Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Niedziela, 22 kwietnia 2018
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (44616)
AGD (205)
Biznes (4585)
Budownictwo (2129)
Dom (1515)
Dziecko (1189)
Edukacja (1739)
Elektronika (845)
Film (107)
Finanse (1625)
Internet (2518)
Komputery (2059)
Książki (197)
Kulinaria (938)
Kultura i sztuka (1187)
Media (606)
Moda i Styl (979)
Motoryzacja (1127)
Muzyka (247)
Nieruchomości (1004)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2081)
Polityka (360)
Praca i kariera (940)
Prawo (921)
Reklama i PR (957)
RTV (192)
Sport (803)
Telekomunikacja (510)
Turystyka (1175)
Transport (502)
Uroda (509)
Wnętrze (816)
Zdrowie (1553)
Zwierzęta (78)
Życie (1294)
Inne (2638)
Dolnośląskie (237)
Kujawsko-pomorskie (1118)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (78)
Małopolskie (150)
Mazowieckie (1618)
Opolskie (22)
Podkarpackie (56)
Podlaskie (235)
Pomorskie (151)
Śląskie (377)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (97)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

Woman - News


Student


GK


Super Fakty


MotoFocus


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Kaspersky Lab partnerem zespołu Formuły E, DS Virgin Racing
Dodano: 17.07.2017, godzina: 12:39
Kaspersky Lab partnerem zespołu Formuły E, DS Virgin Racing
W ramach innowacyjnego, wieloletniego partnerstwa Kaspersky Lab — globalny dostawca rozwiązań cyberbezpieczeństwa — będzie chronił urządzenia zespołu DS Virgin Racing przed cyberzagrożeniami.

O najnowszej współpracy Kaspersky Lab poinformował wraz z założycielem Virgin, Sir Richardem Bransonem, podczas szczytu innowacyjności DS Virgin Racing, zorganizowanego w brooklyńskim centrum New Lab, gdzie zebrało się ponad 250 najbardziej wpływowych liderów biznesowych tego miasta, aby dyskutować o roli biznesu w walce ze zmianami klimatycznymi.

Partnerstwo, które rozpoczęło się w przeddzień inauguracyjnego wyścigu Formuły E w Nowym Jorku, przewiduje współpracę zespołu DS Virgin Racing z Kaspersky Lab w celu zaprojektowania i wdrożenia światowej klasy rozwiązań cyberbezpieczeństwa zapewniających ochronę przed znanymi i nadchodzącymi cyberzagrożeniami.

Jewgienij Kasperski, prezes i dyrektor generalny Kaspersky Lab, powiedział: Przyglądaliśmy się Formule E już od jakiegoś czasu i uważamy, że jest to kolejny logiczny krok w naszej dalszej współpracy z fanami sportów motoryzacyjnych. Zespół DS Virgin Racing stanowił dla nas naturalny wybór. Oprócz mocnego oparcia w innowacji technologicznej łączy nas również podobna wizja i pasja dostarczania tej innowacji zarówno naszym klientom, jak i szerzej światu.

Oprócz wspierania jednego z założycielskich zespołów w szybko rozwijającym się globalnym sporcie, jakim jest Formuła E, Kaspersky Lab postrzega środowisko techniczne jako kolejny obszar w swoich dalszych pracach badawczo-rozwojowych dotyczących nowych technologii w celu zabezpieczenia przed cyberzagrożeniami połączonych z siecią i autonomicznych pojazdów. W ramach partnerstwa marka Kaspersky Lab będzie wyraźnie widoczna na bolidach DS Virgin Racing, w strefie serwisowej oraz na kombinezonach kierowców.

Aleksander Mojsiejew, dyrektor ds. sprzedaży, Kaspersky Lab, który poinformował o współpracy wraz z Sir Richardem Bransonem, powiedział: Postęp, jaki poczyniliśmy w zakresie cyberbezpieczeństwa motoryzacyjnego, zawdzięczamy częściowo naszej obecności w sporcie motoryzacyjnym pozwalającej nam na testowanie nowych koncepcji i pomysłów, które następnie znajdują zastosowanie podczas rozwijania naszych rozwiązań dla tej branży.  

