Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Niedziela, 20 września 2020
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (47455)
AGD (207)
Biznes (4969)
Budownictwo (2137)
Dom (1538)
Dziecko (1249)
Edukacja (1820)
Elektronika (966)
Film (119)
Finanse (1784)
Internet (2971)
Komputery (2471)
Książki (216)
Kulinaria (989)
Kultura i sztuka (1223)
Media (615)
Moda i Styl (1004)
Motoryzacja (1167)
Muzyka (267)
Nieruchomości (1011)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2435)
Polityka (369)
Praca i kariera (977)
Prawo (930)
Reklama i PR (978)
RTV (196)
Sport (840)
Telekomunikacja (526)
Turystyka (1198)
Transport (515)
Uroda (513)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1693)
Zwierzęta (83)
Życie (1397)
Inne (2668)
Dolnośląskie (242)
Kujawsko-pomorskie (1187)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1624)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (395)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (101)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

Proseed


Stein-Press


architektura.info


Student


CH&K


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Płać jednym ruchem ręki z Credit Agricole
Dodano: 29.04.2020, godzina: 10:41
Płać jednym ruchem ręki z Credit Agricole
Credit Agricole udostępnia swoim klientom płatności mobilne Fitbit Pay i Garmin Pay. Klienci banku wychodząc na zakupy, nie będą musieli już zabierać ze sobą ani portfela, ani telefonu. Aby zapłacić wystarczy zegarek lub opaska na ręce.

- Mimo stanu epidemii stale pracujemy nad wdrażaniem nowych rozwiązań przydatnych dla naszych klientów. Systemy Fitbit i Garmin ułatwiają codzienne zakupy i ograniczają ryzyko zarażenia koronawirusem, więc bardzo się cieszymy, że możemy je udostępnić właśnie teraz, w tym trudnym czasie – mówi Jędrzej Marciniak, wiceprezes zarządu Credit Agricole.

Fitbit Pay i Garmin Pay to prosty, wygodny i bezpieczny sposób płacenia w sklepach lub wypłacania gotówki z bankomatów za pomocą tzw. urządzeń ubieralnych marki Fitbit lub Garmin. Najczęściej wykorzystywane są do tego zegarki smartwatch lub opaski smartband.

W niewielkim urządzeniu noszonym na ręce zapisywany jest tzw. token, który zabezpiecza dane karty płatniczej poprzez zastąpienie ich zaszyfrowanym kodem. Płacąc w sklepie za zakupy, wystarczy wykonać prosty ruch ręką i przyłożyć urządzenie na 2-3 sekundy do terminala płatniczego. Nie trzeba mieć przy sobie ani portfela z gotówką, ani smartfona, nie jest potrzebna również karta w swojej fizycznej postaci.

Konfiguracja i uruchomienie usługi jest bardzo proste. Klienci Credit Agricole, którzy dysponują urządzeniami Fitbit lub Garmin wyposażonymi w technologie zbliżeniową (NFC), mogą dodać kartę Mastercard lub Visa, wprowadzając jej dane (m.in. numer karty, datę ważności i kod CVV2) do aplikacji w telefonie. Potrzebne jest także ustawienie 4-cyfrowego hasła do aktywacji cyfrowego portfela oraz potwierdzenie całej operacji za pomocą kodu uwierzytelniającego przesłanego na numer telefonu, używanego do usługi 3D-Secure. Hasło do aktywacji wykorzystywane jest również do zabezpieczenia zegarka przy dokonywaniu transakcji, wprowadza się je raz na 24h lub każdorazowo po zdjęciu i ponownym założeniu zegarka

Systemy Fitbit i Garmin są równie bezpieczne, jak płatności zbliżeniowe kartą. Dane karty użytkownika nigdy nie są ujawniane ani udostępniane sprzedawcom ani operatorom Fitbit/Garmin. Chronione jest również hasło wybierane przez użytkownika podczas konfiguracji urządzenia. Płatności zegarkiem lub opaską można dokonywać praktycznie w każdym miejscu, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe kartą.

Credit Agricole jest jednym z niewielu banków w Polsce, które oferują swoim klientom jednocześnie obydwa systemy płatności za pośrednictwem urządzeń ubieralnych.

- Zdecydowaliśmy się na równoczesne wdrożenie systemów Fitbit i Garmin, żeby zwiększyć wachlarz dostępnych płatności mobilnych. Operatorzy systemów oferują urządzenia w różnych segmentach cenowych, dzięki czemu nasi klienci mają większy wybór i mogą korzystać zarówno z prostszych i tańszych urządzeń, jak również tych z wyższej półki – wyjaśnia Mateusz Dziuba, dyrektor Biura Kart Kredytowych i Płatności Alternatywnych w Credit Agricole.

Załą…czniki dostą™pne są… bezpłatnie dla zarejestrowanych rzeczników, dziennikarzy i wydawców mediów (portale, wortale, blogi, fora, prasa, radio, TV) oraz Internautów niezalogowanych, o ile rzecznik prasowy, agencja PR lub biuro prasowe nie zaznaczyli inaczej.
Nie masz konta? Zarejestruj się!

IMG 1

KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 10 + 18:


 

O AUTORZE
  
Credit Agricole
www.credit-agricole.pl

Firma

Przemyslaw Przybylski
Rzecznik
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Credit Agricole partnerem konkursu animacji - Timecode Akcja AnimacjaCredit Agricole partnerem konkursu animacji - Timecode Akcja Animacja
Credit Agricole wydłuża godziny pracy placówekCredit Agricole wydłuża godziny pracy placówek
Credit Agricole nagradza klientów z kontem specjalnymi ofertami kredytu gotówkowegoCredit Agricole nagradza klientów z kontem specjalnymi ofertami kredytu gotówkowego
Credit Agricole włącza się do gry ze specjalną ofertą dla graczyCredit Agricole włącza się do gry ze specjalną ofertą dla graczy
Credit Agricole znajdzie dla ciebie czas, kiedy zechcesz – zarezerwuj wizytę przez BooksyCredit Agricole znajdzie dla ciebie czas, kiedy zechcesz – zarezerwuj wizytę przez Booksy
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Credit Agricole partnerem konkursu animacji - Timecode Akcja Animacja
 
Credit Agricole wydłuża godziny pracy placówek
 
Credit Agricole nagradza klientów z kontem specjalnymi ofertami kredytu gotówkowego
 
Credit Agricole włącza się do gry ze specjalną ofertą dla graczy
 
Credit Agricole znajdzie dla ciebie czas, kiedy zechcesz – zarezerwuj wizytę przez Booksy