Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Niedziela, 17 lutego 2019
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (45714)
AGD (207)
Biznes (4744)
Budownictwo (2133)
Dom (1526)
Dziecko (1219)
Edukacja (1779)
Elektronika (868)
Film (108)
Finanse (1675)
Internet (2647)
Komputery (2184)
Książki (209)
Kulinaria (970)
Kultura i sztuka (1205)
Media (612)
Moda i Styl (995)
Motoryzacja (1138)
Muzyka (252)
Nieruchomości (1005)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2202)
Polityka (365)
Praca i kariera (959)
Prawo (924)
Reklama i PR (967)
RTV (192)
Sport (826)
Telekomunikacja (515)
Turystyka (1179)
Transport (510)
Uroda (512)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1651)
Zwierzęta (80)
Życie (1336)
Inne (2651)
Dolnośląskie (240)
Kujawsko-pomorskie (1156)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (78)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1623)
Opolskie (22)
Podkarpackie (57)
Podlaskie (236)
Pomorskie (152)
Śląskie (390)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (99)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

swiatimedia


Magazyn Motoryzacyjny


IAR


wnp.pl


Portal Kosmetyczny


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

CloudGuard - Ochrona IaaS oraz SaaS
Dodano: 13.02.2018, godzina: 14:48
CloudGuard - Ochrona IaaS oraz SaaS
Firma Check Point® Software Technologies ogłosiła w Las Vegas CloudGuard, pełną rodzinę produktów bezpieczeństwa w chmurze opartych na technologiach, które zapewniają kompleksową cyberochronę Gen V dla chmury. Korzystając z rozwiązań CloudGuard, przedsiębiorstwa będą chronione przed atakami cybernetycznymi obciążającymi infrastrukturę w chmurze (IaaS) i aplikacje typu...

Wdrażanie chmur korporacyjnych postępuje coraz szybciej, umożliwiając większą elastyczność biznesową i wydajność dzięki wdrożeniom hybrydoweych infrastruktur chmur, takich jak Amazon Web Services, Microsft Azure, VMWare NSX, jak i migracji do aplikacji opartych na chmurze, takich jak Microsoft Office365, Google G-Suite, Dropbox, Salesforce czy Box. Obserwuje się jednak wzrost wektorów ataków obciążających chmury i aplikacje chmurowe, w tym złośliwego oprogramowania, jak również wzrost liczby przypadków przejmowania kont. Według badań przeprowadzonych przez Check Point, połowa wszystkich przypadków naruszenia aplikacji SaaS w przedsiębiorstwach jest właśnie wynikiem wrogich przejęć kont online.

– Bezpieczeństwo jest nieustannie wymieniane jako kluczowa przeszkoda w powszechnym wdrażaniu rozwiązań w chmurze przez korporacje – powiedział Gil Shwed, CEO Check Point. – Nasza nowa rodzina produktów CloudGuard zapewnia spójne i kompleksowe zapobieganie zagrożeniom w aplikacjach SaaS opartych na chmurze.

CloudGuard SaaS jest pierwszym w branży zestawem technologii zaprojektowanych w celu zapewnienia zaawansowanego bezpieczeństwa i zapobiegania zagrożeniom w aplikacjach „typu oprogramowanie jako usługa” (SaaaS). CloudGuard SaaS zapobiega również przejęciu konta, wykorzystując czekającą na opatentowanie technologię ID-Guard.

Kluczowe elementy bezpieczeństwa obejmują:

  • Ochronę przed zagrożeniem typu zero-day: Zapobiega APT i nieznanemu malwareowi zeru-day przed zainfekowaniem zawartości w aplikacjach SaaS przy użyciu sandboxingu w czasie rzeczywistym, chroi przed ransomware, posiada technologię anty-botową i oraz oparty na chmórze wywiad zagrożeń w czasie rzeczywistym.

  • Ochronę tożsamości za pomocą technologii ID-Guard (w oczekiwaniu na patent): identyfikuje i blokuje oszustów starających się uzyskać dostęp do kont SaaS oraz blokuje nieautoryzowanych użytkowników i zaatakowane urządzenia.

  • Ochronę danych: automatycznie wymusza szyfrowanie wrażliwych danych oraz blokuje i kwarantannuje nieuprawnione udostępnianie poufnych plików.

CloudGuard IaaS – dawniej vSEC, a obecnie jeden z elementów rodziny CloudGuard, CloudGuard IaaS zapewnia zaawansowane bezpieczeństwo Gen V, zapobieganie zagrożeniom ataków na infrastrukturę publicznych i prywatnych platform chmury, w tym: Amazon Web Services, Google Cloud Platform, Microsoft Azure, Cisco ACI, OpenStack, VMware NSX, VMware Cloud na AWS, VMware ESX, Alibaba Cloud, KVM, Hyper-V i więcej.

Ataki cybernetyczne Gen V definiuje się jako zakrojone na szeroką skalę i szybko przemieszczające się ataki w sieciach komórkowych, chmurowych i lokalnych. Są wysoce wyrafinowane i z łatwością omijają konwencjonalne, statyczne systemy obrony oparte na detekcji, które są obecnie używane przez większość organizacji.  Dzięki współwłasności aktywów w chmurze pomiędzy dostawcą chmury a użytkownikiem końcowym, wiedza o tym, kto jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo, jest często niejasna i może prowadzić do dodatkowych nieporozumień.  CloudGuard to jedyna w branży kompletna rodzina rozwiązań bezpieczeństwa chmury skupiona na zaawansowanym zapobieganiu zagrożeniom i utrzymywaniu aplikacji chmury korporacyjnej, ochrony informacji i danych przed atakami cyber-atakami Gen.

Załą…czniki dostą™pne są… bezpłatnie dla zarejestrowanych rzeczników, dziennikarzy i wydawców mediów (portale, wortale, blogi, fora, prasa, radio, TV) oraz Internautów niezalogowanych, o ile rzecznik prasowy, agencja PR lub biuro prasowe nie zaznaczyli inaczej.
Nie masz konta? Zarejestruj się!

IMG 1

KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 20 + 13:


 

O AUTORZE
  
Bellini Capital
www.bellini-capital.pl

Firma

Bellini-Capital
Agencja PR
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
 Miloan liderem rankingu pożyczek do 1000 zł – Enerad.pl Miloan liderem rankingu pożyczek do 1000 zł – Enerad.pl
Gra FORTNITE z lukami bezpieczeństwa!Gra FORTNITE z lukami bezpieczeństwa!
Galerii Kupiecka w Otwocku zapełnia się najemcamiGalerii Kupiecka w Otwocku zapełnia się najemcami
Izraelscy eksperci są zgodni: polska technologia zmieni światIzraelscy eksperci są zgodni: polska technologia zmieni świat
Miloan Polska podwyższa kwotę świątecznej pożyczki do 2500 złMiloan Polska podwyższa kwotę świątecznej pożyczki do 2500 zł
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Gra FORTNITE z lukami bezpieczeństwa!
 
Check Point ogłasza ogólną dostępność CloudGuard SaaS
 
Już blisko 10 mln ataków hakerskich dziennie. Polska wśród 25 najbezpieczniejszych miejsc na...
 
Check Point 23900 - brama bezpieczeństwa V generacji
 
Check Point ogłasza wprowadzenie SandBlast Mobile 3.0