Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Czwartek, 28 maja 2020
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (47260)
AGD (207)
Biznes (4948)
Budownictwo (2137)
Dom (1538)
Dziecko (1247)
Edukacja (1812)
Elektronika (962)
Film (118)
Finanse (1771)
Internet (2933)
Komputery (2437)
Książki (216)
Kulinaria (989)
Kultura i sztuka (1222)
Media (614)
Moda i Styl (1004)
Motoryzacja (1161)
Muzyka (267)
Nieruchomości (1010)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2400)
Polityka (369)
Praca i kariera (976)
Prawo (927)
Reklama i PR (976)
RTV (196)
Sport (838)
Telekomunikacja (525)
Turystyka (1194)
Transport (514)
Uroda (513)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1689)
Zwierzęta (83)
Życie (1388)
Inne (2665)
Dolnośląskie (242)
Kujawsko-pomorskie (1187)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1624)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (395)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (101)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

dom.pl, modny-dom.pl


Fakt


Dziennik Turystyczny


4budowlani


Ogrodnictwo


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Kaspersky z wysoką oceną w raporcie Gartnera za rok 2020
Dodano: 15.05.2020, godzina: 13:03
Kaspersky z wysoką oceną w raporcie Gartnera za rok 2020
Firma Kaspersky uzyskała wyróżnienie „Wybór klientów dla rozwiązań Endpoint Detection & Response„ w raporcie Gartner Peer Insights.
Działanie rozwiązania firmy oraz jakość pomocy technicznej zostały ocenione najwyżej spośród wszystkich producentów, którzy zdobyli wyróżnienie „Wybór klientów”, uzyskując ocenę 4,9 na 5. Jest to kolejny sukces po tym, jak w listopadzie 2019 r. firma Kaspersky została trzeci rok z rzędu zdobywcą wyróżnienia Wybór klientów w zakresie platform ochrony punktów końcowych.

Gartner Peer Insights to bezstronna względem producentów platforma, na której klienci mogą wyrazić pozytywną lub negatywną opinię na temat wykorzystywanych przez siebie rozwiązań, jak również przyznać ocenę na podstawie doświadczenia z danym produktem. Wyróżnienie „Wybór klientów” uwzględnia liczbę klientów, którzy ocenili produkt, oraz przyznane oceny.

Na podstawie 72 opinii, 97% klientów firmy Kaspersky wykazuje „chęć zarekomendowania” innym rozwiązań Kaspersky Endpoint Detection and Response oraz Kaspersky Anti Targeted Attack Platform. W wyróżnieniu zwrócono uwagę m.in. na takie cechy jak sposób zaprojektowania pojedynczego agenta EPP+EDR, przejrzysty i zapewniający oszczędność czasu interfejs, efektywność kosztowa, a także łatwość zarządzania oraz integracji.

Wyróżnienie przyznane produktom firmy Kaspersky przez klientów to dowód, że potrafi ona skutecznie udoskonalać oferowane przez siebie funkcje wykrywania i reagowania na zagrożenia. Pokazuje również, jak bardzo klienci doceniają możliwość posiadania w jednym rozwiązaniu zarówno zaawansowanej ochrony punktów końcowych, jak i ochrony sieci – co oferuje Kaspersky Anti Targeted Attack Platform oraz jego centralny element Kaspersky EDR. Według raportu rozwiązanie Kaspersky Endpoint Detection and Response zostało zrecenzowane przez 72 zweryfikowanych klientów, którzy przyznali mu ocenę 4,9 na 5 za jakość działania i pomocy technicznej. Poniżej przedstawiono wybrane opinie klientów w ramach tych recenzji:

·  Pojedynczy agent EDR+EPP umożliwiający zapobieganie, badanie oraz reagowanie na zagrożenia zmniejsza nasze całkowite koszty — dyrektor działu w branży produkcyjnej.

