Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Czwartek, 17 października 2019
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (46766)
AGD (207)
Biznes (4876)
Budownictwo (2136)
Dom (1537)
Dziecko (1240)
Edukacja (1802)
Elektronika (941)
Film (115)
Finanse (1741)
Internet (2830)
Komputery (2361)
Książki (215)
Kulinaria (989)
Kultura i sztuka (1219)
Media (613)
Moda i Styl (1001)
Motoryzacja (1158)
Muzyka (261)
Nieruchomości (1007)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2317)
Polityka (368)
Praca i kariera (970)
Prawo (926)
Reklama i PR (973)
RTV (196)
Sport (835)
Telekomunikacja (520)
Turystyka (1188)
Transport (513)
Uroda (513)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1682)
Zwierzęta (82)
Życie (1365)
Inne (2662)
Dolnośląskie (242)
Kujawsko-pomorskie (1184)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1623)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (393)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (100)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

Portal Kosmetyczny


Mobile Internet


Mitsubishi Motors Polska


Portfel.pl


www.dom.eu


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

POST okazją do zrzucenia kilogramów?
Dodano: 05.03.2013, godzina: 12:29
POST okazją do zrzucenia kilogramów?
Niezależnie od tego, jakie zmiany chcemy wprowadzić w naszym stylu życia najtrudniejsze są zawsze początki. Dlatego eksperci polecają by myśląc o zmianie stylu życia w miarę możliwości poszukać towarzystwa - bo wtedy łatwiej się mobilizować, a przy odchudzaniu skorzystać z dobrze dobranych suplementów diety.

Sprawdzonym sposobem jest także wpisanie się z realizacją celów w naturalne okazje do danego typu zmian. Zakończył się karnawał i rozpoczął post. To czas, w którym wielu z nas podejmuje postanowienia. Może warto popatrzeć na to  jak na idealną sposobność by zmobilizować się i postanowić nie jeść słodyczy, albo schudnąć 5 kg? Nagrodą będzie nie tylko satysfakcja i poczucie dobrze wykonanego zadania, ale także smukła i zgrabna sylwetka już tego lata.

Wzmożoną motywację do zmiany stylu życia odczuwamy tradycyjnie kilka razy w roku. Pierwszy zryw to czas postanowień noworocznych, drugi - wiosna. Potem kolejnym jest lato i wizja wystąpienia bikini na plaży. Po urlopie, gdy jesień zbliża się wielkimi krokami niewielu z nas już myśli o odchudzaniu. I tak, co roku od nowa. Zanim kolejny raz zatoczymy zaklęty krąg myślenia i ockniemy się z letargu zbyt późno proponujemy rozpocząć odchudzanie już teraz, wykorzystując trwający post, jako dodatkową motywację.

Nie mówimy tu tylko o wiosennym zrywie w trakcie, którego będziemy jeść zbyt mało, ćwiczyć zbyt dużo i po trzech miesiącach wrócimy do starych nawyków. Mamy na myśli raczej stałą, świadomą zmianę nawyków żywieniowych, która skutkować będzie trwałą zmianą stylu życia, przynosząc niejako jakby dodatkowo efekt uboczny w postaci szczupłego i zgrabnego ciała.

By dobrze rozpocząć odchudzanie i zyskać dodatkowe siły mobilizacyjne eksperci rekomendują znalezienie sobie kogoś do towarzystwa, kogoś, kto ma podobny cel do naszego, byśmy niejako wspólnie się zachęcali do starań. Na początku można też skorzystać ze wsparcia odpowiednio dobranego suplementu diety - najlepiej takiego, w którego składzie znajdziemy tylko naturalne składniki. Takim preparatem jest np. Elavia, która przyspiesza proces detoksykacji organizmu i niweluje uczucie głodu, pozwalając przyzwyczaić się do mniejszych porcji pokarmu, co jest dotkliwe zwłaszcza na początku zmian w diecie. Program Elavia to dwa preparaty. Pierwszy Elavia Intensive – przyjmujemy przez pierwsze 10 dni kuracji by zrzucić zbędne kilogramy, czy wysmuklić ciało.  Następnie przez 15 dni możemy zażywać kapsułki Elavia Anti Yo-Yo których skład zapewni nam ustabilizowanie osiągniętych w pierwszej fazie efektów i zlikwiduje uczucie głodu. Ten 25 dniowy cykl zrealizowany wg wskazówek specjalistów pozwala rzucić nawet do 5 kg.

