Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Czwartek, 28 stycznia 2021
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (47625)
AGD (207)
Biznes (4997)
Budownictwo (2138)
Dom (1538)
Dziecko (1250)
Edukacja (1823)
Elektronika (975)
Film (119)
Finanse (1795)
Internet (3002)
Komputery (2491)
Książki (216)
Kulinaria (990)
Kultura i sztuka (1223)
Media (616)
Moda i Styl (1004)
Motoryzacja (1169)
Muzyka (267)
Nieruchomości (1011)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2465)
Polityka (370)
Praca i kariera (985)
Prawo (933)
Reklama i PR (979)
RTV (196)
Sport (840)
Telekomunikacja (528)
Turystyka (1199)
Transport (515)
Uroda (513)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1697)
Zwierzęta (83)
Życie (1406)
Inne (2671)
Dolnośląskie (242)
Kujawsko-pomorskie (1187)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1624)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (395)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (101)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

Dobre Media


Fakt


ARTSMART Izabela Żylińska


4budowlani


Polskapresse


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Inca Play – podsumowanie roku 2012
Dodano: 29.01.2013, godzina: 14:58
Inca Play – podsumowanie roku 2012
Tradycyjnie już dla Inca Play rok 2012 upłynął pod znakiem dziecięcych uśmiechów i beztroskiej, rodzinnej rozrywki. Było wiele okazji do szalonej zabawy, a przeprowadzony pod koniec lata remont uczynił Plac Zabaw jeszcze bardziej przyjaznym miejscem dla dzieci i ich rodziców.

W ubiegłym roku zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszyły się imprezy urodzinowe dla najmłodszych oraz nowe atrakcje na Placu Zabaw, nie zabrakło także chętnych na ferie z Inca Play i atrakcje przygotowane z okazji akcji „Lato w mieście”. Liczne prace wpłynęły na konkursy „Mój Zimowy Album”, „Ogród moich marzeń” czy „Inca Play za 10 lat”. Plac Zabaw przeszedł też solidny remont, podczas którego m.in. odnowiono toalety dla chłopców i dziewczynek oraz pokój matki z dzieckiem. Wszelkie sprzęty w tych pomieszczeniach zostały przystosowane do wzrostu dzieci, umożliwiając im samodzielność. Toaleta chłopców stała się boiskiem piłkarskim z umywalkami w kształcie piłek footballowych, a łazienka dziewczynek zamieniła się w podwodny świat pełen delfinów i syren. Całkowicie odmieniona została również strefa malucha, której pojawiły się nowe atrakcje takie jak mini rollercoaster, tunel gąsienica, jeździki, piłki do skakania i miękkie siedziska. Z myślą o bezpieczeństwie małych gości, podłoga w tej strefie została wymieniona na miękką, amortyzującą upadki. Nieopodal strefy malucha stanęła trampolina.

Jak co roku Inca Play zorganizowała pod fontanną Centrum Handlowego imprezę pod hasłem „Moje bezpieczne wakacje”. W kilkugodzinnym programie scenicznym uczestniczyli ratownicy medyczni, straż miejska, przedstawiciele Komendy Stołecznej Policji. Dzieci nauczyły się, jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej, opatrywać rany i wystrzegać się wakacyjnych niebezpieczeństw.

