Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Niedziela, 24 października 2021
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (47935)
AGD (207)
Biznes (5046)
Budownictwo (2140)
Dom (1539)
Dziecko (1256)
Edukacja (1830)
Elektronika (983)
Film (121)
Finanse (1830)
Internet (3054)
Komputery (2529)
Książki (216)
Kulinaria (990)
Kultura i sztuka (1226)
Media (616)
Moda i Styl (1005)
Motoryzacja (1171)
Muzyka (270)
Nieruchomości (1012)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2512)
Polityka (370)
Praca i kariera (993)
Prawo (940)
Reklama i PR (979)
RTV (196)
Sport (841)
Telekomunikacja (528)
Turystyka (1202)
Transport (515)
Uroda (513)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1704)
Zwierzęta (83)
Życie (1425)
Inne (2678)
Dolnośląskie (242)
Kujawsko-pomorskie (1187)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1624)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (395)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (102)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

Remedia


W Piekarni, W Cukierni


BIOERD


LodzDeLuxe


Sportowa Historia.PL


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Certyfikat Direct.money.pl dla Konta Biznes w Credit Agricole
Dodano: 20.08.2021, godzina: 15:22
Certyfikat Direct.money.pl dla Konta Biznes w Credit Agricole
Konto Biznes banku Credit Agricole zostało wyróżniony certyfikatem jakości przyznawanym przez portal Money.pl. Nagroda przyznawana jest dla produktów finansowych, które charakteryzują się przejrzystymi warunkami, niskimi kosztami oraz dodatkowymi korzyściami dla klienta.

- Prowadzenie firmy wymaga od przedsiębiorców dużej elastyczności, szczególnie w czasie pandemii. Dlatego powinni oni szukać takich rozwiązań, które będą im to zadanie ułatwiać. Jednym ze skutecznych narzędzi pomagających w prowadzeniu biznesu, jest dobre konto firmowe. Warto wybrać takie, które będzie darmowe i jednocześnie pozwoli zarobić. Kryteria te spełnia konto firmowe Credit Agricole, które postanowiliśmy wyróżnić naszym Certyfikatem Direct.money.pl. – uzasadnia Dagmara Sudoł, analityczka portalu Money.pl.

Konta Biznes w banku Credit Agricole to rodzina trzech rachunków firmowych dostosowanych do potrzeb przedsiębiorców. Konto Solista Biznes przeznaczone jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, natomiast konta Sonata Biznes i Symfonia Biznes przeznaczone są dla małych i średnich firm. Wszystkie pakiety Konta Biznes wyposażone są w szereg udogodnień ułatwiających zarządzanie finansami: nowoczesny e-bank, aplikację mobilną CA24 Mobile do zarządzania kontem firmowym, płatnościami, oszczędnościami i kredytami, a także płatności mobilne Google Pay i Apple Pay, a także Fitbit Pay i Garmin Pay.  

Przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą oraz rolnicy indywidualni mogą otworzyć rachunek  firmowy całkowicie zdalnie, przy użyciu aplikacji mobilnej CA24 Otwórz Konto Biznes. Rozwiązanie to jest dostępne dla przedsiębiorców i rolników posiadających aktualne dane w bazach rejestrowych CEIDG i GUS. Do uruchomienia konta wystarczy urządzenie mobilne z aparatem, dowód osobisty i połączenie z Internetem. Bank wykorzystuje technologię umożliwiającą potwierdzenie tożsamości użytkownika za pomocą biometrii twarzy oraz weryfikację autentyczności dowodu osobistego.

- Możliwość otwarcia konta biznesowego zdalnie, bez obowiązku wizyty w oddziale, to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. To także korzystanie z możliwości, jakie daje świetnie rozwijający się rynek nowych technologii. Biometria, którą stosujemy, nie tylko przyśpiesza procesy, ale jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo dostępu do naszych usług - mówi Vinodh Rajamoney, dyrektor Departamentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Agrobiznesu w banku Credit Agricole.

