Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Czwartek, 21 stycznia 2021
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (47616)
AGD (207)
Biznes (4995)
Budownictwo (2138)
Dom (1538)
Dziecko (1250)
Edukacja (1823)
Elektronika (974)
Film (119)
Finanse (1795)
Internet (3001)
Komputery (2489)
Książki (216)
Kulinaria (990)
Kultura i sztuka (1223)
Media (616)
Moda i Styl (1004)
Motoryzacja (1169)
Muzyka (267)
Nieruchomości (1011)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2462)
Polityka (370)
Praca i kariera (985)
Prawo (933)
Reklama i PR (979)
RTV (196)
Sport (840)
Telekomunikacja (528)
Turystyka (1199)
Transport (515)
Uroda (513)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1697)
Zwierzęta (83)
Życie (1406)
Inne (2671)
Dolnośląskie (242)
Kujawsko-pomorskie (1187)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1624)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (395)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (101)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

Nasz Tydzień Fakty


Kurier Brzeski


Cyfrowa Polska


BIOERD


Redakcja "Zieleni Miejskiej"


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Check Point SecureAcademy - szkoła cyber-obrońców również w Polsce!
Dodano: 05.03.2020, godzina: 13:04
Check Point SecureAcademy - szkoła cyber-obrońców również w Polsce!
Studenci Instytutu Sieci Teleinformatycznych na Wydziale Informatyki i Telekomunikacji Politechniki Poznańskiej znajdą się w grupie specjalistów, którzy będą edukowani według standardów nowatorskiego programu Check Point. Poznańska uczelnia stanie się 100-tną placówka edukacyjną w 40 państwach na świecie, gdzie izraelska firma Check Point otwiera swoją Akademię.

SecureAcademy oferuje zaawansowany program akademicki dla instytucji szkolnictwa wyższego, promujący wśród studentów naukowe i zawodowe możliwości rozwoju w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego.

- Kursy SecureAcademy są obecnie dostępne są na 100 uniwersytetach w 40 krajach i pomagają kształcić cyberekspertów. Naszym nadrzędnym celem jest poszerzanie umiejętności cybernetycznych polskich ekspertów. Ostatnie badania pokazują bowiem, że liczba potencjalnych wakatów dla specjalistów bezpieczeństwa cybernetycznego na całym świecie wynosi ponad 4 miliony, w porównaniu z 2,93 mln w zeszłym roku - podkreśla Wojciech Głażewski, dyrektor Check Point w Polsce.

Program SecureAcademy wprowadza studentów w koncepcje bezpieczeństwa cybernetycznego, takie jak identyfikacja i rozwiązywanie zagrożeń bezpieczeństwa, a także daje możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w zakresie wiodących rozwiązań bezpieczeństwa.  Ukończenie kursu daje studentom uznane w branży certyfikaty, potwierdzające ich umiejętności w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego.

Check Point oferuje swoim partnerom całkowicie bezpłatne oprogramowanie szkoleniowe, certyfikację instruktorów, licencje na oprogramowanie i wsparcie marketingowe. Co więcej, studenci, którzy zdadzą egzamin certyfikacyjny, otrzymają możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej w globalnych biurach Check Pointa lub w sieci ponad 5000 stowarzyszonych organizacja.

- Sukces programu wyraźnie pokazuje wartość, jaką zarówno studenci, jak i wiodące instytucje edukacyjne wiążą z SecureAcademy, która pomaga wyposażyć kolejne pokolenie cyber-obrońców w umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w branży - powiedział Shay Solomon, dyrektor ds. usługi edukacyjne, Check Point Software Technologies.

- Luka w umiejętnościach w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego jest duża i wciąż się powiększa, więc inicjatywy takie jak SecureAcademy będą miały kluczowe znaczenie dla przyciągnięcia i zaangażowania studentów, aby pomóc ją wypełnić. Oferując szereg możliwości formalnego uczenia się i rozwoju zawodowego, możemy zapewnić studentom głębsze zrozumienie branży i szybką ścieżkę do zatrudnienia.

W ramach zaangażowania Check Pointa w rozwój następnej generacji specjalistów ds. bezpieczeństwa cybernetycznego firma oferuje także nowe, bezpłatne 4,5-godzinne szkolenia techniczne online za pośrednictwem Cybrary.it, dostawcy Massive Open Online Course (MOOC). Szkolenia Check Pointa obejmują panele zagrożenia bezpieczeństwa cybernetycznego i zarządzanie bezpieczeństwem. Kolejne bezpłatne moduły szkoleniowe dostępne będą jeszcze w tym roku, obejmując bezpieczeństwo w chmurze, bezpieczeństwo IoT, bezpieczeństwo mobilne i zapobieganie zagrożeniom. Check Point zaoferował również treningi w zakresie Cyber-Range CloudGuard. Zapewniają one szkolenia w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego w symulowanych środowiskach za pośrednictwem platformy chmurowej Cyber Range.  

Załą…czniki dostą™pne są… bezpłatnie dla zarejestrowanych rzeczników, dziennikarzy i wydawców mediów (portale, wortale, blogi, fora, prasa, radio, TV) oraz Internautów niezalogowanych, o ile rzecznik prasowy, agencja PR lub biuro prasowe nie zaznaczyli inaczej.
Nie masz konta? Zarejestruj się!

IMG 1

KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 16 + 3:


 

O AUTORZE
  
Bellini Capital
www.bellini-capital.pl

Firma

Bellini-Capital
Agencja PR
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
BRNX hitem PGS - blisko milion puszek sprzedanych!BRNX hitem PGS - blisko milion puszek sprzedanych!
PGS otwiera e-sklep sieci Top MarketPGS otwiera e-sklep sieci Top Market
Sprzedaż samochodów online z Carsalon.pl szansą dla branży motoryzacyjnejSprzedaż samochodów online z Carsalon.pl szansą dla branży motoryzacyjnej
Hakerzy chcą wykorzystać tarcze antykryzysowe by pozyskać nowe ofiary!Hakerzy chcą wykorzystać tarcze antykryzysowe by pozyskać nowe ofiary!
Polacy masowo korzystają z kart płatniczych i płatności online. Hakerzy tylko na to czekają.Polacy masowo korzystają z kart płatniczych i płatności online. Hakerzy tylko na to czekają.
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Hakerzy chcą wykorzystać tarcze antykryzysowe by pozyskać nowe ofiary!
 
Polacy masowo korzystają z kart płatniczych i płatności online. Hakerzy tylko na to czekają.
 
ROKSANA WĘGIEL oraz ST.RIGHT z muzyczną kolekcją Earphones by Roxie
 
Ochrona MŚP
 
Zaskakujące podobieństwa między cyberzagrożeniem a hazardem