Animatorki co miesiąc przygotowywały nowe atrakcje. W kolejne weekendy stycznia plac zabaw przemieniał się kolejno w wioskę smerfów i gumisiowy las. Podczas karnawału w Blue City pojawiły się Incowe kąciki malowania buziek i piękności. W lutym każdy mały gość mógł na chwilę przenieść się na tropikalną wyspę i zapomnieć o szczypiącym mrozie. Klimat Hawajskiej plaży, egzotyczne smakołyki i energiczne zabawy sprawiły, że nikt nie myślał o prószącym na zewnątrz śniegu. W marcu dzieciaki mogły wziąć udział w Incowym turnieju łamigłówek albo przyłączyć się do Klubu Incowca, który nauczył wszystkich swoich uczestników wielu przydatnych i ciekawych rzeczy, a przy tym zapewnił im masę dobrej zabawy przy odrobinie zdrowej rywalizacji i gry zespołowej. Kwiecień w Inca Play upłynął pod znakiem poszukiwania pirackiego skarbu i wizyty morskich korsarzy. Przy współpracy z teatrem Czarodziej Plac Zabaw zorganizował też pod fontanną przedstawienie kukiełkowe zatytułowane  „Złota Kaczka”. W maju spełniły się marzenia wszystkich, którzy kiedykolwiek pragnęli przenieść się w czasie do bajkowej krainy księżniczek i rycerzy. Pod koniec miesiąca odbyły się huczne obchody Dnia Matki, a na początku czerwca – Dnia Dziecka. Inca Play wsparła również imprezy organizowane z okazji Dnia Dziecka przez Burmistrza Dzielnicy Ochoty oraz Warszawskie ZOO. Lipiec dostarczył też wiele niezapomnianych emocji miłośnikom zwierząt. Małe ZOO umożliwiło wszystkim gościom Inca Play przemianę w ulubionego zwierzaka i odkrycie wielu ciekawostek ze świata przyrody. W sierpniu, we współpracy z Domem Kultury Śródmieście, Inca Play wzięła udział w cyklicznej imprezie kulturalno-artystycznej ArtPark. W każde niedzielne popołudnie animatorki Inca Play umilały zabawami i konkursami czas zarówno dzieci jak i rodziców. Nie zabrakło kącika plastycznego i malowania buziek. We wrześniu Inca Play postanowiła nauczyć swoich małych gości pożytecznej sztuki kucharzenia oraz zabrać je w kosmos. Październik rozpoczął się zamianą ról między dziećmi i rodzicami. Wszyscy uczestnicy edukacyjnej zabawy mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat zawodów świata i przez chwilę poczuć się jak dorośli, a rodzice, dzięki wspólnej zabawie z pociechami, mogli na chwilę powrócić do krainy dzieciństwa. Miesiąc zakończyła impreza halloweenowa. Grudzień, jak to bywa, obfitował w imprezy mikołajkowe i spotkania świąteczne. Inca Play jak co roku zorganizowała kilka zamkniętych imprez firmowych, nie zapominając przy tym o pozostałych klientach. Przeprowadziła również świąteczną zbiórkę prezentów dla podopiecznych fundacji „Zdążyć z Pomocą” Klubu Myszki Norki. Impreza fundacji, w której udział wzięło 150 dzieci wraz z opiekunami, odbyła się na Palcu Zabaw charytatywnie. Gościem specjalnym byli: Aktorka Edyta Jungowska, która przeczytała zgromadzonym fragmenty powieści Astrid Lindgren „Pippi Pończoszanka”, oraz oczywiście Mikołaj.

Miniony rok 2012 obfitował w radość dzieci niesioną przez rodzinną rozrywkę i kreatywną zabawę. Imprezy, zarówno te na terenie lunaparku, jak i na zewnątrz oraz współpraca z fundacjami, ośrodkami kultury i samym centrum handlowym, pozwoliły na ofiarowanie dzieciom czegoś, co według pisarza Janusza Korczaka jest najważniejsze – uśmiechu.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na www.bluecity.pl

Dołącz do nas na Facebook.com:www.facebook.com/CHBlueCity


KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 3 + 6:


 

O AUTORZE
  
CH Blue City
www.bluecity.pl

Firma

Małgorzata Maier
Rzecznik
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Saksofonowy zawrót głowySaksofonowy zawrót głowy
Marzec w Inca PlayMarzec w Inca Play
Misz-Masz po raz trzeciMisz-Masz po raz trzeci
Noc Zakupów w Blue CityNoc Zakupów w Blue City
Wybory Miss Egzotica International Wybory Miss Egzotica International
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Klucz do BDO, czyli jak się odnaleźć w nowym świecie ewidencji odpadów
 
Inchcape otworzył pierwszy w Europie salon samochodowy w galerii handlowej
 
W Nowym Roku postanawiam że...
 
Opłaty za usługi wodne po nowemu
 
F-gazy: ustawa zgodna z prawem unijnym, nowe wymagania