Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Sobota, 19 września 2020
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (47455)
AGD (207)
Biznes (4969)
Budownictwo (2137)
Dom (1538)
Dziecko (1249)
Edukacja (1820)
Elektronika (966)
Film (119)
Finanse (1784)
Internet (2971)
Komputery (2471)
Książki (216)
Kulinaria (989)
Kultura i sztuka (1223)
Media (615)
Moda i Styl (1004)
Motoryzacja (1167)
Muzyka (267)
Nieruchomości (1011)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2435)
Polityka (369)
Praca i kariera (977)
Prawo (930)
Reklama i PR (978)
RTV (196)
Sport (840)
Telekomunikacja (526)
Turystyka (1198)
Transport (515)
Uroda (513)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1693)
Zwierzęta (83)
Życie (1397)
Inne (2668)
Dolnośląskie (242)
Kujawsko-pomorskie (1187)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1624)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (395)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (101)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

silk.pl


www.auto.pl


Czwórka


Mitsubishi Motors Polska


Vitalogy


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Fabryki Audi gotowe do wdrożenia mobilności elektrycznej
Dodano: 25.01.2016, godzina: 13:31
Fabryki Audi gotowe do wdrożenia mobilności elektrycznej
Audi przygotowuje sieć swoich fabryk na całym świecie do wdrożenia założeń mobilności przyszłości. W roku 2018, w Brukseli rozpocznie seryjną produkcję SUV-a napędzanego wyłącznie energią elektryczną. Zakłady te będą również wytwarzać akumulatory na potrzeby nowego modelu.

Produkcja A1 zostanie przeniesiona z Belgii do hiszpańskiej fabryki Audi w Martorell, a Audi Q3 produkowane obecnie w Hiszpanii, w przyszłości będzie wytwarzane w węgierskim Győr.

Rotacja modeli przyniesie korzyść wszystkim filiom globalnej sieci produkcyjnej Audi. „Nowy podział zwiększy wydajność naszej produkcji i wzmocni wszystkie zaangażowane w ten proces strony“ – mówi Rupert Stadler, prezes zarządu Audi AG. „W ten sposób wzmacniamy synergię wewnątrz Grupy Volkswagen i konsolidujemy kluczowe kompetencje.” Decyzje dotyczące miejsc produkcji poszczególnych modeli zabezpieczają miejsca pracy i są kolejnym krokiem na drodze internacjonalizacji sieci produkcyjnej.

Począwszy od roku 2018, Audi Brussels będzie jedyną fabryką produkującą pierwszego, w pełni elektrycznego SUV-a spod znaku czterech pierścieni, przeznaczonego na rynki całego świata. Pojazd studyjny Audi e-tron quattro concept, zaprezentowany na Międzynarodowej Wystawie Motoryzacyjnej IAA 2015, ukazuje wyraźnie, jak będzie wyglądał samochód produkcji seryjnej. Sportowy, elektryczny SUV, zajmie w gamie modelowej Audi miejsce między Q7, a Q5. Wyposażone w gwarantujący duży zasięg akumulator i trzy silniki elektryczne Audi e-tron, charakteryzuje się sportowym zacięciem, wysoką dynamiką oraz doskonałą wydajnością. Dzięki zasięgowi ponad 500 km i dzięki możliwości szybkiego ładowania akumulatorów, samochód ten jest praktyczny i funkcjonalny w codziennym użytkowaniu.

Zakłady w Brukseli będą też prowadzić własną produkcję akumulatorów. Stają się tym samym kluczową w Grupie Volkswagen fabryką wdrażającą założenia mobilności elektrycznej.

W ramach działań restrukturyzacyjnych zmienią się również miejsca wytwarzania znanych już modeli Audi. Produkowane dotąd w Brukseli Audi A1 będzie w przyszłości składane w hiszpańskich zakładach Seata w Martorell, a Audi Hungaria w Győr przejmie produkcję Audi Q3, wytwarzanego dotychczas w Hiszpanii. W węgierskiej fabryce produkowane są w tej chwili cztery inne modele Audi: Audi A3 Limousine, Audi A3 Cabriolet, Audi TT Coupé i Audi TT Roadster.                      


KOMENTARZE
31.08.2017, 04:45 Anonymous
[img]https://www.agropomoc.pl/Public/images/agro2/images/logo.png[/img]
Zeszli rok nie był niezwykle dobry dla producentów maszyn rolniczych. Statystyki wyraźnie wskazują bowiem, że domowi rolnicy preferują bowiem używane ciągniki. Podobnie rzecz wygląda w sukcesu części do kombajnu – tu ponadto też ostatnie grają z starymi modelami. Powód? Wiadomo: oszczędności.

