Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Czwartek, 05 sierpnia 2021
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (47901)
AGD (207)
Biznes (5035)
Budownictwo (2140)
Dom (1539)
Dziecko (1254)
Edukacja (1828)
Elektronika (983)
Film (121)
Finanse (1824)
Internet (3052)
Komputery (2529)
Książki (216)
Kulinaria (990)
Kultura i sztuka (1225)
Media (616)
Moda i Styl (1004)
Motoryzacja (1171)
Muzyka (269)
Nieruchomości (1012)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2512)
Polityka (370)
Praca i kariera (991)
Prawo (939)
Reklama i PR (979)
RTV (196)
Sport (841)
Telekomunikacja (528)
Turystyka (1201)
Transport (515)
Uroda (513)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1702)
Zwierzęta (83)
Życie (1424)
Inne (2677)
Dolnośląskie (242)
Kujawsko-pomorskie (1187)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1624)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (395)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (102)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

swiatimedia


Radio RSC


turystyka.wp.pl


Magazyn Motoryzacyjny


Portfel.pl


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Pakiet Biznes Start dla przedsiębiorców w Credit Agricole
Dodano: 22.05.2019, godzina: 15:50
Pakiet Biznes Start dla przedsiębiorców w Credit Agricole
Na rynku pojawiła się pierwsza oferta pakietowa: konto firmowe, terminal płatniczy i kasa fiskalna online. Tę ostatnią będzie musiała mieć część przedsiębiorców w Polsce już od stycznia 2020 roku. Dzięki Pakietowi Biznes Start, wspólnej propozycji Credit Agricole, ELZAB i Elavon, klienci zaoszczędzą do 700 zł.

1 maja 2019 r. weszła w życie nowa ustawa dot. fiskalizacji online. Ustawa z jednej strony utrzymuje dotychczasową dotację do urządzenia fiskalnego dla nowego przedsiębiorcy, ale z drugiej strony ogranicza możliwość jej przyznania tylko do zakupu związanego z urządzeniami fiskalnymi online. W dłuższej perspektywie spodziewana jest wymiana wszystkich obecnych kas fiskalnych na urządzenia nowej generacji. Nowe kasy umożliwiają zautomatyzowane i bezpośrednie przekazywanie danych do Centralnego Repozytorium Kas prowadzonego przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej. Obowiązek posiadania kas fiskalnych online został rozłożony w czasie. Pierwszymi przedsiębiorcami, którzy do stycznia 2020 r. muszą zaopatrzyć się w to urządzenie, są właściciele warsztatów samochodowych i stacji benzynowych.

- Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, śledzimy trendy, a także zmiany przepisów, które dotyczą przedsiębiorców. Nasza oferta jest pierwszą taką propozycją na rynku. Pozwala zaoszczędzić i pieniądze, i czas. Wspólnie z ELZAB i Elavon przygotowaliśmy szybki i przyjazny proces, od otwarcia konta, przez instalację terminala i kasy – mówi Mateusz Twaróg, dyrektor Departamentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Klientów Agrobiznesowych w banku Credit Agricole.

Pakiet Biznes Start łączy trzy niezbędne narzędzia do obsługi sprzedaży: konto firmowe w Credit Agricole, terminal płatniczy Elavon i kasę fiskalną online ELZAB. Klient może wszystkie trzy produkty zamówić podczas jednej wizyty w banku. Doradca klienta biznesowego otwiera konto firmowe i przekazuje wnioski o terminal płatniczy oraz kasę fiskalną do Elavon i ELZAB.

Z pakietu skorzystać mogą przedsiębiorcy prowadzący działalność, jak i dopiero ją otwierający. Zaoszczędzą oni do 700 zł, ponieważ otrzymają bezpłatne konto firmowe (dowolny pakiet konta przez 12 miesięcy); bezpłatną dzierżawę terminala płatniczego POS w programie Polska Bezgotówkowa (przez 15 miesięcy) oraz kasę fiskalną ELZAB k10 online w promocyjnej cenie 1270 zł netto (model BT/Wifi).

- Pakiet Biznes Start już zapewnia spore oszczędności. Dodatkowa ulga przysługuje przedsiębiorcom, którzy rozpoczynając ewidencjonowanie sprzedaży zakupią kasę online lub są objęci obowiązkiem wymiany na kasę online. Mogą oni liczyć na zwrot 90 proc. ceny netto, ale nie więcej niż 700 zł, dla każdej kasy online – mówi Krzysztof Urbanowicz, prezes zarządu ELZAB.

Klienci, którzy mają kasę fiskalną, terminal i chcą wymienić te urządzenia, wspomnianą kasę ELZAB otrzymają za 1270 zł netto, a za dzierżawę terminala zapłacą jedynie 1 zł netto przez 6 miesięcy.  Natomiast przedsiębiorcy, którzy potrzebują dla swojej działalności handlowej innego modelu urządzenia rejestrującego sprzedaż, kupując je w pakiecie z kontem firmowym Credit Agricole i terminalem płatniczym, mogą liczyć na 15 proc. rabatu na inną kasę fiskalną lub 20 proc. rabatu na drukarkę fiskalną marki ELZAB. 

- Z roku na rok wzrasta liczba przedsiębiorców korzystających z terminali płatniczych i jestem pewien, że ten trend się utrzyma. W Pakiecie Biznes Start udostępniamy wszystkie terminale Elavon z technologią zbliżeniową: stacjonarne, przenośne, mobilne. Mam nadzieję, że będą dobrze służyć przedsiębiorcom– mówi Rafał Gołębiewski, dyrektor zarządzający Elavon Polska.

Załą…czniki dostą™pne są… bezpłatnie dla zarejestrowanych rzeczników, dziennikarzy i wydawców mediów (portale, wortale, blogi, fora, prasa, radio, TV) oraz Internautów niezalogowanych, o ile rzecznik prasowy, agencja PR lub biuro prasowe nie zaznaczyli inaczej.
Nie masz konta? Zarejestruj się!

IMG 1

KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 11 + 5:


 

O AUTORZE
  
Credit Agricole
www.credit-agricole.pl

Firma

Przemyslaw Przybylski
Rzecznik
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Credit Agricole otwiera placówkę bezgotówkową w PoznaniuCredit Agricole otwiera placówkę bezgotówkową w Poznaniu
Credit Aricole Bank Polska partnerem XIV Rankingu Spółdzielni MleczarskichCredit Aricole Bank Polska partnerem XIV Rankingu Spółdzielni Mleczarskich
Kredyt mieszkaniowy ze stałym oprocentowaniem przez 7 lat od Credit AgricoleKredyt mieszkaniowy ze stałym oprocentowaniem przez 7 lat od Credit Agricole
Credit Agricole otwiera kolejne placówki bezgotówkoweCredit Agricole otwiera kolejne placówki bezgotówkowe
Nowości w kartach Credit Agricole. Bank przenosi dane klientów na rewersNowości w kartach Credit Agricole. Bank przenosi dane klientów na rewers
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Credit Agricole otwiera placówkę bezgotówkową w Poznaniu
 
Credit Aricole Bank Polska partnerem XIV Rankingu Spółdzielni Mleczarskich
 
Kredyt mieszkaniowy ze stałym oprocentowaniem przez 7 lat od Credit Agricole
 
Credit Agricole otwiera kolejne placówki bezgotówkowe
 
Nowości w kartach Credit Agricole. Bank przenosi dane klientów na rewers