Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Wtorek, 28 września 2021
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (47928)
AGD (207)
Biznes (5043)
Budownictwo (2140)
Dom (1539)
Dziecko (1255)
Edukacja (1830)
Elektronika (983)
Film (121)
Finanse (1828)
Internet (3054)
Komputery (2529)
Książki (216)
Kulinaria (990)
Kultura i sztuka (1226)
Media (616)
Moda i Styl (1005)
Motoryzacja (1171)
Muzyka (270)
Nieruchomości (1012)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2512)
Polityka (370)
Praca i kariera (992)
Prawo (940)
Reklama i PR (979)
RTV (196)
Sport (841)
Telekomunikacja (528)
Turystyka (1202)
Transport (515)
Uroda (513)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1704)
Zwierzęta (83)
Życie (1425)
Inne (2678)
Dolnośląskie (242)
Kujawsko-pomorskie (1187)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1624)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (395)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (102)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

sensors


Real Estate Monitor


Rzecznikprasowy.pl


NBI


Radio Kraków


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Kredyt gotówkowy bez prowizji i konto z kieszonkowym 50 zł na dobry początek roku szkolnego od...
Dodano: 02.09.2021, godzina: 16:09
Kredyt gotówkowy bez prowizji i konto z kieszonkowym 50 zł na dobry początek roku szkolnego od...
Credit Agricole ma propozycję dla klientów na rozpoczęcie roku szkolnego. Rodzice mogą sfinansować zakup wyprawki kredytem gotówkowym w wysokości do 20 tysięcy zł bez prowizji. Natomiast uczniowie od 13 r. ż. mogą dostać 50 zł za otwarcie konta i kartę z ekotworzywa z wybranym wizerunkiem.

Wrzesień to dla wielu rodziców czas dużych wydatków związanych z początkiem roku szkolnego. M.in. z myślą o nich Credit Agricole przygotował nową ofertę kredytu gotówkowego, dzięki której klienci nie zapłacą prowizji. - Koszty wyprawki szkolnej wzrosły w tym roku o 10 proc. w porównaniu do ubiegłego roku, a o 40 proc, w porównaniu do czasów sprzed pandemii. Wiele rodzin, mimo wsparcia państwa, nie ma pieniędzy, aby pokryć wszystkie wydatki związane z rozpoczęciem roku – zakup podręczników, przyborów szkolnych czy nowej odzieży. Nasza nowa oferta kredytu gotówkowego z prowizją 0 proc. może być ratunkiem dla tych osób, dla których wrzesień jest dużym finansowym wyzwaniem – przekonuje Piotr Skoczek, dyrektor Departamentu Zarządzania Produktami Kredytowymi w Credit Agricole.

Nowa promocja Credit Agricole dotyczy kredytu gotówkowego do 20 tysięcy zł rozłożonego na maksymalnie 60 rat. Mogą z niej skorzystać wszyscy klienci, którzy złożą wniosek do końca listopada, a do 7 grudnia 2021 r. podpiszą umowę o kredyt. Ponadto muszą mieć lub otworzyć konto w Credit Agricole oraz nie korzystać w banku z innego produktu kredytowego. Oprocentowanie kredytu jest stałe przez cały okres trwania umowy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,23 proc.

Przy okazji promocji kredytu gotówkowego, bank zachęca też do skorzystania z oferty „50 zł KieszonkoweGO”. Dzięki niej osoby w wieku 13-18 lat, które założą Konto dla Ciebie GO! otrzymają premię – kieszonkowe w wysokości 50 zł oraz kartę z wybranym przez siebie wizerunkiem za darmo. W katalogu kart znajduje się aż 180 propozycji w trzynastu kategoriach. Poza wizerunkami dla fanów sportu, motoryzacji, gier, zwierząt czy przyrody, klienci mogą też wybrać spersonalizowaną kartę ze swoją grupą krwi, znakiem zodiaku czy z ulubionym tekstem. Do oryginalnych propozycji przygotowanych z myślą o nastolatkach należą karty z napisami „Hajs”, „Kto bogatemu zabroni” czy „XD LOL”. Ponadto, co jest coraz ważniejsze dla młodych ludzi, karta wyprodukowana jest z ekotworzywa, które rozkłada się znacznie szybciej niż plastik.

