Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Czwartek, 28 maja 2020
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (47260)
AGD (207)
Biznes (4948)
Budownictwo (2137)
Dom (1538)
Dziecko (1247)
Edukacja (1812)
Elektronika (962)
Film (118)
Finanse (1771)
Internet (2933)
Komputery (2437)
Książki (216)
Kulinaria (989)
Kultura i sztuka (1222)
Media (614)
Moda i Styl (1004)
Motoryzacja (1161)
Muzyka (267)
Nieruchomości (1010)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2400)
Polityka (369)
Praca i kariera (976)
Prawo (927)
Reklama i PR (976)
RTV (196)
Sport (838)
Telekomunikacja (525)
Turystyka (1194)
Transport (514)
Uroda (513)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1689)
Zwierzęta (83)
Życie (1388)
Inne (2665)
Dolnośląskie (242)
Kujawsko-pomorskie (1187)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1624)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (395)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (101)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

AutoRok


itwtransporcie


GF


Tygrysy Biznesu


Tydzień+


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

PGS otwiera e-sklep sieci Top Market
Dodano: 13.05.2020, godzina: 13:40
PGS otwiera e-sklep sieci Top Market
Koronawirus wymusza zmiany nie tylko w naszym życiu, ale w biznesie. Polska Grupa Supermarketów (PGS), znana głównie z marki Top Market, przekonała się o tym najlepiej. Po tym, jak znacząco zmieniła asortyment sklepów i uzyskała wzrost przychodów o 25 proc. teraz modernizuje filar sprzedaży e-Commerce. Sklep online ma zabezpieczyć sieć ponad 600 placówek przed kolejnymi falami...

Projekt PGS e-commerce ma być drugim, istotnym strumieniem przychodów firmy, skupiającej ponad 600 placówek na terenie kraju. Istotnym elementem strategii wzrostu przychodów będzie poszerzanie portfela produktów marki własnej. Wkrótce, obok żywności na półki trafi piwo, wino oraz wyroby mięsne marki Spiżarnia Dworska.

- Gdy w marcu pandemia Covid-19 nawiedziła Polskę, Grupa zareagowała ekspresowo starając się dostosować asortyment do bieżących potrzeb klientów. Po miesiącu od wybuchu epidemii w Polsce rekordy odnotowywały kategorie chemii gospodarczej, produktów sypkich oraz z długą datą przydatności do spożycia – podkreśla Michał Sadecki, prezes PGS.

Koronawirus wymusił przyspieszenie prac nad modernizacją platformy e-commerce. Jest to wspólna platforma online, która skupia ofertę wielu prywatnych przedsiębiorców zrzeszonych w sieci. Po wybraniu sklepu docelowego, klient (dokonując zakupów) będzie miał możliwość wybrać odbiór osobisty produktów lub doręczenie pod wskazane miejsce w czasie do dwóch godzin, co w dobie pandemii COVID-19 pozwoli ograniczyć kontakty, zwiększając bezpieczeństwo zarówno klientów, jak i obsługi. Platforma sprzedaży Online Top Market będzie wspierana kampanią reklamową w TV i Internecie.

- Liczymy na wielu naszych obecnych klientów oraz pokolenie ‘’millenialsów’’. Ostatnie badania potwierdzają, że młodzi Klienci coraz częściej wybierają zakup produktów spożywczych Online z opcją dostawy do domu. Dlatego rozpoczęliśmy rozmowy z właścicielami aplikacji mobilnych dostaw – dodaje prezes PGS.

Rozwój platformy Online nie wyklucza rozwoju sieci sklepów tradycyjnych. Wręcz przeciwnie. Przedstawiciele PGS prowadzą rozmowy z kolejnymi przedsiębiorcami, prowadzącymi od kilku do kilkunastu sklepów osiedlowych, zachęcając ich do przystąpienia do PGS.

- Od początku roku do sieci PGS dołączyło już ponad 50 nowych placówek. Mamy nadzieję na podwojenie tej liczby do końca roku. To przybliży nas do 700 punktów w kraju – ocenia Michał Sadecki, prezes PGS.

Dlatego PGS wzmacnia świadomość marki poprzez re-branding wszystkich sklepów. To właśnie zmiana identyfikacji wizualnej, rozszerzanie portfolio marek własnych oraz przejęcia kolejnych placówek zadecydowały o sukcesie należących do Grupy marek w 2020 roku.

Załą…czniki dostą™pne są… bezpłatnie dla zarejestrowanych rzeczników, dziennikarzy i wydawców mediów (portale, wortale, blogi, fora, prasa, radio, TV) oraz Internautów niezalogowanych, o ile rzecznik prasowy, agencja PR lub biuro prasowe nie zaznaczyli inaczej.
Nie masz konta? Zarejestruj się!

IMG 1

KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 20 + 12:


 

O AUTORZE
  
Bellini Capital
www.bellini-capital.pl

Firma

Bellini-Capital
Agencja PR
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Sprzedaż samochodów online z Carsalon.pl szansą dla branży motoryzacyjnejSprzedaż samochodów online z Carsalon.pl szansą dla branży motoryzacyjnej
Hakerzy chcą wykorzystać tarcze antykryzysowe by pozyskać nowe ofiary!Hakerzy chcą wykorzystać tarcze antykryzysowe by pozyskać nowe ofiary!
Polacy masowo korzystają z kart płatniczych i płatności online. Hakerzy tylko na to czekają.Polacy masowo korzystają z kart płatniczych i płatności online. Hakerzy tylko na to czekają.
Check Point SecureAcademy - szkoła cyber-obrońców również w Polsce!Check Point SecureAcademy - szkoła cyber-obrońców również w Polsce!
Projekt wirtualnej elektrowni E Power Control wkrótce puści oko do dużych dystrybutorów energiiProjekt wirtualnej elektrowni E Power Control wkrótce puści oko do dużych dystrybutorów energii
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Nie trać klientów przez pandemię. Sprzedawaj i działaj online!
 
Księgarnia, która rozgryzła polski e-commerce
 
Polska sieć Top Market stawia na rozwój organiczny i otwiera kolejne sklepy
 
TaniaKsiazka.pl najlepszym e-sklepem w Polsce!
 
O! Dobre. Pewne. Twoje. poszerza swoje portfolio o lody