Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Niedziela, 18 listopada 2018
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (45397)
AGD (206)
Biznes (4702)
Budownictwo (2131)
Dom (1521)
Dziecko (1211)
Edukacja (1764)
Elektronika (863)
Film (108)
Finanse (1656)
Internet (2612)
Komputery (2151)
Książki (206)
Kulinaria (954)
Kultura i sztuka (1201)
Media (611)
Moda i Styl (988)
Motoryzacja (1133)
Muzyka (250)
Nieruchomości (1004)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2166)
Polityka (361)
Praca i kariera (953)
Prawo (924)
Reklama i PR (963)
RTV (192)
Sport (824)
Telekomunikacja (515)
Turystyka (1178)
Transport (509)
Uroda (512)
Wnętrze (817)
Zdrowie (1627)
Zwierzęta (80)
Życie (1317)
Inne (2649)
Dolnośląskie (240)
Kujawsko-pomorskie (1148)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (78)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1622)
Opolskie (22)
Podkarpackie (57)
Podlaskie (236)
Pomorskie (152)
Śląskie (386)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (99)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

wnp.pl


MotoFocus


CzasNaWnetrze.pl


Kangur


W Piekarni, W Cukierni


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Światowy dostawca usług w obszarze opieki zdrowotnej wykorzystuje w polskich klinikach Navireo ERP...
Dodano: 10.07.2018, godzina: 12:45
Światowy dostawca usług w obszarze opieki zdrowotnej wykorzystuje w polskich klinikach Navireo ERP...
DaVita – prowadząca w Polsce ponad 50 ośrodków dializ – usprawnia zarządzanie rozbudowanym organizmem medyczno-logistycznym wdrażając Navireo ERP firmy InsERT. System optymalizuje gospodarkę magazynową, zarządzanie finansami oraz zatrudnianiem personelu medycznego.

DaVita z polskim systemem ERP

DaVita sp. z o.o. jest oddziałem firmy DaVita Kidney Care, zajmującej się dializoterapią i będącej wiodącym dostawcą usług nefrologicznych w Stanach Zjednoczonych. Prowadzi ponad 50 ośrodków w całej Polsce, zatrudniając blisko tysiąc pracowników, którzy opiekują się prawie 2,5-tysiącem pacjentów. Firma potrzebowała systemu skrojonego na miarę, który sprawdził się już w branży medycznej.

Wybór padł na Navireo ERP, które od kilku lat obsługuje m.in. firmę DaVita Polska. Centralna baza danych, obsługiwana z klinik rozsianych po całym kraju oraz opcja implementacji indywidualnie zaprojektowanego modelu obiegu dokumentów to rozwiązania, które najmocniej wpłynęły na decyzję o wdrożeniu. Istotna była też możliwość integracji z zaawansowanym systemem rejestracji czasu pracy, który w rozbudowanej organizacji jest elementem niezbędnym do wydajnego zarządzania personelem. Navireo umożliwia indywidualne podejścia do planowania kosztów i wydatków, połączone z późniejszym szczegółowym księgowaniem. Zaprojektowany plan kont księgowych otwiera szerokie możliwości w kontekście raportowania i śledzenia rentowności, zarówno poszczególnych placówek, jak i całego przedsiębiorstwa.

– W systemie przewidziano i wdrożono wiele usprawnień i zabezpieczeń, które umożliwiają wydajne zarządzanie całym rozbudowanym organizmem medyczno-logistycznym – mówi Artur Janiszewski, IT Manager, DaVita. – Uruchomione zostało również  połączenie online z bankiem, co umożliwia zarządzanie finansami bezpośrednio z poziomu systemu Navireo. Funkcjonalność księgowa została dostosowana do specyficznych wymogów raportowania na potrzeby centrali, którą jest globalna korporacja DaVita – dodaje Artur Janiszewski.

System jest stale udoskonalany i dopasowywany do specyficznych potrzeb firmy. Elastyczność Navireo ERP daje możliwość realizacji nawet najbardziej nietypowych wymogów, co w przypadku tego przedsiębiorstwa jest zaletą nie do przecenienia.

W stacjach dializ prowadzona jest gospodarka magazynowa. Powstają tam również dokumenty zapotrzebowania na materiały i akcesoria medyczne, niezbędne do bieżącego funkcjonowania stacji. W oparciu o nie tworzone są zamówienia do dostawców. Faktury zakupu towarów, powstałe na podstawie zamówień do dostawców, podlegają akceptacji na poziomie centrali firmy. Tam też planowana jest bieżąca polityka finansowa, do czego służą specjalnie zaprojektowane dokumenty rezerw środków pieniężnych.