Producenci ciągników nie mogą odpowiedzieć dawnego roku do pięknych. W statystykach Centralnej Ewidencji Samochodów i Kierowców zobaczono w obecnym etapie zaledwie 12 303 nowych ciągników rolniczych. To ponad 13% tanio niż dwa lata temu! Młodego tego: po raz ważny od dużo lat grupa wydanych nowych ciągników nie przekroczyła poziomu 14 000. Co ciekawe, w owym pojedynczym okresie wzrosła za to sprzedaż traktorów używanych. Także wtedy o ponad 6%: z 15 421 do 16 390 sztuk. A iż nie nosi się na ponowne dofinansowanie zakupów ciągników rolniczych ze cechy Unii Europejskiej, wówczas w bieżącym roku najpewniej ponownie zaobserwujemy dalsze wzrosty na własnym sektorze używek.

Siła marki

W przypadku poszukiwania [url=http://agropomoc.pl]części zamienne do ciągników[/url] polecamy produkty, które można nabyć w sklepie naszej marki zauważył w byłym roku 20% spadek sprzedaży, jednakże nie przeszkodziło mu zatem następny raz z rodzaju stwierdzić w własnym świata wiele nowoczesnych maszyn rolniczych: w ewidencjach pojawiło się 2055 traktorów tej właściwości. Tuż zbytnio nim uplasował się John Deere. W wszelkim 2015 r. na handel ciągnika tej nazwy zdecydowało się aż 1874 nabywców – to rozwój o całe 26%. Podium rocznej klasyfikacji producentów zamyka Zator, który wypuścił na lokalny rynek 1658 nowych ciągników. Dwoma najchętniej wybieranymi ciągnikami były zresztą maszyny tylko obecnej spółki: Zetor Major 80 i Proxima 90. Obecnie za podium można odnaleźć maszyny rolnicze Deutz-Fahr, Kubuta, Case IH, Massey Ferguson, Claas, Valta czy Farmtrac.

Jak wskazuje sprzedaż nowoczesnych maszyn rolnych w niektórych terenach Polski? W ostatnim roku pod bieżącym sensem przodowało woj. wielkopolskie (2051 nowych ciągników – wzrost o 13%), tuż za nim uplasowały się Mazowsze (2015 rejestracji – spadek aż o 36%) oraz Lubelszczyzna (1333 rejestracji – wzrost o 11%).

Czemu używane części do kombajnu?

Używane ciągniki cieszą się wśród rolników znacznie większą dostępnością, podobnie wygląda te kwestia z używanymi częściami do kombajnów – wałami korbowymi, sprężarkami, głowicami, pompami wtryskowymi, rozrusznikami, końcówkami wylotowymi o bogatej średnicy, koszami sitowymi... Za modą używanych części do kombajnu wskazuje ich wartość. Badania pokazały bowiem, iż koszt naprawie części maszyn jest 30–60% kosztów wytwarzania części drugich. Natomiast zakup części oraz mechanizmów odnowionych (zregenerowanych) jest popularniejszy w skalach 20–40%! Nie świadcząc o tym, że regeneracja stanowi jedyną spośród centralnych metod recyklingu wyeksploatowanych (złomowanych) instytucji oraz akcesoriów. Nic szczególnego, że regeneracja – proces przywracający starym czy złym grupom (do kombajnu i nie tylko) ich jedyne cechy konstrukcyjne i jakościowe – znajduje na marki.

Dodaj komentarz:

Ile to jest 2 + 8:


 

O AUTORZE
  
Audi
www.audi.pl

Firma

Audi
Biuro prasowe
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Silniejsze niż kiedykolwiek: nowe Audi TT RS Coupé i nowe Audi TT RS RoadsterSilniejsze niż kiedykolwiek: nowe Audi TT RS Coupé i nowe Audi TT RS Roadster
Nowy wygląd i nowe wyposażenie - Audi A6 i A7 stają się jeszcze bardziej atrakcyjneNowy wygląd i nowe wyposażenie - Audi A6 i A7 stają się jeszcze bardziej atrakcyjne
Audi AG: w listopadzie sprzedaż w Europie wzrosła o sześć procentAudi AG: w listopadzie sprzedaż w Europie wzrosła o sześć procent
Przyszłość to HERE: mobilność jutra zaczyna się od cyfrowych map tworzonych w czasie rzeczywistymPrzyszłość to HERE: mobilność jutra zaczyna się od cyfrowych map tworzonych w czasie rzeczywistym
Giełda modeli samochodowych w Audi Forum w IngolstadtGiełda modeli samochodowych w Audi Forum w Ingolstadt
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Sieńko i Syn partnerem CrossFit Białystok