Jeśli w tym czasie uda nam się polubić nowe zwyczaje i potraktujemy to, jako okazję do nauki nowego stylu życia mamy szansę na zawsze pozostać szczupłymi. Bo tylko trwałe zmiany w stylu życia dają gwarancję uzyskania i utrzymania szczupłej sylwetki na lata. A jeśli osiągniemy cel, jest szansa, ze będziemy mogli wykorzystać to, czego się nauczyliśmy w trakcie realizowania postanowienia i wyznaczać sobie kolejne cele możliwe do zrealizowania, nie tylko na początku roku i w trakcie postu.

Więcej informacji udzieli:

Patrycja Sawicka - Sikora

Gsm: 506 81 1076

e-mail: [email protected]

Informacje dostępne także na www.elavia.pl i FB: Magiczne 5 kilo

***

BERLIN-CHEMIE AG to firma o bogatych tradycjach, która dynamicznie rozwija swoją działalność. Lokalne oddziały firmy działają w ponad 30 krajach Europy i Azji. Filia BERLIN-CHEMIE/MENARINI POLSKA Sp. z o.o. działa w Polsce w imieniu BERLIN-CHEMIE, spółki należącej do grupy MENARINI. Utworzona w 1886r. MENARINI, z siedzibą główną we Florencji, od wielu lat zajmuje czołową pozycję na włoskim rynku farmaceutycznym. MENARINI przez pokolenia rozwijała swoją działalność, aby stać się globalną firmą farmaceutyczną, zarządzaną przez właściciela.  MENARINI skoncentrowana jest na dwóch celach strategicznych: badaniach i rozwoju globalnym. Powyższe kierunki umożliwiają zastosowanie innowacyjnych leków z korzyścią dla pacjentów na całym świecie. Grupa MENARINI cieszy się doskonałą opinią na całym świecie, jako skuteczny i rzetelny partner. BERLIN-CHEMIE/MENARINI w Polsce oferuje leki dostępne zarówno bez recepty (m.in. Espumisan, Prostamol Uno, Lioton, Flavamed, Quixx, Mig) jak i z przepisu lekarza, stosowane w następujących obszarach terapeutycznych: Kardiologia, Gastrologia, Choroby tarczycy, Diabetologia, Alergologia, Leki przeciwbólowe i przeciwzapalne.


KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 9 + 8:


 

O AUTORZE
  
Berlin-Chemie/Menarini Polska Sp. z o.o.
www.berlin-chemie.pl

Firma

Black&White PR
Agencja PR
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Czas na detoxCzas na detox
Schudnę raz na zawsze, czyli o sile postanowień noworocznych/corocznych Schudnę raz na zawsze, czyli o sile postanowień noworocznych/corocznych
Wielki konkurs sylwestrowy.  Schudnij i wygraj wymarzoną kreację sylwestrową od ElaviiWielki konkurs sylwestrowy. Schudnij i wygraj wymarzoną kreację sylwestrową od Elavii
Prawdziwa metamorfoza z Elavią   Prawdziwa metamorfoza z Elavią
Pomocy! Za 10 dni urlop!Pomocy! Za 10 dni urlop!
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Samsung Galaxy S10 zhakowany!
 
Były pracownik Yahoo ukradł nagie zdjęcia i filmy hakując 6000 kont użytkowników
 
Kto jest właścicielem danych z IoT?
 
CABP at the International Dairy Forum
 
Podejrzany o atak DDoS z World of Warcraft został aresztowany