Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Czwartek, 26 listopada 2020
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (47553)
AGD (207)
Biznes (4986)
Budownictwo (2138)
Dom (1538)
Dziecko (1249)
Edukacja (1822)
Elektronika (971)
Film (119)
Finanse (1793)
Internet (2990)
Komputery (2480)
Książki (216)
Kulinaria (990)
Kultura i sztuka (1223)
Media (616)
Moda i Styl (1004)
Motoryzacja (1168)
Muzyka (267)
Nieruchomości (1011)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2450)
Polityka (370)
Praca i kariera (983)
Prawo (930)
Reklama i PR (979)
RTV (196)
Sport (840)
Telekomunikacja (527)
Turystyka (1198)
Transport (515)
Uroda (513)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1695)
Zwierzęta (83)
Życie (1403)
Inne (2669)
Dolnośląskie (242)
Kujawsko-pomorskie (1187)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1624)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (395)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (101)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

LodzDeLuxe


DGP


PPE [email protected]


IAR


architektura.info


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

GSU z ofertą ubezpieczeniową dla najmłodszych
Dodano: 22.07.2019, godzina: 13:31
GSU z ofertą ubezpieczeniową dla najmłodszych
GSU we współpracy z Europ Assistance Polska przygotowało nowy produkt, skierowany do najmłodszych klientów. Edupolisa.pl to oferta, która oprócz standardowej ochrony Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) obejmuje także wsparcie w przypadku NW i nagłego zachorowania, ochronę dziecka w sieci, a także organizację atrakcji dla dziecka i wsparcie rodzica.

GSU we współpracy z Europ Assistance Polska przygotowało nowy produkt, skierowany do najmłodszych klientów. Edupolisa.pl to oferta, która oprócz standardowej ochrony Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) obejmuje także wsparcie w przypadku NW i nagłego zachorowania, ochronę dziecka w sieci, a także organizację atrakcji dla dziecka i wsparcie rodzica.

Dzieci i młodzież już wkrótce wrócą do szkół i przedszkoli. Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego warto pomyśleć o ich bezpieczeństwie i wyposażyć dziecko w polisę NNW. Ubezpieczenie edupolisa.pl zostało przygotowane w taki sposób, aby dostosować ochronę do potrzeb i oczekiwań rodziców, niezależnie od tego, czy dziecko uczęszcza do żłobka, przedszkola, czy szkoły. Ubezpieczenie chroni dziecko na każdym etapie edukacji, a także podczas dodatkowej aktywności.

Szkolny alfabet ubezpieczeniowy

Ubezpieczenie NNW w wersji podstawowej przewiduje ochronę życia i zdrowia dziecka w wieku od
5 miesiąca do 21 roku życia na terenie całego świata. Polisa dostępna jest w kilku wariantach, dzięki czemu rodzice mogą sami zdecydować, na jaką sumę ubezpieczeniową nabędą ochronę dla swojego dziecka. W ramach pakietu podstawowego zabezpieczone są również zdarzania, które mają związek z uprawianiem sportów wyczynowych, zarówno w placówce oświatowej, jak i poza nią.

A jak Assistance

Dodatkowo, poza wypłatą świadczeń finansowych oferta obejmuje szeroki zakres świadczeń assistance, w sytuacji nieszczęśliwego wypadku czy nagłego zachorowania. Obok organizacji wizyty lekarza czy pielęgniarki oraz przewozu dziecka do placówki medycznej, ubezpieczenie zapewni również konsultacje psychologiem, a także opiekę nad dzieckiem w domu. Rodzice będą mogli skorzystać również z dodatkowych korepetycji czy zwrotu kosztów wycieczki, gdy dziecko z powodu NW lub w wyniku nagłego zachorowania nie może chodzić do szkoły, czy uczestniczyć w wyjeździe szkolnym. Co ciekawe polisa przyda się również w sytuacji, gdy zaplanowana wcześniej impreza urodzinowa nie mogła się odbyć z powodu pobytu dziecka w szpitalu. W takiej sytuacji, w ramach ubezpieczenia możliwe będzie zorganizowanie i pokrycie kosztów nowej imprezy urodzinowej.