·  Platforma bezpieczeństwa, która wiele zmienia. Podoba mi się interfejs, który pokazuje informacje w bardzo konkretny i praktyczny sposób, co pozwala zaoszczędzić czas — inżynier pomocy w branży usług.

·  Wszystko w jednym rozwiązaniu EPP. Przetestowaliśmy 3 różne rozwiązania EDR i tylko Kaspersky działał tak, jak chcieliśmy — menedżer w branży budowniczej.

Firma Kaspersky jest trzykrotnym zdobywcą wyróżnienia Wybór klientów w zakresie platform ochrony punktów końcowych, które uzyskała w latach 2017-2019; w 2017 r. firma otrzymała wyróżnienie Platinum.

Ponad dwa lata obecności na rynku wystarczyły, aby nasze rozwiązanie EDR zdobyło zaufanie i uznanie klientów z całego świata i różnych branż. Wierzymy, że wyróżnienie to stanowi kolejny dowód na to, że nasze konsekwentne podejście do wszechstronnej ochrony punktów końcowych spełnia potrzeby naszych klientów. Nadal będziemy rozwijać nasze rozwiązanie zgodnie z najwyższymi standardami w branży – powiedział Dmitrij Aleszin odpowiedzialny za marketingu produktu w firmie Kaspersky.

Więcej informacji na temat tego, w jaki sposób Kaspersky chroni swoich klientów najnowszych funkcji zawartych w rozwiązaniu Kaspersky Endpoint Detection and Response, znajduje się na stronie https://www.kaspersky.pl/ochrona-dla-korporacji/endpoint-detection-response-edr.

Pełny raport firmy Gartner jest dostępny na stronie https://www.gartner.com/doc/reprints?id=1-1YVUSVMM&ct=200427&st=sb.

Wszystkie oceny i recenzje są aktualne na dzień 31 marca 2020 r.

Oświadczenie firmy Gartner

Zestawienie Gartner Peer Insights Customers’ Choice odzwierciedla subiektywne opinie wyrażone w recenzjach indywidualnych użytkowników końcowych, oceny oraz dane zgodne z udokumentowaną metodologią. Nie stanowi ono poglądów ani rekomendacji firmy Gartner lub jej podmiotów powiązanych.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe są dostępne na stronie https://www.kaspersky.pl/nowosci.


KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 4 + 13:


 

O AUTORZE
  
Kaspersky Lab Polska
www.kaspersky.pl

Firma

Kupczyk Piotr
Rzecznik
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Kaspersky ujawnia nowe szczegóły dotyczące serii cyberatakówKaspersky ujawnia nowe szczegóły dotyczące serii cyberataków
Koalicja na rzecz walki z oprogramowaniem stalkerware - aktualizacjaKoalicja na rzecz walki z oprogramowaniem stalkerware - aktualizacja
W ciągu 3. miesięcy Kaspersky wykrył 3 popularne aplikacje mobilne z naruszonymi zabezpieczeniamiW ciągu 3. miesięcy Kaspersky wykrył 3 popularne aplikacje mobilne z naruszonymi zabezpieczeniami
Firma Kaspersky przyłącza się do globalnego apelu na rzecz powstrzymania cyberatakówFirma Kaspersky przyłącza się do globalnego apelu na rzecz powstrzymania cyberataków
Alperia powierza firmie Kaspersky ochronę systemów zdalnego sterowaniaAlperia powierza firmie Kaspersky ochronę systemów zdalnego sterowania
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Kaspersky ujawnia nowe szczegóły dotyczące serii cyberataków
 
Koalicja na rzecz walki z oprogramowaniem stalkerware - aktualizacja
 
W ciągu 3. miesięcy Kaspersky wykrył 3 popularne aplikacje mobilne z naruszonymi zabezpieczeniami
 
Firma Kaspersky przyłącza się do globalnego apelu na rzecz powstrzymania cyberataków
 
Alperia powierza firmie Kaspersky ochronę systemów zdalnego sterowania