designerskie, a do tego ekologiczne lampy autorstwa rzeźbiarki Moniki Szpener i projektanta Andrzeja Golca, wykonane z surowców wtórnych – kapsli i puszek po piwach KP. Ekolampy doskonale wpisują się w ideę recyklingu, udowadniając, że z odpadów można zrobić piękne i przydatne przedmioty.

Licytujący mają do wyboru dwie lampy. Pierwsza ma klasyczną formę abażuru zbudowanego z puszek po piwie marki Redd’s. Druga została wykonana w formie otwartej kuli uzupełnionej żarówką o średnicy blisko 20 cm, która kieruje dużą ilość światła na sufit i miękkie wiązki na ściany i podłogę. Abażur tworzy gęsta struktura pociętych w tasiemki puszek, połączonych ciasno ze sobą, co – oprócz miłego rozproszonego światła – daje również wrażenie miękkości.

Więcej informacji na temat aukcji znajduje się pod linkami:

http://aukcje.wosp.org.pl/unikalna-piwna-eko-lampa-od-kompanii-piwowarskiej-i698361

http://aukcje.wosp.org.pl/niezwykla-piwna-eko-lampa-od-kompanii-piwowarskiej-i698417

Do redaktora:

Kompania Piwowarska – Lider branży piwowarskiej w Polsce

Kompania Piwowarska jest największym przedsiębiorstwem piwowarskim w Polsce. Kilkusetletnie doświadczenia w warzeniu piwa, nowoczesne technologie i rygorystyczne przestrzeganie zasad produkcji na światowym poziomie gwarantują najwyższą jakość naszych produktów. Do portfela marek KP należą najpopularniejsze polskie piwa – m.in. Tyskie, Żubr, Lech, Dębowe Mocne, Redd's, a także międzynarodowe marki premium: Pilsner Urquell, Grolsch oraz Peroni Nastro Azzurro. Kompania Piwowarska (utworzona w 1999 roku) posiada trzy browary (w Tychach, Poznaniu i Białymstoku) oraz oddziały handlowe na terenie całego kraju. Kompania Piwowarska prowadzi także działalność społeczną oraz programy edukacyjne popularyzujące odpowiedzialność i umiar w konsumowaniu alkoholu. Wielkość sprzedaży osiągniętej przez KP w roku finansowym zakończonym 31 marca 2012 r. wyniosła 13,5 mln hektolitrów piwa.

SABMiller – jeden z największych na świecie producentów piwa

Kompania Piwowarska jest częścią jednego z największych na świecie producentów piwa – SABMiller plc. Grupa produkuje lub dystrybuuje piwo na sześciu kontynentach, a jej ogólnoświatowy portfel obejmuje międzynarodowe piwa premium, takie jak Grolsch, Miller Genuine Draft, Peroni Nastro Azzurro czy Pilsner Urquell oraz czołowe marki lokalne, takie jak Aquila, Castle, Miller Lite, Snow czy Tyskie. SABMiller jest jedną z największych na świecie (poza USA) firm rozlewających produkty Coca-Coli. W roku finansowym zakończonym 31 marca 2012 SABMiller osiągnął przychody w wysokości 31,4 mld USD oraz wypracował zysk brutto (EBITA) w wysokości 5,6 mld USD. SABMiller plc jest notowany na giełdach papierów wartościowych w Londynie i Johannesburgu.

Dodatkowych informacji udzielają:

Wojciech Mrugalski

kierownik ds. komunikacji

Kompania Piwowarska SA

[email protected]

ul. Szwajcarska 11, 61-285 Poznań

tel. + 48 61 667 7667

tel. kom. + 48 601 91 11 44

fax + 48 61 667 7850

www.kp.pl

Klaudyna Polanowska-Skrzypek

specjalista ds. public relations

Kompania Piwowarska SA

[email protected]

ul. Szwajcarska 11, 61-285 Poznań

tel. + 48 61 667 7473

tel. kom. + 48 695 592 926

fax + 48 61 667 7850

www.kp.pl

Załą…czniki dostą™pne są… bezpłatnie dla zarejestrowanych rzeczników, dziennikarzy i wydawców mediów (portale, wortale, blogi, fora, prasa, radio, TV) oraz Internautów niezalogowanych, o ile rzecznik prasowy, agencja PR lub biuro prasowe nie zaznaczyli inaczej.
Nie masz konta? Zarejestruj się!

PDF 1IMG 3

KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 11 + 3:


 

O AUTORZE
  
Kompania Piwowarska SA
www.kp.pl

Firma

Kompania Piwowarska SA
Biuro prasowe
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Ponad 60 tys. złotych dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dzięki Kompanii PiwowarskiejPonad 60 tys. złotych dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dzięki Kompanii Piwowarskiej
Handlowiec – najlepsza wizytówka firmyHandlowiec – najlepsza wizytówka firmy
Punkty karne „w pigułce” – program „Sprawdź promile” edukuje tysiące...Punkty karne „w pigułce” – program „Sprawdź promile” edukuje tysiące...
Zima zaskoczyła drogowców, ale nie piwowarówZima zaskoczyła drogowców, ale nie piwowarów
Wyniki Kompanii Piwowarskiej na tle branży piwnej w ostatnim kwartale i całym roku 2012Wyniki Kompanii Piwowarskiej na tle branży piwnej w ostatnim kwartale i całym roku 2012
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Drewno to inwestycja w jakość
 
Klasyka z odrobiną magii
 
Stolarz rozpoznaje drewno po zapachu
 
Nowoczesna i romantyczna
 
Dobre meble… muszą mieć swoją cenę