B jak bezpieczny Internet

W dzisiejszych czasach duża część naszego życia odbywa się w rzeczywistości online. Niestety świadomość zagrożeń, jakie mogą pojawić się w wirtualnym świecie, jest ciągle niewystarczająca. Większość dorosłych osób ma mylne przekonanie, że w sieci jest bezpieczna. Tym bardziej warto podkreślić, na jak duże zagrożenie narażone są dzieci. Dlatego to właśnie na rodzicach spoczywa dbanie o to, by w bezpieczny sposób korzystały z internetu. Edupolisa.pl zapewnia odpowiednie wsparcie m.in. przy założeniu blokady rodzicielskiej, przeprowadzeniu monitoringu sieci i usunięciu oraz zatrzymaniu rozprzestrzeniania się publikacji na temat dziecka w Internecie, a także organizacji wizyty dziecka u psychologa.

C jak Concierge

Podstawowy pakiet ubezpieczenia zawiera również usługę Concierge, dzięki której na życzenie rodziców zespół ekspertów pomoże w organizacji biletów na koncerty i imprezy, wesprze w zakupie i dostarczeniu zabawek, gier, książek czy zorganizuje kinderbal. Bez ograniczeń rodzice mogą korzystać także z dedykowanej infolinii, która poza udzielaniem wielu cennych informacji, wesprze rodzica w temacie zdrowego odżywiania dzieci.

R jak Rehabilitacja

Często konsekwencją wypadków jest konieczność podjęcia procesu rehabilitacji, który bywa długotrwały i kosztowny. Odpowiednia polisa wesprze rodziców również w takiej sytuacji. Pakiet dostępny w ramach edupolisa.pl pozwoli na zorganizowanie i pokrycie kosztów wizyty fizjoterapeuty w miejscu zamieszkania lub transportu i wizyty dziecka w najbliższej placówce rehabilitacyjnej. Dodatkowo rodzice mogą skorzystać z infolinii rehabilitacyjnej, a także z organizacji drobnego sprzętu rehabilitacyjnego. Często wypłata świadczenia pieniężnego nie do końca jest pomocna, ponieważ i tak nie wiemy, do którego ośrodka rehabilitacyjnego się udać lub czy ułożony plan rehabilitacji jest dla dziecka na pewno odpowiedni. Opieka i pomoc dedykowanego opiekuna rehabilitacji zdejmuje z nas ciężar samodzielnych poszukiwań ośrodka, umawiania się na wizyty, a w pełnej wersji również pokryje koszty rehabilitacji – mówi Urszula Szwarc, Zastępca Dyrektora Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska.

Ś jak świadczenia dodatkowe

Klienci mogą skorzystać także z dodatkowych świadczeń, które można dokupić do pakietu podstawowego. W ramach fakultatywnego pakietu świadczeń znajduje się druga opinia medyczna, w tym tele lub wideokonsultacja z lekrzem, druga opinia medyczna krajowa, czy uzupełniająca opinia ośrodka referencyjnego. Ponadto rodzice mogą rozszerzyć zakres ochrony o świadczenia assistance na wypadek ukąszenia dziecka przez kleszcza, w tym organizacja i pokrycie kosztów wizyty u lekarza i refundacja kosztów antybiotykoterapii.


KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 3 + 4:


 

O AUTORZE
  
Europ Assistance Polska
www.europ-assistance.pl

Firma

Europ Assistance Polska
Biuro prasowe
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Europ Assistance z “Tarczą Epidemiczną Plus”Europ Assistance z “Tarczą Epidemiczną Plus”
Asystent kierowcy dla klientów Santander LeasingAsystent kierowcy dla klientów Santander Leasing
Europ Assistance Polska wspólnie z Santander Aviva Europ Assistance Polska wspólnie z Santander Aviva
GSU Ubezpieczenia z Maxi TarcząGSU Ubezpieczenia z Maxi Tarczą
Wracają wyjazdy zagraniczne. Jak przygotować się na bezpieczne podróżowanie.Wracają wyjazdy zagraniczne. Jak przygotować się na bezpieczne podróżowanie.
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Rower na raty z ubezpieczeniem od kradzieży gratis. Wspólna oferta Credit Agricole i LINK4
 
Check Point SecureAcademy - szkoła cyber-obrońców również w Polsce!
 
Czas przed ekranem niepokojąco wysoki dla dzieci poniżej 3 lat. Co mogą zrobić rodzice?
 
ROKSANA WĘGIEL oraz ST.RIGHT z muzyczną kolekcją Earphones by Roxie
 
Bank Credit Agricole oferuje Pakiet na Wypadki dla ochrony dziecka