Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Wtorek, 28 września 2021
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (47928)
AGD (207)
Biznes (5043)
Budownictwo (2140)
Dom (1539)
Dziecko (1255)
Edukacja (1830)
Elektronika (983)
Film (121)
Finanse (1828)
Internet (3054)
Komputery (2529)
Książki (216)
Kulinaria (990)
Kultura i sztuka (1226)
Media (616)
Moda i Styl (1005)
Motoryzacja (1171)
Muzyka (270)
Nieruchomości (1012)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2512)
Polityka (370)
Praca i kariera (992)
Prawo (940)
Reklama i PR (979)
RTV (196)
Sport (841)
Telekomunikacja (528)
Turystyka (1202)
Transport (515)
Uroda (513)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1704)
Zwierzęta (83)
Życie (1425)
Inne (2678)
Dolnośląskie (242)
Kujawsko-pomorskie (1187)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1624)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (395)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (102)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

Itezone


sensors


Dobre Media


Strefa.info


Medplaneta


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Konto i karta z wizerunkiem idealnym prezentem na Dzień Dziecka
Dodano: 26.05.2021, godzina: 12:06
Konto i karta z wizerunkiem idealnym prezentem na Dzień Dziecka
Credit Agricole ma propozycję dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą co kupić swojemu dziecku na Dzień Dziecka. Najmłodsi klienci mogą dostać 50 zł za otwarcie konta i kartę z ekotworzywa z wybranym wizerunkiem. Własne konto i karta to dla młodego człowieka symbol dorosłości, a dla rodzica gwarancja bezpieczeństwa i uczenie gospodarowania własnymi pieniędzmi na wczesnym etapie.

Dzień Dziecka rokrocznie obchodzimy 1 czerwca. Credit Agricole, poza poświęceniem dziecku swojego wolnego czasu, promuje też swoją ofertę produktów. Dla najmłodszych klientów bank przygotował ofertę „50 zł KieszonkoweGO”. Dzięki niej osoby w wieku 13-18 lat, które założą Konto dla Ciebie GO! otrzymają premię – kieszonkowe w wysokości 50 zł oraz kartę z wybranym przez siebie wizerunkiem za darmo. W katalogu kart znajduje się aż 180 propozycji w trzynastu kategoriach. Poza wizerunkami dla fanów sportu, motoryzacji, gier, zwierząt czy przyrody, klienci mogą też wybrać spersonalizowaną kartę ze swoją grupą krwi, znakiem zodiaku czy z ulubionym tekstem. Do oryginalnych propozycji przygotowanych z myślą o nastolatkach należą karty z napisami „Hajs”, „Kto bogatemu zabroni” czy „XD LOL”. Ponadto, co jest coraz ważniejsze dla młodych ludzi, karta wyprodukowana jest z ekotworzywa, które rozkłada się znacznie szybciej niż plastik.

Jest wiele powodów, dla których warto założyć dziecku konto w banku. Na pewno kluczowa jest wygoda, ale założenie konta może być też punktem wyjścia do poważniejszej rozmowy. Dzięki niej nastolatek dowie się więcej o finansach, produktach bankowych, a korzystając z nich doświadczy w praktyce jak one działają. Własne konto wesprze go też w nauce oszczędzania, zarządzania, a także odpowiedzialności i dyscypliny.

- Własne konto i dobrana do niego karta z wizerunkiem to świetny prezent na Dzień Dziecka, tym bardziej, że zbliżają się wakacje. Dzięki naszej ofercie nastolatek będzie miał stały i łatwy dostęp do swoich pieniędzy, może wybrać dowolną metodę płatności i odkładać nadwyżki na koncie oszczędnościowym na wymarzony cel. Własne konto to także bezpieczeństwo. Jeżeli na obozie skończą się pieniądze lub zdarzy się niespodziewany wydatek, możemy przelać je naszemu dziecku w kilka sekund. Poza tym konto to znacznie bezpieczniejsze miejsce do przechowywania pieniędzy niż portfel. Nie zapominajmy też o edukacji finansowej. A najlepiej nauczyć się odpowiedzialnego i świadomego korzystania z pieniędzy, mając do nich jak najwcześniej dostęp. – tłumaczy Marcin Jagodziński, dyrektor Departamentu Zarządzania Segmentami w Credit Agricole.

