Logo  
Rzecznicy Agencje Eksperci Eksperci Rzecznicy Agencje Firmy Zaloguj
Rzecznicy Agencje PR Firmy Eksperci Aktywność
rzeczników
Aktywność
firm
Aktywność
agencji PR
Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Rejestracja
Nowe hasło
Zamów reklamę w serwisie rzecznikprasowy.pl

       
 
 Środa, 08 kwietnia 2020
 
Centrum prasowe dla rzeczników, biur prasowych, agencji PR i dziennikarzy.
Bezpłatne komunikaty prasowe do przedruku.
Zaloguj się!
BRANŻE
Wszystkie (47132)
AGD (207)
Biznes (4926)
Budownictwo (2137)
Dom (1538)
Dziecko (1246)
Edukacja (1810)
Elektronika (961)
Film (118)
Finanse (1758)
Internet (2902)
Komputery (2420)
Książki (216)
Kulinaria (989)
Kultura i sztuka (1222)
Media (614)
Moda i Styl (1004)
Motoryzacja (1159)
Muzyka (266)
Nieruchomości (1008)
Ogród (147)
Oprogramowanie (2380)
Polityka (368)
Praca i kariera (973)
Prawo (927)
Reklama i PR (976)
RTV (196)
Sport (838)
Telekomunikacja (524)
Turystyka (1194)
Transport (513)
Uroda (513)
Wnętrze (818)
Zdrowie (1686)
Zwierzęta (83)
Życie (1384)
Inne (2664)
Dolnośląskie (242)
Kujawsko-pomorskie (1187)
Lubelskie (25)
Lubuskie (57)
Łódzkie (79)
Małopolskie (151)
Mazowieckie (1623)
Opolskie (23)
Podkarpackie (58)
Podlaskie (236)
Pomorskie (153)
Śląskie (395)
Świętokrzyskie (26)
Warmińsko-mazurskie (46)
Wielkopolskie (100)
Zachodniopomorskie (46)


Złota Strona Tygodnia

subskrybuj kanały RSS subskrybuj kanały RSS
Dodaj do Facebooka Facebook
Dodaj do Twittera Twitter

TAGI
 
 


LOSOWE REDAKCJE
 

helper24


ekoenergia 24


X-cross


Sportbiznes.pl


architektura.info


 
KOMUNIKATY TEKSTOWE

Testy w 2019 r.: firma Kaspersky z największą liczbą miejsc na podium
Dodano: 21.02.2020, godzina: 12:09
Testy w 2019 r.: firma Kaspersky z największą liczbą miejsc na podium
Mimo coraz silniejszej konkurencji firma Kaspersky utrzymuje się na szczycie rankingu TOP3 w zakresie rozwiązań cyberbezpieczeństwa dla firm i konsumentów.
W 2019 roku produkty firmy wzięły udział w 86 niezależnych testach, w których 64 razy zajęły pierwsze miejsce, a w 70 przypadkach osiągnęły miejsce na podium.

Ranking TOP3 odzwierciedla łączne wyniki uzyskane przez ponad 80 znanych producentów w najbardziej liczących się, niezależnych testach i przeglądach w branży cyberbezpieczeństwa. Każdy producent otrzymuje ocenę na podstawie liczby miejsc w pierwszej trójce uzyskanych przez swoje produkty w stosunku do liczby testów, w jakich uczestniczyły te rozwiązania. Utrzymujące się wysokie wyniki uzyskiwane w różnych testach oraz przez różne produkty zapewniają klientom, analitykom branży oraz ekspertom bardziej kompleksowy przegląd możliwości producentów niż jednorazowy wynik w pojedynczym teście.

Według stanu na 2019 rok firma Kaspersky zdobyła miejsce na podium w 70 testach, w których wzięła udział, plasując się na pierwszym miejscu 64 razy.

Jedne z najbardziej spektakularnych wyników odnotował korporacyjny produkt firmy – Kaspersky Anti Targeted Attack – zapewniający ochronę przed zaawansowanymi zagrożeniami. Jako jedyne rozwiązanie w swojej klasie wykazał 100% wykrywalność oraz zero fałszywych trafień w teście Advanced Threat Defense przeprowadzonym przez ICSA Labs w III kw. 2019 r.