Jest wiele powodów, dla których warto założyć dziecku konto w banku. Na pewno kluczowa jest wygoda, ale założenie konta może być też punktem wyjścia do poważniejszej rozmowy. Dzięki niej nastolatek dowie się więcej o finansach, produktach bankowych, a korzystając z nich doświadczy w praktyce jak one działają. Własne konto wesprze go też w nauce oszczędzania, zarządzania, a także odpowiedzialności i dyscypliny.

- Własne konto i dobrana do niego karta z wizerunkiem to świetny, motywujący i mobilizujący prezent na początek roku szkolnego. Dzięki naszej ofercie nastolatek będzie miał stały i łatwy dostęp do swoich pieniędzy, może wybrać dowolną metodę płatności i odkładać nadwyżki na koncie oszczędnościowym na wymarzony cel. Własne konto to także bezpieczeństwo. Jeżeli na wycieczce szkolnej skończą się pieniądze lub zdarzy się niespodziewany wydatek, możemy przelać je naszemu dziecku w kilka sekund. Poza tym konto to znacznie bezpieczniejsze miejsce do przechowywania pieniędzy niż portfel. Nie zapominajmy też o edukacji finansowej. A najlepiej nauczyć się odpowiedzialnego i świadomego korzystania z pieniędzy, mając do nich jak najwcześniej dostęp. – tłumaczy Marcin Jagodziński, dyrektor Departamentu Zarządzania Segmentami w Credit Agricole.

Posiadacze konta mają dostęp do aplikacji CA24 Mobile. Mogą także korzystać z płatności: Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay lub BLIK. Prowadzenie konta oraz przelewy internetowe są bezpłatne. Można też bezpłatnie wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce, a także przelewać pieniądze do swoich znajomych przelewem na telefon. Żeby skorzystać z promocji wystarczy przyjść ze swoim rodzicem do dowolnej placówki banku i założyć Konto dla Ciebie GO! razem z kartą.

Przy koncie dla młodych Credit Agricole oferuje funkcję CAsaver, która pozwala oszczędzać podczas codziennych zakupów poprzez zaokrąglanie transakcji do wartości wskazanej przez klienta. Kwota zaokrąglenia automatycznie przekazywana jest na rachunek oszczędnościowy posiadacza karty. Bank umożliwia również korzystanie z rabatów w ramach największego Klubu Rabatowego w Polsce. Klienci banku od lat korzystają z rabatów i wyjątkowych ofert w ponad 10 tys. punktów handlowo-usługowych. Wystarczy, że za zakupy zapłacą kartą płatniczą Credit Agricole. Klub Rabatowy jest największym tego rodzaju programem w Polsce.

Informacja o Koncie dla Ciebie GO!: https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/dla-rodziny

Katalog wizerunków kart: https://www.credit-agricole.pl/katalog-wizerunkow-kart/

Załą…czniki dostą™pne są… bezpłatnie dla zarejestrowanych rzeczników, dziennikarzy i wydawców mediów (portale, wortale, blogi, fora, prasa, radio, TV) oraz Internautów niezalogowanych, o ile rzecznik prasowy, agencja PR lub biuro prasowe nie zaznaczyli inaczej.
Nie masz konta? Zarejestruj się!

IMG 1

KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 11 + 5:


 

O AUTORZE
  
Credit Agricole
www.credit-agricole.pl

Firma

Przemyslaw Przybylski
Rzecznik
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Credit Agricole zaprasza na festiwal „Brave Kids pod wrocławskim niebem” już w ten weekend.Credit Agricole zaprasza na festiwal „Brave Kids pod wrocławskim niebem” już w ten weekend.
Certyfikat Direct.money.pl dla Konta Biznes w Credit AgricoleCertyfikat Direct.money.pl dla Konta Biznes w Credit Agricole
Nowości w aplikacji mobilnej CA24 Otwórz KontoNowości w aplikacji mobilnej CA24 Otwórz Konto
Zagłosuj na Raport Credit AgricoleZagłosuj na Raport Credit Agricole
Credit Agricole nagrodzony tytułem „Ekologiczna Firma 2021”Credit Agricole nagrodzony tytułem „Ekologiczna Firma 2021”
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Credit Agricole zaprasza na festiwal „Brave Kids pod wrocławskim niebem” już w ten weekend.
 
Certyfikat Direct.money.pl dla Konta Biznes w Credit Agricole
 
Nowości w aplikacji mobilnej CA24 Otwórz Konto
 
Zagłosuj na Raport Credit Agricole
 
Credit Agricole nagrodzony tytułem „Ekologiczna Firma 2021”