Posiadacze konta mają dostęp do aplikacji CA24 Mobile. Mogą także korzystać z płatności: Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay lub BLIK. Prowadzenie konta oraz przelewy internetowe są bezpłatne. Można też bezpłatnie wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce, a także przelewać pieniądze do swoich znajomych przelewem na telefon. Żeby skorzystać z promocji wystarczy przyjść ze swoim rodzicem do dowolnej placówki banku i założyć Konto dla Ciebie GO! razem z kartą.

Przy koncie dla młodych Credit Agricole oferuje funkcję CAsaver, która pozwala oszczędzać podczas codziennych zakupów poprzez zaokrąglanie transakcji do wartości wskazanej przez klienta. Kwota zaokrąglenia automatycznie przekazywana jest na rachunek oszczędnościowy posiadacza karty. Bank umożliwia również korzystanie z rabatów w ramach największego Klubu Rabatowego w Polsce. Klienci banku od lat korzystają z rabatów i wyjątkowych ofert w ponad 10 tys. punktów handlowo-usługowych. Wystarczy, że za zakupy zapłacą kartą płatniczą Credit Agricole. Klub Rabatowy jest największym tego rodzaju programem w Polsce.

Poza ofertą produktów dla najmłodszych klientów, Credit Agricole dba również o ich edukację finansową. Z myślą o nieco młodszych dzieciach, bank przeprowadził akcję #wyzwanieoszczędzanie dla dzieci. Wraz z Angeliką M. Talagą - ekspertką edukacji finansowej, neuropedagogiem i autorką bloga Godmother.pl przygotował cykl zajęć online i ćwiczenia, które miały wesprzeć dzieci i rodziców w nauce oszczędzania. Ekspertka doradziła dorosłym, jak i kiedy najefektywniej uczyć najmłodszych oszczędzać i opowiedziała, jakie błędy najczęściej popełniamy. Zdradziła też, co to jest „mięsień samokontroli” i jak go trenować. Dzieciom zaprezentowała prostą „teorię słoików”, a także w przystępny sposób opowiedziała o magii składanego procenta. Podczas spotkań nie zabrakło tematu motywacji i nawyków, które są kluczowe w każdym obszarze naszego życia. Nagrania wszystkich webinarów dostępne są na grupie „Wyzwanie oszczędzanie” na Facebooku oraz na kanale YouTube banku.

Oferta Credit Agricole dla rodziny, w tym informacja o Koncie dla Ciebie GO!: https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/dla-rodziny

Katalog wizerunków kart: https://www.credit-agricole.pl/katalog-wizerunkow-kart/

Grupa „Wyzwanie oszczędzanie” na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/wyzwanieoszczedzanie

Załą…czniki dostą™pne są… bezpłatnie dla zarejestrowanych rzeczników, dziennikarzy i wydawców mediów (portale, wortale, blogi, fora, prasa, radio, TV) oraz Internautów niezalogowanych, o ile rzecznik prasowy, agencja PR lub biuro prasowe nie zaznaczyli inaczej.
Nie masz konta? Zarejestruj się!

IMG 1

KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 15 + 9:


 

O AUTORZE
  
Credit Agricole
www.credit-agricole.pl

Firma

Przemyslaw Przybylski
Rzecznik
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Kredyt gotówkowy bez prowizji i konto z kieszonkowym 50 zł na dobry początek roku szkolnego od...Kredyt gotówkowy bez prowizji i konto z kieszonkowym 50 zł na dobry początek roku szkolnego od...
Credit Agricole zaprasza na festiwal „Brave Kids pod wrocławskim niebem” już w ten weekend.Credit Agricole zaprasza na festiwal „Brave Kids pod wrocławskim niebem” już w ten weekend.
Certyfikat Direct.money.pl dla Konta Biznes w Credit AgricoleCertyfikat Direct.money.pl dla Konta Biznes w Credit Agricole
Nowości w aplikacji mobilnej CA24 Otwórz KontoNowości w aplikacji mobilnej CA24 Otwórz Konto
Zagłosuj na Raport Credit AgricoleZagłosuj na Raport Credit Agricole
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Kredyt gotówkowy bez prowizji i konto z kieszonkowym 50 zł na dobry początek roku szkolnego od...
 
Credit Agricole zaprasza na festiwal „Brave Kids pod wrocławskim niebem” już w ten weekend.
 
Certyfikat Direct.money.pl dla Konta Biznes w Credit Agricole
 
Nowości w aplikacji mobilnej CA24 Otwórz Konto
 
Zagłosuj na Raport Credit Agricole