Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Wtorek, 23 lipca 2019
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (46387)
AGD (207)
Biznes (4844)
Budownictwo (2135)
Dom (1536)
Dziecko (1234)
Edukacja (1797)
Elektronika (897)
Film (112)
Finanse (1727)
Internet (2736)
Komputery (2271)
Książki (215)
Kulinaria (989)
Kultura i sztuka (1218)
Media (612)
Moda i Styl (1000)
Motoryzacja (1155)
Muzyka (259)
Nieruchomości (1007)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2276)
Polityka (368)
Praca i kariera (967)
Prawo (925)
Reklama i PR (972)
RTV (195)
Sport (831)
Telekomunikacja (515)
Turystyka (1185)
Transport (512)
Uroda (513)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1677)
Zwierzęta (80)
Życie (1358)
Inne (2661)
Dolnośląskie (242)
Kujawsko-pomorskie (1178)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1623)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (393)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (100)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

www.auto.pl


Gwiazdy Mówią


CzasNaWnetrze.pl


Głos Wielkopolski


Student


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Najbardziej kompleksowy test bezpieczeństwa IT w biznesie
Dodano: 20.12.2018, godzina: 12:43
Najbardziej kompleksowy test bezpieczeństwa IT w biznesie
AV-Comparatives* opublikowało wyniki testu oprogramowania antywirusowego stosowanego do celów biznesowych w drugiej połowie roku 2018. Jest to najbardziej kompletny test porównawczy bezpieczeństwa IT Enterprise w branży zabezpieczeń punktów końcowych. Bitdefender jak zwykle czołówce!

AV-Comparatives* opublikowało wyniki testu oprogramowania antywirusowego stosowanego do celów biznesowych w drugiej połowie roku 2018.

Jest to najbardziej kompletny test porównawczy bezpieczeństwa IT Enterprise w branży zabezpieczeń punktów końcowych. Bitdefender jak zwykle czołówce!
 

W obecnym, najbardziej aktualnym zestawieniu, 16 wydawców uczestniczyło w serii testów produktów biznesowych. Niezależne laboratorium przetestowało oprogramowanie do ochrony punktów końcowych, wykazując  zaangażowanie producentów w ulepszanie swoich produktów i dbałość o przejrzystość dla klientów oraz spełnienie ich oczekiwań pod względem jakości. 
 

Skuteczność rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa informatycznego urządzeń w świecie rzeczywistym opiera się nie tylko na wynikach osiągniętych na doskonale przemyślanej i wielokrotnie nagradzanej platformie testowej AV-Comparatives, ale obejmuje również zestawienie dotyczące komfortu użytkowania wiodących rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa punktu końcowego.

Ta wieloaspektowa ocena sprawia, że ​​seria badań AV-Comparatives Business jest najbardziej kompleksowym raportem dotyczącym bezpieczeństwa endpointów w zastosowaniach biznesowych.

Aby zapewnić praktyczne i użyteczne informacje specjalistom ds. bezpieczeństwa, menedżerom IT i właścicielom firm, AV-Comparatives ocenia produkty bezpieczeństwa dla biznesu pod wieloma względami:

• Ochrona w czasie rzeczywistym
Test ten naśladuje zagrożenia, z jakimi spotyka się użytkownik końcowy w życiu codziennym. Pozwala w pełni sprawdzić wszystkie mechanizmy ochrony rozwiązania antywirusowego na każdym etapie scenariusza włamań. Zawiera on test częstotliwości występowania fałszywych alarmów (a więc domeny niesłusznie uznane za szkodliwe oraz błędnie zablokowane pliki).
 
• Zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem
Produkty antywirusowe są oceniane pod kątem ich zdolności do ochrony systemu przed infekcją szkodliwymi plikami przed, w trakcie, lub po wykonaniu danego pliku. Ten test obejmuje kontrolę fałszywych alarmów generowanych przez popularne oprogramowanie biznesowe. Na skuteczność ochrony punktów końcowych mają wpływ zarówno infekcje złośliwym oprogramowaniem, jak i fałszywe alarmy, ponieważ zarówno jedne, jak i drugie zakłócają operacje biznesowe.
 
• Wpływ na wydajność
Najważniejszymi czynnikami decydującymi o wyborze rozwiązania bezpieczeństwa jest częstotliwość występowania fałszywych alarmów (czyli błędnego określania oprogramowania jako zainfekowane bądź szkodliwe) i wpływ na wydajność. Gdy użytkownicy nie doświadczają utrudnień w pracy, nie czują pokusy  ominięcia firmowych polityk bezpieczeństwa.
 
• Recenzje produktu
Indywidualne testy zapewniają informacje dotyczące łatwości użytkowania i centralnego zarządzania. Łatwość użytkowania obejmuje instalację i wdrażanie, codzienne użytkowanie oraz środki zaradcze i ograniczenia stosowane w razie epidemii. Wraz ze wzrostem znaczenia trendu BYOD (przynieś swoje własne urządzenie) łatwość ochrony różnych rodzajów urządzeń końcowych stała się istotnym czynnikiem dla większ- Obecnie chyba nikogo już nie trzeba przekonywać o konieczności ochrony komputerów w firmie. Rosnąca z dnia na dzień ilość szkodliwego oprogramowania - wirusów, koni trojańskich, oprogramowania malware i ransomware - stanowi znaczące zagrożenie dla danych, jakimi dysponują firmy (zarówno dla  ich dokumentów wewnętrznych jak i dla danych klientów). Ze względu na mnogość występujących na rynku rozwiązań antywirusowych rośnie rola miarodajnych instytucji, przeprowadzających ich rzetelne testy. Ułatwiają one optymalny dla firmy wybór rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. Cieszymy się, że proponowane przez nas produkty Bitdefender są tak wysoko cenione przez fachowców rynku IT - mówi Wszebor Kowalski, inżynier techniczny Bitdefender z firmy Marken Systemy Antywirusowe.   (marken.com.pl )

*AV-Comparatives jest to niezależna organizacja wykonująca systematyczne testy w celu sprawdzenia, czy oprogramowanie zabezpieczające, takie jak produkty antywirusowe przeznaczone dla komputerów PC / Mac i mobilne rozwiązania zabezpieczające, spełnia swoje obietnice. Korzystając z jednej z największych kolekcji próbek wirusów na całym świecie, tworzy  środowisko dla dokładnych testów zachowania oprogramowania w życiu codziennym.

źródło https://www.av-comparatives.org


KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 5 + 4:


 

O AUTORZE
  
Bitdefender Polska
www.bitdefender.pl

Firma

Marken
Rzecznik
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Kryminalistyka cyfrowa pomoże w walce z cyberprzestępcami?Kryminalistyka cyfrowa pomoże w walce z cyberprzestępcami?
Klinika ukarana grzywną 3 mln dolarów w pięć lat po wycieku danych pacjentówKlinika ukarana grzywną 3 mln dolarów w pięć lat po wycieku danych pacjentów
Equifax pozwany przez stan Indiana po incydencie z 2017 r.Equifax pozwany przez stan Indiana po incydencie z 2017 r.
Okiem ekspertów: 5G „znacząco rozszerzy” pole ataku na IoTOkiem ekspertów: 5G „znacząco rozszerzy” pole ataku na IoT
Czy urządzenia IoT mogą działać bez internetu?Czy urządzenia IoT mogą działać bez internetu?
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Credit Agricole obsypany nagrodami
 
Bank Credit Agricole with Innovator Award 2019
 
Aplikacja CA24 Mobile zbiera branżowe nagrody
 
Lek na wirusa
 
Marken z tytułem Produkt Roku