Alex Tai, szef zespołu DS Virgin Racing, dodał: Jesteśmy zachwyceni perspektywą współpracy z Kaspersky Lab, dzięki której będziemy najlepiej chronionym zespołem w stawce. Jako czołowy, globalny dostawca cyberochrony z bogatą tradycją w sporcie motoryzacyjnym, firma ta jest w stanie ochronić technologię zespołu i zapewnić nam przewagę nad konkurencją.

Więcej informacji o współpracy Kaspersky Lab i zespołu DS Virgin Racing znajduje się na stronach: www.ds-virginracing.com oraz www.kms.racing.

Informacje o Virgin Group

Virgin to międzynarodowa grupa inwestycyjna oraz jedna z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych marek na świecie. Założona w 1970 r. przez Sir Richarda Bransona, Virgin Group prowadzi dobrze prosperujące przedsiębiorstwa między innymi w takich sektorach jak telefonia mobilna, turystyka i transport, usługi finansowe, relaks i rozrywka, jak również zdrowie i odnowa biologiczna. Zespół Formuły E DS Virgin Racing to jeden z założycielskich teamów w całkowicie elektrycznej serii wyścigowej. Kierowany przez Aleksa Taia, współpracował z francuskim producentem samochodów luksusowych DS Automobiles.

Informacje o Mistrzostwach FIA Formuły E

Mistrzostwa FIA Formuły E to pierwsza na świecie seria wyścigów w pełni elektrycznych samochodów jednomiejscowych rozgrywająca się na torach ulicznych jednych z najbardziej rozpoznawalnych miast, takich jak Hongkong, Marrakesz, Buenos Aires, Monako, Paryż, Berlin, Nowy Jork czy Montreal. Mistrzostwa te reprezentują wizję przyszłości branży motoryzacyjnej, pełniąc funkcję platformy umożliwiającej zaprezentowanie najnowszych innowacji w zakresie technologii pojazdów elektrycznych oraz alternatywnych źródeł energii. W przyszłych sezonach zasady będą jeszcze bardziej otwarte, dzięki czemu producenci będą mogli skoncentrować się na rozwoju zespołów silników i akumulatorów, które będą następnie wykorzystywane we współczesnych pojazdach elektrycznych powszechnie spotykanych na drogach.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie http://www.kaspersky.pl/nowosci


KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 14 + 7:


 

O AUTORZE
  
Kaspersky Lab Polska
www.kaspersky.pl

Firma

Kupczyk Piotr
Rzecznik
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Oszuści wykorzystują pogłoski o ICO komunikatora Telegram, aby uruchomić dziesiątki fałszywych...Oszuści wykorzystują pogłoski o ICO komunikatora Telegram, aby uruchomić dziesiątki fałszywych...
Aplikacje z kodem osób trzecich a ryzyko ujawnienia danych osobowychAplikacje z kodem osób trzecich a ryzyko ujawnienia danych osobowych
Kaspersky Lab wykrył cybergang Roaming Mantis atakujący smartfony z AndroidemKaspersky Lab wykrył cybergang Roaming Mantis atakujący smartfony z Androidem
Zaawansowane zagrożenia IT w I kwartale 2018 r.Zaawansowane zagrożenia IT w I kwartale 2018 r.
Chroni znacznie więcej niż hasła — nowy Kaspersky Password Manager jest już dostępnyChroni znacznie więcej niż hasła — nowy Kaspersky Password Manager jest już dostępny
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Oszuści wykorzystują pogłoski o ICO komunikatora Telegram, aby uruchomić dziesiątki fałszywych...
 
Aplikacje z kodem osób trzecich a ryzyko ujawnienia danych osobowych
 
Kaspersky Lab wykrył cybergang Roaming Mantis atakujący smartfony z Androidem
 
Zaawansowane zagrożenia IT w I kwartale 2018 r.
 
Chroni znacznie więcej niż hasła — nowy Kaspersky Password Manager jest już dostępny