Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Sobota, 21 września 2019
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (46618)
AGD (207)
Biznes (4858)
Budownictwo (2136)
Dom (1536)
Dziecko (1238)
Edukacja (1801)
Elektronika (921)
Film (114)
Finanse (1731)
Internet (2798)
Komputery (2328)
Książki (215)
Kulinaria (989)
Kultura i sztuka (1219)
Media (613)
Moda i Styl (1001)
Motoryzacja (1157)
Muzyka (259)
Nieruchomości (1007)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2302)
Polityka (368)
Praca i kariera (968)
Prawo (926)
Reklama i PR (972)
RTV (196)
Sport (834)
Telekomunikacja (520)
Turystyka (1187)
Transport (513)
Uroda (513)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1682)
Zwierzęta (80)
Życie (1361)
Inne (2662)
Dolnośląskie (242)
Kujawsko-pomorskie (1183)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1623)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (393)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (100)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

infoklik Sp. z o.o.


MotoFocus


LodzDeLuxe


OCG Sp. z o.o.


Projektoskop.pl


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Dentica Bieleccy – pionierem implantologii w Raciborzu
Dodano: 07.06.2019, godzina: 11:51
Dentica Bieleccy – pionierem implantologii w Raciborzu
W tym roku mija 10 lat od momentu, gdy w specjalistycznym gabinecie stomatologicznym Dentica Bieleccy, po raz pierwszy w Raciborzu wprowadzono leczenie implantologiczne.

– Uzyskaliśmy certyfikację systemu szwajcarskich implantów Thommen Medical. Specjalistyczne zabiegi wspieramy zaś diagnostyką obrazową w naszej nowoczesnej pracowni tomografii komputerowej. Pozwala to na precyzyjne zaplanowanie całego procesu leczenia – zapewnia lek. stom. Aleksander Bielecki, specjalista protetyki i implantologii w Dentica Bieleccy.

W rezultacie, tego czego poskąpiła natura, dziś potrafi zrekompensować nowoczesna stomatologia. W pełni mogą z niej korzystać pacjenci, którym zdrowe zęby dostarczają poczucia estetyki oraz poprawiają komfort życia. Bez zębów przecież dużo gorzej funkcjonuje układ pokarmowy, nie mówiąc już o nieestetycznych brakach zębowych – zamiast pięknego zalotnego uśmiechu.

Zęby możemy zachować przez całe życie i niekoniecznie musi to być tradycyjna „sztuczna szczęka”. Dlatego, kiedy potrzebna jest poważna stomatologiczna ingerencja – warto pomyśleć o implantach jako nowoczesnej metodzie uzupełnienia braków w uzębieniu, trwałej i najwierniej imitującej funkcjonowanie zębów naturalnych.

Komfort „trzecich” zębów…

Zapewniają niewielkie tytanowe śruby wszczepiane w miejscu po utraconych zębach. Przejmują funkcje utraconego korzenia zęba. Cały zabieg wykonany jest w miejscowym znieczuleniu, identycznym, jak przy ekstrakcji zęba. A kiedy implant zrośnie się z kością, odbudowywane są „widoczne” części zęba, w oparciu o koronki lub mostek, odpowiednio dobrane kolorem i kształtem do naturalnego uzębienia.

Implanty stomatologiczne mogą być stosowane do uzupełnienia pojedynczych braków w uzębieniu, ale i w przypadkach całkowitego bezzębia. W możliwe najlepszy sposób odtwarzają naturalne funkcje zęba, posiadają też szereg innych zalet. – Eliminują dolegliwości związane z tradycyjnym leczeniem i co ważne nie wymagają piłowania sąsiednich, zdrowych zębów. A przy tym mocno i pewnie utrzymują protezę zębową, czym zwiększają komfort mówienia i odczuwania smaku. Doskonale dopasowują się też do łuku zębowego, chroniąc przed zanikiem kości. Dzięki temu możliwe jest zachowanie naturalnego kształtu dziąseł i estetycznego wyglądu twarzy – wymienia specjalista Aleksander Bielecki.

Dentica Bieleccy jako pierwsza w Raciborzu wyspecjalizowała się w wszczepianiu implantów. Gabinet korzysta wyłącznie z najlepszych systemów implantologicznych: Straumann, Thommen Medical, Alpha Bio Tec, CWM Cowellmedi i Dentium, których jest autoryzowanym przedstawicielem. Profesjonalna wiedza poparta doświadczeniem raciborskich stomatologów, pozwala na przeprowadzanie tych innowacyjnych zabiegów w sposób szybki, trwały i bezpieczny dla pacjenta.

– Założenie implantu trwa około godziny, a czas gojenia od 6 do 8 tygodni, w zależności od stanu oraz jakości tkanki kostnej. Ból w tym czasie jest stosunkowo nieodczuwalny, a ryzyko wystąpienia jakichkolwiek komplikacji – minimalne – zapewnia doktor Bielecki.

Metoda L-PRF™ pozwala na odbudowę kości szczęki

Współczesna implantologia stomatologiczna potrafi uporać się również z sytuacjami trudnymi, a więc kiedy w leczeniu konieczna jest regeneracja tkanek miękkich lub twardych. – Proponujemy wtenczas rewolucyjną i bardzo skuteczną metodę L-PRF™, która pozwala na wypełnienia ubytków kości wyrostka zębodołowego – tłumaczy Aleksander Bielecki.

Leukocyte-Platelet Rich Fibrin (L-PRF™) polega na pobraniu naturalnego biomateriału z krwi pacjenta, który przyspiesza gojenie i naturalną odbudowę tkanek, bez dodatku środków chemicznych wspomagających regenerację. W ten sposób zmniejsza się stan zapalny i ryzyko infekcji, a ponieważ materiał jest autogenny, minimalizuje się też ryzyko zakażenia. Jednocześnie towarzyszy temu szybka, bezpieczna i prosta procedura medyczna.

Aby dowiedzieć się więcej o zabiegach wszczepienia implantów, warto zasięgnąć informacji u specjalistów. W każdy czwartek w Dentica Bieleccy w Raciborzu udzielane są profesjonalne porady podczas bezpłatnych konsultacji implantologicznych. Wystarczy wcześniej umówić wizytę telefonicznie pod numerem 784 487 332.

Załą…czniki dostą™pne są… bezpłatnie dla zarejestrowanych rzeczników, dziennikarzy i wydawców mediów (portale, wortale, blogi, fora, prasa, radio, TV) oraz Internautów niezalogowanych, o ile rzecznik prasowy, agencja PR lub biuro prasowe nie zaznaczyli inaczej.
Nie masz konta? Zarejestruj się!

IMG 2

KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 14 + 12:


 

O AUTORZE
  
Dentica Bieleccy
www.implanty-bieleccy.pl

Firma

INTRO PR
Agencja PR
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Zdrowie jamy ustnej kluczem do zdrowia całego organizmuZdrowie jamy ustnej kluczem do zdrowia całego organizmu
Aby olśniewać nie tylko śnieżnobiałą sukniąAby olśniewać nie tylko śnieżnobiałą suknią
W walce o ząb, czyli małoinwazyjne leczenie kanałoweW walce o ząb, czyli małoinwazyjne leczenie kanałowe
Nowe możliwości diagnostyki stomatologicznej teraz dostępne również w Raciborzu!Nowe możliwości diagnostyki stomatologicznej teraz dostępne również w Raciborzu!
Gdy stracisz ząb… leczenie protetyczne to konieczność!Gdy stracisz ząb… leczenie protetyczne to konieczność!
 
Zobacz wszystkie »