Kaspersky Anti Targeted Attack pozytywnie przeszedł również Breach Response Test przeprowadzony przez SE Labs, w którym symulowano 85 różnych ataków w celu sprawdzenia, czy rozwiązanie potrafi nie tylko wykrywać, ale również zapobiegać i korygować rzeczywiste szkody. Firma Kaspersky odnotowała współczynnik Total Accuracy Rating na poziomie 95% przy zerowej liczbie fałszywych trafień.

W przeciwieństwie do bardziej formalnych i prostszych testów w zakresie wykrywania, metody testowe w 2019 r. koncentrowały się na sprawdzaniu możliwości ochrony produktów bezpieczeństwa w rzeczywistych warunkach. W zeszłym roku laboratorium AV-Comparatives zaprosiło 16 producentów ochrony antywirusowej do udziału w swoim nowym teście Enhanced Real-World Test. Kaspersky Internet Security stanowił jeden z dwóch produktów wśród sześciu uczestników, które uzyskały doskonały wynik we wszystkich 15 scenariuszach obejmujących exploity, bezplikowe szkodliwe oprogramowanie oraz inne zaawansowane cyberzagrożenia, podczas gdy Kaspersky Endpoint Security for Business stanowił jeden z trzech produktów korporacyjnych, które uzyskały taki wynik.

Ponadto firma Kaspersky po raz kolejny udowodniła, że jest ekspertem w dziedzinie ochrony przed trudnym do wykrycia szkodliwym oprogramowaniem bezplikowym w teście zaawansowanej ochrony punktów końcowych przeprowadzonym przez laboratorium AV-TEST. Rozwiązanie Kaspersky Endpoint Security for Business zdobyło wynik 100% w teście wykrywalności (przy czym średnia dla konkurencji wynosiła 68%) oraz 94% w teście ochrony (średnia dla producentów wynosiła 59%).

Cieszymy się, że wciąż ustanawiamy najwyższe standardy ochrony w branży cyberbezpieczeństwa. Mimo rosnącej konkurencji w 2019 roku zdołaliśmy utrzymać reputację, jaką cieszą się nasze technologie, które pomagają chronić miliony naszych klientów przed najbardziej złożonymi i nieuchwytnymi cyberzagrożeniami – powiedział Anton Iwanow, wicedyrektor działu odpowiedzialnego za badania nad cyberzagrożeniami w firmie Kaspersky.

Więcej informacji na temat rankingu TOP3 za rok 2019 znajduje się na stronie https://kaspersky.pl/top3.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe są dostępne na stronie https://www.kaspersky.pl/nowosci.

Pliki komunikatu:
Pliki galerii:
Tagi: kaspersky

KOMENTARZE
Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz:

Ile to jest 6 + 13:


 

O AUTORZE
  
Kaspersky Lab Polska
www.kaspersky.pl

Firma

Kupczyk Piotr
Rzecznik
 

INNE MATERIAŁY TEGO AUTORA
 
Holy Water: kreatywny cyberatak wykorzystujący metodę „przy wodopoju”Holy Water: kreatywny cyberatak wykorzystujący metodę „przy wodopoju”
Kaspersky Lab Polska oferuje uczniom i nauczycielom z polskich szkół bezpłatne licencjeKaspersky Lab Polska oferuje uczniom i nauczycielom z polskich szkół bezpłatne licencje
Kaspersky jednym z najważniejszych dostawców szkoleń dot. bezpieczeństwaKaspersky jednym z najważniejszych dostawców szkoleń dot. bezpieczeństwa
Trojan Ginp dla Androida udaje lokalizator osób zarażonych wirusem COVID-19Trojan Ginp dla Androida udaje lokalizator osób zarażonych wirusem COVID-19
Kaspersky wspiera służbę zdrowia w czasie pandemii i oferuje bezpłatnie licencje na produktyKaspersky wspiera służbę zdrowia w czasie pandemii i oferuje bezpłatnie licencje na produkty
 
Zobacz wszystkie »

PODOBNE KOMUNIKATY
 
Holy Water: kreatywny cyberatak wykorzystujący metodę „przy wodopoju”
 
Kaspersky Lab Polska oferuje uczniom i nauczycielom z polskich szkół bezpłatne licencje
 
Kaspersky jednym z najważniejszych dostawców szkoleń dot. bezpieczeństwa
 
Trojan Ginp dla Androida udaje lokalizator osób zarażonych wirusem COVID-19
 
Kaspersky wspiera służbę zdrowia w czasie pandemii i oferuje bezpłatnie licencje na produkty