Klienci, którzy do 30 września zdecydują się na założenie rachunku przez aplikację, mogą skorzystać ze specjalnej promocji i zyskać nawet 1700 zł w gotówce. W ramach promocji bank oferuje: 1) zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku bieżącego na 12 miesięcy; 2) zwolnienie z opłaty za przelewy Elixir (w tym do ZUS/US oraz Split Payment) zlecone w CA24 eBank i CA24 Mobile w ciągu 12 miesięcy od kolejnego miesiąca po dniu otwarcia konta; 3) mają możliwość otrzymania premii:

200 zł – za otwarcie konta za pośrednictwem aplikacji CA24 Otwórz Konto Biznes i zapewnienie miesięcznych wpływów w wysokości 3000 zł przez minimum pół roku;

500 zł – jeżeli przez min. 6 miesięcy od daty założenia Konto Biznes będą wykonywane płatności kartą na kwotę 300 zł oraz zapewnione regularne wpływy w wysokości co najmniej 3000 zł miesięcznie;

500 zł – za zawarcie umowy kredytu na sfinansowanie działalności gospodarczej, w ciągu 6 miesięcy od założenia konta (Kredyt Inwestycyjny, Kredyt w Koncie Biznes (Overdraft) lub Pożyczka Biznes (kredyt obrotowy));

500 zł – za zawarcie umowy o terminal płatniczy POS, w ciągu 2 miesięcy od założenia konta, i zapewnienie min. 500 zł wpływów z terminala na Konto Biznes, co miesiąc przez min. 3 miesiące.

Promocja „Konto Biznes za 0 zł z premią do 1 700 zł” dotyczy również rolników i przedsiębiorców rolnych.

Z promocji mogą skorzystać także klienci, którzy już mają Konto Biznes w Credit Agricole. Takie osoby mogą otrzymać premię za wyrażenie zgody na otrzymywanie ofert marketingowych i podpisanie dokumentu „Potwierdzenie przystąpienia do promocji”. Premie w tym przypadku są przyznawane klientom za zawarcie umowy kredytu, za zawarcie umowy o terminal POS. Szczegółowe informacje, w tym warianty i warunki wypłaty premii opisane są w Regulaminie promocji. Szczegóły oferty oraz tabela opłat i prowizji dostępne są na www.credit-agricole.pl/firmy.

Obejrzyj film o korzyściach z otwierania firmowego konta przez Internet:

www.youtube.com/watch?v=U17XvPVFRkw   


KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 2 + 18:


 

O AUTORZE
  
Credit Agricole
www.credit-agricole.pl

Firma

Przemyslaw Przybylski
Rzecznik
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Credit Agricole: Polacy oszczędzają mniej niż w czasie pandemiiCredit Agricole: Polacy oszczędzają mniej niż w czasie pandemii
Do 150 zł premii dla studentów od Credit AgricoleDo 150 zł premii dla studentów od Credit Agricole
Kredyt gotówkowy bez prowizji i konto z kieszonkowym 50 zł na dobry początek roku szkolnego od...Kredyt gotówkowy bez prowizji i konto z kieszonkowym 50 zł na dobry początek roku szkolnego od...
Credit Agricole zaprasza na festiwal „Brave Kids pod wrocławskim niebem” już w ten weekend.Credit Agricole zaprasza na festiwal „Brave Kids pod wrocławskim niebem” już w ten weekend.
Nowości w aplikacji mobilnej CA24 Otwórz KontoNowości w aplikacji mobilnej CA24 Otwórz Konto
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Credit Agricole: Polacy oszczędzają mniej niż w czasie pandemii
 
Do 150 zł premii dla studentów od Credit Agricole
 
Kredyt gotówkowy bez prowizji i konto z kieszonkowym 50 zł na dobry początek roku szkolnego od...
 
Credit Agricole zaprasza na festiwal „Brave Kids pod wrocławskim niebem” już w ten weekend.
 
Własna firma ze wsparciem z urzędu pracy