Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Wtorek, 18 maja 2021
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (47814)
AGD (207)
Biznes (5018)
Budownictwo (2139)
Dom (1539)
Dziecko (1252)
Edukacja (1827)
Elektronika (981)
Film (121)
Finanse (1811)
Internet (3040)
Komputery (2520)
Książki (216)
Kulinaria (990)
Kultura i sztuka (1225)
Media (616)
Moda i Styl (1004)
Motoryzacja (1170)
Muzyka (269)
Nieruchomości (1011)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2499)
Polityka (370)
Praca i kariera (989)
Prawo (937)
Reklama i PR (979)
RTV (196)
Sport (841)
Telekomunikacja (528)
Turystyka (1200)
Transport (515)
Uroda (513)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1702)
Zwierzęta (83)
Życie (1417)
Inne (2675)
Dolnośląskie (242)
Kujawsko-pomorskie (1187)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1624)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (395)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (101)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

BIOERD


e-biznes.pl


IPM Sp. z o.o.


Podróże. Sport & Rekreacja


MotoFocus


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Przesiądź się na ArciTech
Dodano: 02.09.2014, godzina: 14:44
Przesiądź się na ArciTech
Konsumenci bardzo szybko przyzwyczajają się do rozwiązań, które ułatwiają im życie, z czasem traktując je jako standard. Oczekują tym samym, że kolejny telefon komórkowy, samochód czy mebel, będzie wyposażony w nową, jeszcze lepszą funkcjonalność. To dlatego producenci już dziś tworzą rozwiązania, które spełnią wymagania jutra. Taki jest właśnie system szuflad ArciTech firmy Hettich.

Kupując samochód, często przesiadamy się na wyższy model,

a przynajmniej decydujemy się bogatsze wyposażenie. Podobnie jest z każdym innym produktem, w tym także meblami.
- To, co niegdyś było nowością, obecnie jest standardem, a klienci wciąż czekają na więcej. Kupując kolejne meble kuchenne  z pewnością zapytają sprzedawcę o jeszcze bardziej komfortowe szuflady, które oprócz nowoczesnego design zapewniają możliwość indywidualnego zagospodarowania ich wnętrza, jeszcze bardziej stabilne i wytrzymałe prowadnice - mówi Joanna Nowak, specjalista ds. marketingu firmy Hettich Polska.

Odpowiedzią niemieckiego producenta na wyzwania przyszłości w zakresie techniki kuchennej są wprowadzone na rynek szuflady ArciTech.
Innowacją, która niezwykle podnosi komfort użytkowania ArciTech jest zgrany duet prowadnic Actro o profilu pryzmatycznym. To niespotykane dotąd na rynku rozwiązanie sprawia, że szuflada obciążona słoikami, puszkami czy teczkami z dokumentami, prowadzi się niezwykle lekko i płynnie.

- Zaobserwowaliśmy, że w ostatnich latach szuflady stają się miejscem przechowywania bardzo ciężkich produktów, dlatego nowa generacja szuflad ArciTech jest dostępna także w wersji dla obciążeń do 80 kg. Takiej mocy nie miały dotąd żadne systemy dostępne na rynku - mówi Rafał Płochow, Business Development Manager Hettich Polska.

Nawet tak ekstremalnych obciążeniach, szuflada prowadzi się niezwykle lekko, całkowicie wysuwa  i wykazuje bardzo wysoką stabilność boczną.

- Udało nam się osiągnąć takie parametry, dzięki niezwykłej precyzji dopasowania poszczególnych elementów i wprowadzenia nowatorskich rozwiązań, które pozwalają na tworzenie szerokich szuflad o niezwykle wysokiej wytrzymałości, bez użycia dodatkowych stabilizatorów, utrudniających często montaż - dodaje Rafał Płochow. 

W opracowaniu nowych rozwiązań dla firmy Hettich niezwykle przydatna okazała się opinia montażystów mebli kuchennych, którzy zauważyli, że prócz wysokiej jakości i trwałości prowadnic szuflad, niezwykle ważny jest dla nich łatwy montaż, bez konieczności wykorzystywania wielu narzędzi i dokonywania dodatkowych nawierceń w szafkach. Idealnym rozwiązaniem okazała się koncepcja jednej platformy produktowej Hettich, czyli  kompletny system  doskonale spasowanych elementów szuflady. Ich połączenie ze sobą jest niezwykle proste (przy użyciu jednego narzędzia), precyzyjne  i szybkie a także - co jest szczególnie ważne dla klienta docelowego - nie tworzy bałaganu na miejsca montażu. Ponad to, w każdej chwili można zmodyfikować szufladę, np. zastępując relingi boczne szklanymi podwyższeniami DesignSide, bez dokonywania jakichkolwiek zmiany w gotowych już meblach.

Koncepcja platformy nie tylko ułatwiła montaż, ale także usprawniła system zamawiania kompletnego systemu szuflad w hurtowni. W przypadku ArciTech możliwy jest indywidualny dobór różnej wysokości szuflad, dopasowanie boków (reling, TopSide
lub DesignSide) i wybór ciekawej kolorystyki. Mimo takiej szerokiej gamy komponentów, zamawiając system ArciTech, kupujący może skorzystać z uproszczonej opcji zamawiania, podając tylko dwa numery w zamówieniu: prowadnicę Actro (dobierając obciążenie na 40, 60 lub 80 kg) oraz komplet pozostałych elementów tworzących szufladę, oznaczonych jednym numerem magazynowym.

- Stworzenie przez Hettich  prostego systemu zamawiania szuflad ułatwia także logistykę w hurtowni oferującej  ArciTech. Dzięki bezbłędnej kompletacji unika się reklamacji, konieczności wymiany poszczególnych elementów i bałaganu na magazynie - wyjaśnia Rafał Płochow, który jest przekonany, że dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie jakości i funkcjonalności a także logistyki, ArciTech stanie się wiodącym rozwiązaniem zarówno w meblach kuchennych, łazienkowych, jak i pokojowych.

- System szuflad ArciTech to rozwiązanie niezwykle prestiżowe nie tylko ze względu na funkcjonalność, lecz także nowoczesny design, estetykę wykonania. To wszystko sprawia, że  spełni najbardziej wyszukane oczekiwania klientów - dodaje.

Bank zdjęć: www.forestor.pl/hettich


KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 7 + 14:


 

O AUTORZE
  
Hettich
www.hettich.pl

Firma

Forestor
Agencja PR
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Amortyzacja w nowym wymiarzeAmortyzacja w nowym wymiarze
Hettich rusza w Polskę z promocją systemów do drzwi przesuwnychHettich rusza w Polskę z promocją systemów do drzwi przesuwnych
Przesuwanie jest na topiePrzesuwanie jest na topie
Mania dotykania, czyli jak kultura obrazkowa schodzi na boczny torMania dotykania, czyli jak kultura obrazkowa schodzi na boczny tor
Pamiątka z wakacji? Wnętrzarskie inspiracje!Pamiątka z wakacji? Wnętrzarskie inspiracje!
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Ogólnopolski dystrybutor dywanów rozwija biznes dzięki ERP Navireo
 
Dobre meble… muszą mieć swoją cenę
 
Meble klasyczne - zmierzch czy… renesans?
 
Jak sobie klient zażyczył
 
Mój styl jest vintage