Wdrożenie Navireo ERP w DaVita zrealizowała firma Tespin. System pracuje w oparciu o centralną platformę serwerową, na systemie Microsoft Windows Server. Składa się ona z wydzielonego serwera bazy danych, na którym funkcjonuje Microsoft SQL Server 2014 Standard oraz serwera aplikacji, który za pośrednictwem VPN oraz środowiska Citrix udostępnia Navireo użytkownikom w stacjach dializ, w centrali firmy oraz wydzielonej, zewnętrznej firmie, obsługującej podmiot w zakresie księgowości oraz kadr i płac.

DaVita sp. z o.o. jest oddziałem firmy DaVita Kidney Care, zajmującej się dializoterapią i będącej wiodącym dostawcą usług z zakresu nefrologii w Stanach Zjednoczonych. DaVita sp. z o.o. prowadzi w Polsce 50 ośrodków, w których zatrudnia blisko tysiąc pracowników. Zespół DaVita opiekuje się prawie 2,5-tysiącem pacjentów w całej Polsce.

Davita Inc., firma z listy Fortune 500®, jest spółką zarządzającą DaVita Kidney Care i DaVita Medical Group. Na dzień 31 grudnia 2017 roku DaVita Kidney Care prowadziła 237 ośrodków, zlokalizowanych w 11 krajach poza Stanami Zjednoczonymi, zatrudniając łącznie 75 tysięcy pracowników, którzy na co dzień opiekują się 1,8 milionem pacjentów.

DaVita Kidney Care jest czołowym świadczeniodawcą usług w zakresie leczenia nerkozastępczego w USA, wykonującym procedury dializy u chorych ze schyłkową niewydolnością nerek. Od ponad dekady DaVita osiąga najlepsze wyniki w niemal każdej kategorii, w porównaniu do średnich w Stanach Zjednoczonych. Dzięki licznym oddziałom na całym świecie, DaVita skutecznie realizuje swoją misję oraz wizję zbudowania najlepszej i niespotykanej dotąd na świecie firmy opieki zdrowotnej.

Navireo to system klasy ERP adresowany do firm z sektora MŚP stawiających wysokie wymagania aplikacjom do zarządzania przedsiębiorstwem. System można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. Pomimo bogatej funkcjonalności pozostaje przyjazny i intuicyjny w obsłudze. Rozbudowa Navireo jest bardzo prosta. Dzięki dostarczonej wraz z systemem bibliotece programistycznej możliwe jest stworzenie rozwiązań spełniających nawet bardzo nietypowe wymagania klienta. Modułowa budowa sprawia, że nie ma konieczności wdrażania całego systemu. Więcej informacji: www.navireo.pl

InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał blisko 700 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych. Najbardziej popularne systemy Insertu to: Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo, Gratyfikant nexo, Gestor nexo, systemy linii InsERT GT oraz ERP Navireo. www.insert.com.pl

Załą…czniki dostą™pne są… bezpłatnie dla zarejestrowanych rzeczników, dziennikarzy i wydawców mediów (portale, wortale, blogi, fora, prasa, radio, TV) oraz Internautów niezalogowanych, o ile rzecznik prasowy, agencja PR lub biuro prasowe nie zaznaczyli inaczej.
Nie masz konta? Zarejestruj się!

PDF 1IMG 3

KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 19 + 12:


 

O AUTORZE
  
InsERT
www.insert.com.pl

Firma

InsERT
Biuro prasowe
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
InsERT ustanawia nowy rekord  – 700 tysięcy sprzedanych licencji systemów dla MŚPInsERT ustanawia nowy rekord – 700 tysięcy sprzedanych licencji systemów dla MŚP
Odpowiedni system wspiera biznes podczas zmian w prawieOdpowiedni system wspiera biznes podczas zmian w prawie
Navireo ERP wzmacnia branżę medycznąNavireo ERP wzmacnia branżę medyczną
Navireo ERP filarem usług ING KsięgowośćNavireo ERP filarem usług ING Księgowość
Podzielona płatność  – czy efekt śnieżnej kuli wciągnie małych przedsiębiorców?Podzielona płatność – czy efekt śnieżnej kuli wciągnie małych przedsiębiorców?
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
CABP nagrodzony za troskę o pracowników
 
Odpowiedni system wspiera biznes podczas zmian w prawie
 
Navireo ERP wzmacnia branżę medyczną
 
Navireo ERP filarem usług ING Księgowość
 
Podzielona płatność – czy efekt śnieżnej kuli wciągnie małych przedsiębiorców?